Sex po rozchodu

Může se to stát i Vám! Žijete s partnerem několik let ve společné domácnosti, pak se něco pokazí a Vy se rozejdete. Jenže po vyprchání prvotního vzteku se Vám po něm zasteskne a chcete ho zpět do své postele. Jak to je se sexem po rozchodu?

Rozchody bolí, ať už jsou jakékoliv. Jenže žádná bolest není tak veliká, abychom se od ní nemohli časem zcela oprostit. Záleží na tom, jak moc to chceme. Většinou si řeknete, že už nikdy nikoho nechcete, budete se nějakou dobu věnovat jen sami sobě a bude Vám fajn. Jenže potřeby jsou potřeby a i Vy jste jen člověk. Co když Vám začne scházet objetí a sex? Kam se vydáte? Za někým, kdo ví, co máte ráda! Za ex partnerem!

Sex bez emocí

Nezáleží na tom, jestli jste vztah ukončila Vy nebo partner. Pokud spolu skončíte v posteli i po rozchodu, nejspíš Vás k sobě ještě něco táhne. A to něco je ,,tělesná chemie,,. Jenže tento speciální vztah sebou nese i jistá rizika. Pokud si řeknete, že si spolu naposledy užijete a poté si už každý půjdete vlastní cestou, nemusí to tak být. Naopak. Jeden z Vás si může způsobit další citovou újmu, protože je možné, že k druhému stále cítí víc než si přiznává. Měli byste k sobě být upřímní a s bývalým partnerem si ujasnit, že když spolu začnete znovu spát, neznamená to, že se automaticky stáváte milencem na zavolání. Užívejte si, vychutnávejte si sex plnými doušky, ale pouze v případě, že nejste svázaní emocemi. Je dobré po rozchodu se svým ex partnerem spát nebo za tímhle vztahem raději udělat tlustou čáru? Pokud o sex s ním stojíte, může to být pro Vás velký risk. Sex je totiž velmi intimní záležitost. Může ve Vás otevřít staré rány a žárlivost, která je po rozchodu nemístná.

Miluji sex s ex, ale chodit s ním už nechci!

Možná ze všech stran posloucháte, že sex s ex je prostě špatný. Kamarádky Vás varují, Vy sama cítíte, že to není zrovna nejlepší nápad - jenže! Je tady ta neuvěřitelná chuť. Bývalý partner Vám zlomil srdce, odkopl Vás jako starý hrnec a najednou Vám po večerech píše a volá s nabídkou nezávazného sexu. Ve Vás se něco hne a znovu toužíte po známém objetí a vášnivém sexu s někým, kdo přesně ví, kam šáhnout. No, tak směle do toho! Nesmíte však doufat v to, že se k sobě zase vrátíte. Nikam s ex partnerem mimo postel nevyrážejte. Nepište mu na dobré ráno ani ho nekontaktujte s tím, že byste si mohli udělat čas na společný oběd. Pokud Vám to v posteli klapalo a nikdo z Vás nemá rozjetý žádný nový vztah, není problém užít si trochu erotiky a vášně. Nezapomínejte na antikoncepci a rozhodně se neuzavírejte před světem. Seznamujte se a nebraňte se novým objevům. Také si uvědomte, že sex s ex nebude trvat navždy a jednou prostě skončí. Jeden z Vás si může najít nového partnera. I na takovou situaci se psychicky připravte. Pokud v sobě stále nemáte uzavřená citová pouta, do sexuálního dobrodružství s ex partnerem se nepouštějte. Plánujete se k němu vrátit? Vzpomeňte si na důvod Vašeho rozchodu.

Proč chceme sex s ex?

** **1. bývalý partner nám chybí, i přesto, že k němu už nic necítíme

2. potřebujeme něčí blízkost a objetí


  1. ex partnera známe a víme, co mu dělá dobře. A i on ví, co dobře dělá nám.

  2. potřebujeme kamaráda s výhodami

Zvažme všechny pozitiva i negativa a neočekávejme možnost návratu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9447 (magazinerotika.cz#395)


Přidat komentář