Rocker, jako drsný milenec

Tak, jako neexistuje prototyp dokonalé ženy, neexistuje ani prototyp dokonalého muže. Důvod je celkem prostý, protože každý z nás touží po něčem jiném. Přeci jenom však někteří jedinci mají větší šanci, že budou u druhého pohlaví více žádaní.

Touha po rockerovy

Pokud bychom se zaměřili na ženskou duši, pak sice spatříme její křehkost, což ovšem ještě neznamená velkou zranitelnost. Něžné pohlaví, ať už vyloženě toužící po princi na bílém koni, tak žena, která má ostřejší lokty, spíše upřednostní muže, který se dokáže se životem jaksepatří poprat. Žena obecně touží po objetí, ale zároveň po dotecích, které ji dokážou rozpálit, ne uspat. A tak muži, byť s andělskou tvářičkou a sametovým sexy hlasem, to mohou na plné čáře prohrát s „neotesanými“ muži, kteří nejsou jako cumel, nejsou jako ze škatulky, ale čiší z nich protřelost, životní zkušenost a divokost.

Něžný milenec - image muže s romantickou duší

Když chce muž získat srdce ženy, musí pomyslně vystoupit z davu, tj. něčím zaujmout. V dnešním světě internetu, a současně ve světě plném návodů, rad a tipů, není celkem nic tak těžkého, aby muž přišel na to, po čem ženy touží. Na jednu stranu si muži stěžují, že je ženy mění, že jim určují, jak se mají chovat, vyjadřovat, oblékat. Na stranu druhou však nejeden muž zjišťuje, co se ženám líbí, a podle toho se přizpůsobuje, byť jen na začátku vztahu. Vše je pak věcí volby, kdy záleží na samotném muži, zda zůstane sám sebou, což ovšem může hrát do jeho karet, protože právě tím může vystoupit z davu, nebo se přiblíží obrazu, který nosí v hlavě nejedna žena, čímž se ovšem zařadí do davu. Není zase složité přijít na to, co by si žena přála od silnějšího pohlaví. Ženská duše chce romantiku, kterou prožívá například při sledování filmu, nebo nad románem. Muž může dát ženě romantiku, nabídnout jí romantickou duši. Jenže příliš romantiky také může škodit. A tak, snaha muže s romantickou duší, byť jen na povrchu, může být do značné míry kontraproduktivní. Vyloženě po „sladkých mužích“ ženy neprahnou, považují je totiž za zženštilé, ne muže pro život.

Zlobivý hoch – image tvrdého muže

Naprostým protikladem citlivých mužů s romantickou duší, jsou zlobiví hoši, které je možné svým způsobem označit za vyvrhele společnosti. Takový neotesaný muž přitáhne pozornost ženy, i když se o dané vlastně ani nepokouší. Svým „surovým“ vystupováním, kdy si na nic nehraje, je sám sebou, zaujme hned na první pohled. Jeho divokost, kterou je možné spatřit v jeho očích, bude přímo propalovat cestičku až k nitru ženské duše. Je však nutné si nezaměňovat tvrdost, drsnost se zanedbaností, lhostejností, povýšenectvím. Drsný muž může být totiž zároveň něžný. A právě kombinace drsného, divokého vzhledu s existencí něhy, je pro nejednu ženu magnetem, ke kterému je silně přitahovaná. Pokud by pak stál na bitevním poli sladký hoch a drsný muž, je celkem jednoduché, komu by dala žena přednost. Vždyť již takové rytířské turnaje, souboje jsou toho důkazem. Zde se cenila odvaha, chrabrost, již zmiňovaná neotesanost. Romantická, zamilovaná duše sama o sobě nic na turnaji nesvedla. Ženy, ač si to mnohé nechtějí přiznat, touží po divokosti, ne po vztahu, který sice přinese lásku, ale na klidové rovině, bez špetky náhlého vzrušení, napětí.

