Vztah se ženatým mužem

Máte pocit, že všichni muži, kteří by pro Vás byli ideálními partnery, jsou již zadaní či ženatí? Lásce však neporučíte, a tak i přes manželský svazek, ve kterém se nachází Váš objekt touhy, půjdete do flirtu a možná i něčeho více?

 

Co však od takového vztahu vlastně očekáváte? A skutečně Vám budou stačit ty „ukradené“ chvilky, kdy budete někde spolu, ať už v ústraní, nebo i na veřejnosti? Nebudete chtít za pár dnů, měsíců více? Nebo jste nad tím nepřemýšlela, protože dnešek je před Vámi, a zítřek je tak daleko? Aby však pro Vás případný pád, nebyl až příliš bolestivý. Ne všichni totiž žijeme v pohádce, kde dobro zvítězí nad zlem.

Sokyně, milenka, manželka

A kdo bude v tomto případě oním zlem? Nebudete to náhodou Vy sama? Nebo snad manželka, která svému choti nedopřeje takové potěšení, tolik smíchu a nespoutanosti, jako Vy? Takže budete v roli sokyně a soudkyně zároveň? A co když Vámi nabízené potěšení se za čas také dostane na úroveň stereotypu, sice všedního, ale svým způsobem uklidňujícího? Co když i Vy, pak sama budete v roli** manželky**, která bude bojovat s atraktivnější, mladší sokyní? Vztah se ženatým mužem není procházkou růžovým parkem. Zpočátku možná ano. To, zda i později, je otázkou. My nebudeme ani v roli žalobce, obhájce, či poroty, soudce. Jen Vám poskytneme nestranný pohled na vztah, který může být tak lákavý, žhavý, ale zároveň i bolestný a smutný.

Skrývání naší identity

Řada z nás má tendenci něco ukrývat, zapírat. Povětšinou se jedná o naše slabé, stinné stránky, případně o tělesné nedostatky, které třeba jako minus pociťujeme jen my sami, okolí však nikoliv. Mnohdy také mlžíme kolem zaměstnání, které vykonáváme, či naopak nevykonáváme, tj. jsme bez práce, nebo kolem věku, či dokonce i stavu. A tak není výjimkou, že muž, ale také žena si začne s někým, kdo je již zadaný, a to i úředně.

Vztah se ženatým mužem - důvody

Opustíme-li však tuto možnost, že je Vám, jako ženě podána lživá informace, že je muž svobodný, co pak něžné pohlaví vede ke vztahu se ženatým? Nelze však jednoznačně odpovědět. Odpověď, jako taková, totiž může jít ruku v ruce s tím, co od vztahu očekáváte. Některá dívka, žena jde do vztahu jen tak, protože ji dotyčný prostě přitahuje, a nic dalšího ji v tu chvíli nezajímá. Jiná je zase již dlouhou dobu sama, a hledá náruč, do které by se mohla schoulit. Další naopak imponuje ženatý muž. Určitě bychom však také neměli zapomenout na možnost náhody, kdy vyplyne ze situace, že někoho milého potkáme, a jak plyne den za dnem, tak se navzájem sbližujeme. Takže žádné záměry v podstatě nebyly. A je tu i trochu jiná stránka, kdy žena záměrně vyhledá konkrétního ženatého muže za účelem pomsty. A takto bychom mohli pokračovat.

Motivační důvody pro vztah se ženatým mužem

A nějaké konkrétnější důvody, proč dívka, žena dá přednost ženatému, vice či méně usazenému muži, před svobodným, nespoutaným? Jedním z prostých důvodů mohou být, jak jinak, peníze. A to zvláště, jedná-li se o movitějšího, často i o nějaký ten rok staršího muže. Takový muž může svoji mladší milenku zahrnovat řadou luxusních dárků. A která žena by neměla ráda rozmazlování, a to nejen slovní, dotekové, ale i hmotné? Ruku na srdce, snad jen málokterá. Dalším důvodem, je oproštění se od samoty. Ono chodit jen do práce, a pak přijít do prázdného bytu, žádnou duši netěší. Ženatý muž je tak vhodným řešením, jak nemuset trávit volné chvilky v samotě, ale naopak být středem jeho pozornosti, zájmu. To, zda žena uvažuje v daný moment nad tím, jak to bude dál, je jiná věc. Dalším důvodem může být ochutnání něčeho zapovězeného, zakázaného. Něžné pohlaví mužské pokouší, a to různými ženskými zbraněmi. Muži povětšinou jednají přímočaře, jsou dobyvateli, zatímco ženy mají své taktiky.

