Sexy ženy a jak přitáhnout muže

Být sexy znamená vlastně mít zdravé a přirozené sebevědomí a mít vlastní sebejistotu. Někteří ji mají automaticky, jiní ji musí nalézt. Sexy však může být kdokoli, jen je potřeba vědět jak.

Sexy ženy velice často přitahují pozornost mužů. A vlastně ani ne jen jich. I jiné ženy dost často sklouznou pohledem na atraktivní a sebevědomou ženu, která je sexy a to se závistivým pohledem. Muži zas na druhou stranu tyto ženy častěji osloví a pozvou na panáka, tanec či cokoli jiného, než právě ženu, která sedí v koutě a za sexy se nepovažuje ani ona sama, ani její okolí. Jenže být sexy může být právě kdokoli, stačí jen povzbudit vlastní sexualitu a hlavně své uvědomění.

Jak být sexy

Někdo má pocit, že být sexy, alespoň co se žen týče, znamená vzít si upnutou minisukni, hluboký výstřih a boty na vysokém podpatku. To sice není vyloučeno, ale ne u všech by to jako sexy bylo považováno. Popsaný styl může být totiž mnohdy vulgární, až nechutný. Takže na to pozor. Neznamená, že čím méně látky, se jako žena zahalíte, tím budete více sexy. Kdepak. Je to o něčem jiném.

Sebevědomí jako základ

Základem toho být sexy je zdravé a přirozené sebevědomí. Jistě, někdo jej má, jinému velice chybí. Jak je budovat je možná dlouhá kapitola. Ve stručnosti však, alespoň co se toho, být sexy, týče, je nutné vypadat tak, abych se jako žena cítila dobře a věděla, že mi to sluší. Každá postava má něco do sebe. Nelze hodnotit, že na to nebo to nemáte postavu. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste viděla silnější ženu v krátkých šatech. Ta měla jistě přirozené sebevědomí a možná jste si také na této ženě všimla, že ač má velké břicho a široké boky, tak měla poměrně hezky tvarované nohy. V tomto ohledu to věděla i ona sama a ty nohy velice ráda předváděla.

Zvýrazněte své půvaby na úrok nedostatků

Tudíž jde o to, najít na svém těle to dokonalé, na co jste pyšná a to zvýraznit na úkor nedostatků. Často při oblékání záleží na stylu a střihu. Pokud máte úzký pas, tak zapomeňte na typické šaty alá Yves Saint Laurent. I když jsou dokonalé, vy potřebujete předvádět úzký pas a ten ukážete právě nošením opasku apod.

Udělejte ze sebe sexy ženu

Jistě znáte ten pocit, když vám něco sluší, sama to víte a cítíte se v tom dobře, že se vám lépe vede. Všechno je najednou lepší, úžasnější. Takže se namalujte, pokud se tak cítíte lépe, a dělejte to pravidelně. Stejně tak si myjte a fénujte vlasy. Pokud vám více sluší culík, tak si jej prostě vyčešte. Upravte se tak, jako že se jdete prezentovat a chcete uspět. Protože se prakticky prezentujete pořád. Vždy můžete narazit na muže, který vám bude sympatický a kterého jako přirozeně sebevědomá a upravená žena rozhodně zaujmete více, než jako šedá myška v neslušivých šatech.

Muži mají zájem o sebejisté a atraktivní ženy

Když se sama cítíte ve svém těle dobře, a jste si vědoma toho, že vám to i sluší, pak tak působíte i na okolí. Vidí to i muži, a aniž by o tom nějak zvlášť přemýšleli, prostě se jim líbíte. A pokud se muži nějaká žena líbí, nemá obvykle problém ji oslovit a pozvat na rande.

Nejste se sebou spokojená? Tak něco dělejte!

Výmluvy nechte stranou. Zdá se vám, že některé ženy to mají snadnější, protože jsou hubené? Tak proč nejste taky. Jestliže svá případná kila navíc nedokážete přijmout a uvědomit si, že jsou i muži, kteří mají rádi baculky, pak začněte hubnout. A to velice urychleně. Prostě si vytvořte plán, ideálně najměte trenéra, jenž sestaví nejen plán cvičení, ale i stravy a bude vás pečlivě hlídat. Říkáte si, že je to zbytečné a bude vás to stát hodně peněz, které ani nemáte? Pak to bude s vámi těžký boj, neboť v hloubi duše jste obecně nespokojená, ale nehodláte s tím nic dělat. Takže budete sama, nehezká a nesexy napořád.

Výmluvy vás dále neposunou

Pokud žijete ve výmluvách a v tom, že „kdybyste byla štíhlá a bohatá apod.“, pak by vše bylo snadné, pak na to ale urychleně zapomeňte. Takto promrháte celý život. Chcete-li být naopak sexy, pak buďte.

Nejde o to být vulgární

Není nutné být, jak se říká vulgární a ukazovat ze svého těla více, než je normální. Pro to, být sexy postačí, když zvýrazníte přednosti a budete částečně i tajemná. Ne, že by veselé a upovídané ženy nebyly atraktivní, ale rozhodně nejsou tak nějak obecně sexy.

Jak přilákat muže

Pohled řekne vše

Nacvičte před zrcadlem hluboký, tajemný pohled. Nejde o to, upřeně zírat, ale oči říci danému muži na dálku, že máte zájem se s ním poznat. Jestliže se mu líbíte, a všiml si vás, pak pouze tento dokonalý a smyslný pohled mu řekne dost a pak už to nechte na něm. Bude to takový pohled, ze kterého se mu zamotá hlava, respektive se mu do hlavy dostanete. Pokud nezabere, tak nevěšte hlavu a zkoušejte to dál. Někoho to jistě zaujme, pakliže půjde o smyslný a sexy pohled.

Nedělejte prudké pohyby

Pokud máte ve zvyku hodně často rozhazovat rukama, pak se zlozvyku zbavte. To není sexy. Buďte klidně veselá, smějte se, ale vysvětlovat vše prudkými pohyby rukou není vábné. A stejně tak není sexy, když s sebou šijete, kroutíte se a neposedíte chvilku. Naopak klidné a rozvážné a přitom sebejisté pohyby jsou tím, co je sexy. Cvičte opět před zrcadlem.

Červená je sexy

Když už nevíte co a jak, zahalte se do červené. Mohou to být červené šaty, či jen červený top, anebo dokonale sexy je červená – rudá rtěnka. Nebojte se jí. Je sexy, krásná a pro muže působí jako magnet. To je také hlavní důvod, proč si ženy malují rty – aby byly atraktivnější pro muže a ti měli jedinou touhu a to líbat ty rudé, vášnivé rty tak vroucně a nekonečně. Červená tak nějak obecně je sexy, takže se ji rozhodně nebojte. Dodá vám potřebnou sebejistotu a na okolí působí více sexy, než kterákoli jiná barva.

Jak tedy být sexy?

Být sexy není tak složité, jak si mnozí představují. Stačí být se sebou vnitřně spokojen, mít zdravé a přirozené sebevědomí a uvědomovat si svoji výjimečnost. Tak budete sexy a působit dokonale na své okolí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9439 (magazinerotika.cz#360)


Přidat komentář