Afrodiziaka pro zvýšení sexuální touhy

Jsme obdařeni pěti smysly – chutí, čichem, hmatem, sluchem a zrakem. Prostřednictvím těchto smyslů, ať už v samostatném použití, nebo v kombinaci, můžeme zvýšit sexuální touhu, ať už tu naši vlastní, nebo našeho milovaného protějšku.

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Nemusíte však mít u každé schůzky navařeno, či směřovat Vaše kroky do restaurací, za účelem bohaté večeře. Také byste spíše mohli docílit opačného efektu, kdy se říká syt a spokojen, čímž byste se s plnými žaludky spíše „odkutáleli“ k televizi, než do ložnice k sexuálním hrátkám. Můžete však jen tak „zobat“ z pokrmů, které mohou podnítit Vaši vzájemnou touhu.

Vůně kolem nás

A to prakticky platí i pro ostatní smysly, kdy například vhodně zvolená vůně může druhého vzrušovat. A kolikráte není ani potřeba používat různé toaletní vody, parfémy. Pro každého z nás je totiž typický vlastní odér, který je pro konkrétní protějšek vzrušující a přitahující. Jen si vzpomeňte, možná, že Vy sami jste také rádi přičichávali k tričku, haleně či pyžamu Vašeho protějšku. A díky této vůni jste si partnera/ku lépe vybavili, a měli pocit, že je s vámi. Pojďme se tedy podívat na konkrétní afrodiziaka pro ženy, které mohou Vaše sexuální napětí ještě zvýšit, a učinit tak vztah méně stereotypním.

Afrodiziaka – sladká i pálivá

Afrodiziaka můžeme rozdělit na přírodní a umělá. K přírodním afrodiziakům bezpochyby patří například čokoláda, tak hladká, tmavá, hebká, na jazyku se rozplývající, ale také opak čokolády, a to pálivé papričky, které ostře štípou nejen na jazyku, ale zahřejí až do morku kostí.

Afrodiziakum – čokoláda

Čokoláda je hříšnou pochoutkou, která láká, jak malé, tak nás velké. Čokoláda mléčná, hořká, s příchutí, s náplní, s oříšky, mandlemi. Každý, kdo je na sladké, má jistě i „svoji vybranou“ čokoládu, která je pro něj favoritem.** Čokoládu** je možné konzumovat v pevném stavu, stejně, jako v tekutém, v podobě lahodného, horkého nápoje sametové chuti. U čokolády platí, ale to v podstatě u jakékoli potraviny, čím kvalitnější, tím lepší. Je rozdíl, dáte-li si čokoládovou pochoutku, která kolem kakaa spíše jen proletěla, nebo sáhnete po čokoládě s vyšším obsahem kakaa. Čokoláda Vás nejen naladí na intimní prožitek, ale také se může pochlubit pozitivními účinky vůči panující depresi, zmírní obavy, pocity strachu, vnitřní úzkost, napětí aj. Jen pozor na množství čokolády, které zkonzumujete. A nemáme tím na mysli ani tak, že byste byli tolik nažhavení, jako spíše se zakulacovali.

Afrodiziakum – chilli papričky

Máte spíše rádi ostřejší, než sladkou chuť. Nepotrpíte si zrovna na jemné, sladké, ale na patřičně okořeněné a pálivé. I v tomto případě však nemusíte být nijak ochuzeni stran afrodiziakálních účinků. Co vyzkoušet například chilli papričky, třeba na pizze, bramborách, salátu, kdy vženou oheň do Vašich úst, ale také ve Vás podnítí pocity, které jsou příznačné při milování. A na rozdíl od čokolády Vás jistě potěší i fakt, že pálivé a ostré rozproudí, zrychlí Váš metabolismus. Takže tukové špíčky nebudou mít tendenci se Vás držet.

Afrodiziaka – jemné, trpké i kyselé

přírodním afrodiziakům můžeme přiřadit i další potraviny a pokrmy, které již svým tvarem přináší něco vzrušujícího, toužícího. Jedná se například o banán, tak pevný a přesto křehký, slaďounký, jak cukrkandl, trpký zároveň, pokud sáhnete po sotva zralém žlutém ovoci. Ovšem, nejen sladká chuť v nás vyburcuje touhu. Určitě stojí za vyzkoušení i další chutě, jemné, či kyselé. Co například mušle, broskve či okurky? Ovšem i koření plní nemalou roli v rozpoutání sexuální žádostivosti. Koření dodává pokrmům specifickou chuť. Vybraným kořením můžeme vnést do naší ložnice i novou touhu. K takovému koření se řadí například zázvor, lékořice, vanilka aj.