Vztah se ženatým mužem – pozor na city

Ať už je důvod jakýkoli, začnou problémy, jakmile se do mileneckého vztahu, ovšem vztahu ženatý muž a svobodná žena, či také vdaná žena, dostanou city. Nelze jen tak lehce říci, že muži žádné city nemají, na rozdíl od žen. Kdyby tomu tak bylo, proč by byli v lásce tak pozorní, něžní. Ovšem muži jsou tvrdá stvoření, jednají hodně rozumem, ne srdcem, na rozdíl od dívek, žen. Pro ženy jsou tak příznačné emoce, ať už radost, štěstí, touha, vášeň, nebo také smutek, bolest, zloba aj. Ženy se řídí a jednají srdcem. Jen málokterá žena, to by musela být opravdu vypočítavá chladná bytost, se oprostí od citů, znamenajících i konec mileneckého vztahu. Je sice pěkné usínat s pocitem, že je na světě někdo, kdo nás má rád, miluje nás, ale o to horší je pak probuzení, respektive střet s realitou, kdy času na společné schůzky, není tolik, kolik by si žena přála. A muž dá v drtivé většině přednost manželce před milenkou. Jen málokterý muž opustí stabilitu, rodinné hnízdo, aby se opětovně pustil do dalšího budování.

Vztah se ženatým mužem – co neočekávat

A z daného tedy i vyplývá, že nelze moc očekávat, že ženatý muž za sebou spálí mosty, a jen tak s kufrem šatstva, vyjde vstříc neznámému osudu, který ho čeká. Každá žena, která jde do vztahu se ženatým mužem, by neměla očekávat, že se jí dostane maximální pozornosti. Neměla by také očekávat, že takovýto vztah pro ni skončí v dobrém. Spíše musí počítat, že zákonitě jednoho dne dojde na „lámání chleba“, kdy se muž s dívkou, ženou jen tak rozejde, nebo do daného rozchodu vstoupí i jeho manželka, která na nevěru svého muže přišla. Milenka může počítat i s nemilou návštěvou manželky, která s největší pravděpodobností nepřijde s úsměvem, dobrou náladou a domácími koláčky. Vztah se ženatým mužem je vždy komplikovaný. Samozřejmě, může být muž ve svazku nespokojený, nešťastný, uvažující o rozvodu, či se dokonce i rozvede. Můžete to být ona žena, milenka, která bude důvodem rozpadu manželství. Dá se pak hovořit o vítězství? A jak dlouho bude takové vítězství trvat? Než přijde odkrytí růžových brýlí, a upadnutí do šedi všedních dnů?

Vztah se ženatým mužem – co očekávat

A pokud bychom pokračovali ve stejném, ne zrovna pozitivním duchu, pak od vztahu se ženatým mužem je možné očekávat příliš málo radosti, a naopak příliš hodně smutku, chvil strávených nad čekáním, kdy muž zavolá, napíše, přijde na schůzku. Miska vah u vztahu se ženatým mužem rozhodně není vyvážená. Povětšinou převažují chvilky čekání a smutku než chvilky vášně a lásky. A pokud se to dané ženě, milence nelíbí? Pak je to přeci tak „jednoduché“, tj. vztah ukončit. Jednoduché, ale pro koho? Pro muže, či pro ženu? I když se to možná nezdá, kolem nás je řada mužů, kteří nejsou ve svazku, a mohou dívku, ženu učinit šťastnou. To, že se nejedná zrovna o movitého jedince, či playboye? Každý je svým způsobem bohatý. Jeho život je bohatý tak, jak žije. A každý je svým způsobem hezký. „Chemie“, přitažlivost může přijít, a jiskra touhy může přeskočit. Nemusíte potkat životního partnera dnes, zítra. Budete-li mít však oči otevřené, stejně tak, jako srdce, pak máte velkou šanci prožít krásný vztah, ne jen vztah krátkodobý.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9357 (magazinerotika.cz#38)


Přidat komentář