10 druhů ženského orgasmu

O ženském orgasmu se nedá hovořit jako o zázraku. Jde jen o to vědět jak na něj. Navíc existuje hned několik druhů orgasmů, které může žena prožívat. Víte, o které orgasmy se jedná a jak jich dosáhnout?

Ženský orgasmus

Je jen mizivé procento žen, které nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Naprostá většina žen by neměla mít problém s jeho dosažením, ať už při souloži nebo při masturbaci. Ženský orgasmus není žádný zázrak. Jen by měla každá žena své tělo znát natolik dobře, aby věděla, co všechno ji vzrušuje a co ji dokáže uspokojit tak, aby orgasmu dosáhla. Aby žena byla se svým sexuálním životem spokojená a nedělalo jí problém dosáhnout orgasmu, chce to naslouchat a hlavně nelenošit. Každý člověk na světě má určitou fantazii, nějaký šestý smysl v oblasti milování a erotických hrátek. Každý člověk snad sní o něčem, co by chtěl v posteli zažít, každý má nějakou představu o sexu, zná se a ví, co ho vzrušuje a co mu pomůže přiblížit se k orgasmu. Proto je potřeba tento šestý smysl využít a zapojit fantazii. Pak už by orgasmu nemělo stát nic v cestě.

Co se ženám líbí?

Ženy milují předehru. Samozřejmě jsou i ty, které se bez ní obejdou, nebo ji přímo považují za zdržování a jdou raději rovnou na věc. Většina z nich však milostné hrátky před samotným pohlavním stykem potřebuje, aby se uvolnila, vzrušila, a aby vůbec mohla dosáhnout orgasmu. Ženy mají v dosahování orgasmu výhodu oproti mužům. Jsou totiž schopné dosáhnout orgasmu i několikrát po sobě ve velmi krátké době, přitom k tomu nepotřebují penis ani žádnou erotickou hračku. Nejlepším základem pro ženský orgasmus je předehra, ať se to mužům líbí nebo ne. Pokud chce muž svou partnerku přivést k orgasmu a vidět ji i několikrát za noc, jak se svíjí v rozkoši a v nádherné křeči slasti, pak si měl dát na milostné předehře obzvláště záležet.

Podoby ženského orgasmu

Ženský orgasmus je trochu víc složitý proces, než orgasmus mužský. Má však ale také více podob, které jistě stojí za to. Nejčastějším dělením ženského orgasmu je na klitoriální a vaginální. Orgasmus se však dá rozlišovat ještě podle jiných kritérií, např. dle způsobu provedení a místa jeho vyvolání. Pak se dostáváme k několika druhům ženského orgasmu, které jistě stojí za to poznat. Které to jsou?

Klitoriální orgasmus

Jak sám název napovídá, jedná se o orgasmus, který je vyvolán drážděním klitorisu. Je všeobecně známo a dokonce potvrzeno nespočtem provedených výzkumů, že ženy dosahují nejčastěji a i nejsnadněji orgasmu drážděním klitorisu. Má-li žena problém dosáhnout orgasmu při klasické souloži s mužem, může si snadno pomoci drážděním klitorisu, což je u naprosté většiny žen úspěch zaručen.

Vaginální orgasmus

Vaginální orgasmus je druhým nejčastějším typem orgasmu, kterého ženy dosahují. Vaginálního orgasmu žena dosáhne drážděním přední stěny pochvy. Jde o druh orgasmu, kterého však dosahuje výrazně menší procento žen než orgasmu klitoriálního, přesto je jejich počet vysoký ve srovnání s dalšími druhy ženského orgasmu. Vaginální orgasmus od klitoriálního se ale neliší pouze tím, že jsou vyvolané z jiného místa, ale také celkovým průběhem, intenzitou prožitku a charakteristikou.

Kombinovaný orgasmus

Jde o třetí orgasmus, pro většinu žen také poslední možný orgasmus, a jde o kombinaci výše uvedených typů orgasmu – stimulací klitorisu a vagíny. Tohoto orgasmu dosahuje pouze velmi malé procento žen, avšak jejich počet není nikterak zanedbatelný.