Afrodiziaka – podpora touhy a kreativity

Každý věří něčemu jinému. Někdo je skeptický ohledně účinků afrodiziak, další na ně nedá dopustit. Do značné míry záleží i na našem vnitřním přesvědčení. Věříme-li něčemu, tak také k danému jinak přistupujeme, než, když do něčeho jdeme již dopředu s nechutí, skepsí, nedůvěrou aj. Každopádně, jak potraviny, tak rostliny mají v sobě látky, které nás dokážou naladit na tu správnou notu, zvýšit touhu a žádostivost. Žádné „lusknutí prsty“, kdy najednou po požití určité potraviny, či koření, zaznamenáte přerod věcí, neočekávejte, pozitivní změnu však určitě ano.

Afrodiziaka a alkohol

Jak je to v případě alkoholu? Je možné ho považovat také za afrodiziakum? Alkohol v určité míře uvolňuje, odstraňuje případné zábrany. Jenže pokud je alkoholu příliš, pak spíše vyvolá ospalost, únavu, malátnost. A dalším doprovodným jevem je také zvýšená chuť k jídlu. Alkohol tak primárně není afrodiziakem, jako takovým. Nic však nebrání tomu, abyste si například nevychutnali čokoládu, či mušle se sklenkou sektu. Romantickou atmosféru tím nijak nenarušíte, spíše naopak.

Afrodiziaka umělá

Při slovním spojení umělá afrodiziaka pro ženy si řada z nás zrovna nepředstaví zvýšení sexuální touhy. Zvykli jsme si na označení umělé, jako něco nepřirozeného, či špatného, na rozdíl od přírodního. Ovšem i v případě umělého není umělé jako umělé.

Afrodiziaka - parfémy

umělým afrodiziakům patří například parfémy. No, a sami řekněte, zda parfémy, svůdné, sladké, kořeněné, citrusové, svěží vůně, považujete za Vašeho nepřítele. Již v úvodu jsme řekli, že jsme obdařeni pěti smysly. A právě náš nos je velmi citlivý a vnímavý na všelijaké vůně. Z toho i trochu vyplývá, že málo mnohdy znamená více. U parfémů tak stačí jejich nanesení na pulsující místa. Být chodící parfumérií je extrém, který spíše vžene slzy do očí, než žádostivou vlhkost. A v čem spočívá kouzlo parfémů? Každý parfém, nehledě na to, zda pro muže, či ženu, obsahuje feromony, ty mají za úkol naladit naše čichové smysly na žádostivost a větší smyslnost.

Afrodiziaka – španělské mušky

K dalším afrodiziakům, která nemusí nechat chladnými Váš protějšek, ale i Vás samotné, patří španělské mušky. Nejedná se o žádnou novodobou novinku. Naopak se španělské mušky využívají po dlouhé roky, a to na celém světě. Španělské mušky si můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách, v erotických obchodech, a to v tekutém stavu, kdy obdržíte lahvičku s uzávěrem a kapátkem. Pod španělskými muškami se ukrývá speciálně namíchaná bylinná směs, která umožní zvýšit hladinu hormonů, čímž dojde k většímu sexuálnímu podnětu.

Afrodiziaka – tablety

A určitě bychom také neměli opomenout tablety, které řeší nejeden sexuální problém, ke kterému patří například frigidita, impotence, pochroumaná psychika, neplodnost aj. Snad nemusíme nijak dlouze představovat tabletu Viagru, určenou pro mužské pohlaví. Ovšem Viagra není jedinou tabletou, která může podpořit sexuální touhu, či vůbec umožnit provedení sexuálního aktu. U všech umělých afrodiziak by však měla platit bezpečnost. A tak si je určitě pořiďte v zavedených, solidních prodejnách, ať už kamenných, nebo internetových, u kterých máte jistotu, že dostanete za Vaše peníze kvalitní zboží, nijak neohrožující Vaše zdraví. Zdraví máte přeci jen jedno, a za cenu sexuálního zážitku jistě nestojí, abyste se pak potýkali s nějakými problémy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9451 (magazinerotika.cz#33)


Přidat komentář