Testosteron jako afrodiziakum pro něžné pohlaví

Člověka tvoří jeho celek, tedy ne jen tvář, hlas, ale celé jeho tělo, postava, a pak je tu také volba oblečení, existence míry ochlupení, což vlastně stále souvisí s image. Zastavíme-li se u ochlupení, pak současná doba diktuje spíše dokonale hladké tělo bez chloupků, což se však dotýká nejen žen, ale také mužů. A tak mezi řadou mužů můžete najít jedince, kteří si depilují nohy, paže, hruď s cílem jít s dobou, nevybočovat, či s představou, že právě to si ženy přejí. Samozřejmě, pokud je muž upocený, a pot mu ulpívá na chlupaté hrudi, pak jen těžko můžeme hovořit o sexy působení. Na druhou stranu stačí poměrně málo, tj. dbát o sebe, a nepodceňovat význam osobní hygieny. Muži, které můžeme označit za tzv. holátka, mohou na ženy působit, jako mláďata, která ještě nejsou dospělá, neví, co je život. A tak, pokud by si žena mohla vybrat, spíše si zvolí muže zarostlého, který v ní asociuje skutečného samce. Zatímco u žen je spíše sexy pokožka bez chloupků, u mužů je to přesně naopak. A tak se opětovně dostáváme k drsným mužům, respektive drsné mužské vizáži.

Vliv hudby na ženské emoce

Díváte-li se na film, či seriál, pak si možná ani neuvědomíte, že kromě mluveného slova, zazní i hudba. Hudba podkresluje celý děj, může dát určitým pasážím náboj, podtrhnout je a zvýraznit. Jakmile si uvědomíte přítomnost hudby, nedokáže si představit, že by bez ní daný film byl. Byl by pro Vás příliš prázdný, všední. Hudba nás ovlivňuje v mnoha směrech. Díky zvolené hudbě můžeme pociťovat nejrůznější emoce od zasmušilosti, zamyšlenosti, přes radost, vášeň a nadšení. Není pak žádným tajemstvím, že zpěváci, ať už sólo, nebo ve skupině, dávají ženskému srdci náležitě zabrat. Hudba, především pak živá hudba, nabízí pro něžné pohlaví větší adrenalin, než kdyby se například jednalo o závodníka formule, či tenistu, kajakáře, hokejistu apod. Spojení muž a hudba hraná na živo, dostanete kombinaci, které jen málokterá žena odolá, je-li tedy styl hudby její šálek kávy. Připojí-li se pak k muži ještě jeho image, kdy je ledabyle, přesto elegantně oblečený, a „hází“ kolem sebe svůdné, či uhrančivé oči, může si být takový muž jistý, že u ženské části publika sklidí značné ovace.

Rockový zpěvák jako sexy povolání

Pořád se točíme kolem romantiky a něžnosti, kterou ženy upřednostňují. Pokud byste však postavili vedle sebe například muže, jako profesionální chůvu, květináře, vypravěče pohádek, kuchaře, maséra a rockového zpěváka, pak možná k Vašemu překvapení žena zvolí „posledního“ v řadě, kterým je rockový zpěvák. Starost o děti, květiny, sametový hlas, chutné jídlo, doteky, to vše převálcuje spojení drsného muže s kytarou v ruce. Po takových mužích však neprahnou jenom mladé ženy, které je možné vídat na festivalech, koncertech. I dospělé, zralé ženy se nechají vtáhnout do emocí, které v nich živá hudba vyvolá. Jenže zde pak hraje svoji roli určitá odpovědnost a vnímání časového měřítka.

Touha po nespoutané lásce s mužem drsného vzhledu

Jen málokterá žena v nejlepších letech se vydá na rockový koncert byť svého oblíbeného zpěváka, a to z obav, ze studu. Jakoby žena měla pocit, že již nemá právo na vášnivou, bouřlivou lásku, která ji může celou spalovat, a místo toho jí čeká jen poklidný život bez větších emocionálních výkyvů. Je velká škoda, že řada z nás žije v předsudcích a mantinelech, které nám dnešní doba diktuje. Můžeme se sice svobodně nadechnout, ale zároveň se bojíme, že náš nádech, či výdech bude příliš hlasitý, což považujeme za nemístné. Trocha uvolnění v našem životě, který někdy připomíná svěrací kazajku, by se však hodila. Na ono uvolnění není svým způsobem nikdy pozdě. Je však důležité si říci, zda žít podle očekávání společnosti, nebo si život také užít, byť jen na pár okamžiků, na které můžete pak po celý život vzpomínat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9429 (magazinerotika.cz#328)


Přidat komentář