Anální orgasmus

Vyvrcholení může žena dosáhnout i při análním sexu. Anální sex patří mezi stále častější sexuální praktiky, z toho plyne i zvyšující se počet žen, které jsou schopny dosáhnout při tomto sexu orgasmu. Anální otvor je místo s obrovským počtem nervových zakončení. Proto může dráždění análního otvoru vyústit v extra silné vyvrcholení, kterému se nevyrovná ani vaginální či klitoriální orgasmus.

Prsní orgasmus

Ty ženy, které mají citlivá prsa víc než je běžné, jsou schopny dosáhnout orgasmu drážděním prsou, především bradavek. Tyto ženy milují milostné předehry a víc než orální sex je baví, když si partner hraje s jejich bradavkami.

Orální orgasmus

Orálním orgasmem rozhodně nemyslíme případ, kdy žena dosáhne vyvrcholení tím, že ji partner orálně uspokojuje na jejích intimních partiích. Orální orgasmus znamená, že žena vyvrcholí např. při líbání nebo při jiném dráždění jazyka nebo úst. Např. může žena dosáhnout orgasmu tím, že bude žena poskytovat partnerovi orální sex, ale orgasmu přitom dosáhne ona.

Orgasmus po stimulaci jiné části těla

Vyvrcholení nemusí žena dosáhnout pouze stimulací intimních partií, análního otvoru, prsou nebo úst. Některé ženy mají erotogenní zóny i na jiných tělesných částech, které jsou vzrušivější než jiné. Může se jednat o vnitřní stranu stehen, o krk, šíji, apod. Pokud je žena na těchto místech abnormálně citlivá, může jí k dosažení orgasmu postačit laskání těchto partií.

Mokrý orgasmus

Mokrý orgasmus dokáže prožít pouze určitá část žen. Mokrý orgasmus neboli ženská ejakulace není dosud příliš probádaná oblast, možná právě proto, že se netýká velkého počtu žen. A v čem spočívá ženská ejakulace? Především v tom, že se ženě během dráždění vagíny ze žlázy v okolí močové trubice uvolní tekutina, která začne stříkat. Ženské ejakulaci se dá dokonce naučit a na internetu najdete víc než dost návodů, jak ženského výstřiku dosáhnout. Chce to ale trénink.

Spontánní vyvrcholení

Spontánní orgasmus je orgasmus bez dotyku. I tohoto orgasmu lze skutečně dosáhnout, přesto, že se Vám to může zdát být nemožné. Jde o orgasmus, kterého dosahuje velmi malé procento žen. U tohoto orgasmu totiž víc než jindy závisí na mozku. Mozek je tím nejmocnějším sexuálním nástrojem. Ženská představivost a obrovská touha po sexu dokáže nějakou ženu vzrušit natolik, že dosáhne orgasmu, aniž by se jí kdokoliv dotýkal.

Noční vyvrcholení

Noční orgasmus je celkem častým jevem a dá se říct, že jej zažila téměř každá žena. Noční orgasmus se dá přirovnat k mužské poluci. Během spánku může u ženy dojít k takovému vzrušení pod vlivem erotických snů, že během spánku dosáhne skutečného orgasmu, který ji však v naprosté většině případů vždy probudí a žena si jej bude moci vychutnat v bdělém stavu.

Závěr

Mezi další druhy ženského orgasmu se ještě může řadit např. mnohočetné vyvrcholení nebo multiorgasmus, jak se nazývá. Ten spočívá v tom, že po prvním orgasmu stupeň slasti pouze mírně poklesne a následné dráždění vyvolá rychleji další vzrušení. Takto vyvolaných orgasmů může některá žena mít nekonečně množství až do vyčerpání. Samy nejlépe víte, kterých orgasmů jste schopny dosáhnout a které byste rády prožily. Pokud máte chuť poznat i nové druhy orgasmů, pak je potřeba zapojit mozek, více fantazie a experimentovat. Možná se dočkáte výsledku dřív, než jste čekaly.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9518 (magazinerotika.cz#356)


Přidat komentář