Předstírání orgasmu

Nejednou se v běžném životě musíme krotit, abychom neřekli pěkně zpříma, otevřeně, co si o určité věci myslíme. A tak mnohdy předstíráme pravdu, náš zájem apod., podle konkrétní situace. Ovšem, proč předstírat také, když jsme s tím, koho máme rádi?

 

A oním předstíráním myslíme momenty, chvilky, kdy si užíváme vzájemné blízkosti jeden druhého. Momenty, kdy přicházívá slastný výbuch slasti. Přicházívá, ale ne vždy musí, jako na drátkách, přijít. A právě, pokud samotný orgasmus nepřijde, který je námi očekáván, a protistranou, pro kterou je svým způsobem znamením, že sex byl báječný, nastává kolikráte předstírání.

Otázky kolem předstírání orgasmu

Proč však někteří z nás předstírají? Je to snad z důvodu obav, že by se pak protějšek cítil nesvůj? Je to snad z důvodu obav, že by pak nastalo trapné ticho, a následné horečnaté dotazování, vysvětlování, jak to, že nebyl orgasmus? Je to z důvodu potěchy pro toho druhého, aby se netrápil? Nebo snad předstíráním orgasmu chceme uspíšit samotné milování? A když jsme již u toho předstírání, může vůbec žena a muž orgasmus předstírat? A dá se „zkušeným okem“ poznat, že je ten, který orgasmus předstíraný, a ten zase pravý?

I sex bez orgasmu může být skvělý

Položili jste si někdy otázku, jaký je Váš pravý důvod, že se protějškem milujete? Je to snad „jen“ z důvodu, že chcete dosáhnout orgasmu? Nebo je to spíše proto, že chcete být s milovanou osobou tak nejintimněji, jak to jen jde, a vychutnávat si v maximální míře každičký dotek, blízkost a něhu? A orgasmus pak berete jako třešinku na dortu, kterou si rádi „slupnete“? Ano, bez orgasmu není sex se vším všudy, a můžete silně pociťovat, že mu něco zásadního chybí. Tedy v případě, pokud orgasmu dosahujete.

Mužský a ženský orgasmus

Dosáhnutí orgasmu totiž není automatické, a ne každý má to „štěstí“, že se z něj může těšit, a to platí, jak pro ženy, tak pro muže. U žen to může být o něco složitější, když jen málokterá dosahuje orgasmu uvnitř vagíny, ale zase si může užívat orgasmu při dráždění klitorisu. Muži pak dosahují orgasmu nejen stimulací penisu, ale mohou také zažít orgasmus při dráždění konečníku. Sex, jako takový, však může být velmi příjemnou, vzrušující, sbližující záležitostí, i bez toho, že orgasmus „někdy“ nevyjde, nedostaví se. Záleží však samozřejmě na tom, čemu kladete stěžejní důraz.

Předstírání mužského orgasmu

Nabízí se otázka, zda je vůbec možné, aby muži mohli** orgasmus předstírat**. Známkou toho, že muž dosáhl vyvrcholení, je ejakulace. Asi jen těžko se dá maskovat absenci ejakulaci tím vysvětlením, že ne vždy je. Kouzlo maskování, jako takového, je však podstatou předstírání mužského orgasmu. Jak tedy může vypadat taková etuda na předstírání mužského orgasmu se vší parádou? Pokud milování probíhá po tmě, či při příšeří, pak to má muž značně ulehčené, a nemusí nijak složitě řešit maskování absence orgasmu. Něco jiného je to však při denním světle. Zde se nabízí mužovi hned několik možností. Může mít připravený papírový kapesníček, či utěrku, do které se hned „po orgasmu“ jakoby utře. Může také hned po předstírané ejakulaci odběhnout do koupelny, aby se jako omyl. Pokud muž používá kondom, tak může mít situaci poměrně lehkou, protože nemusí milostné prožití nijak přerušovat, jen si po „vyvrcholení“ kondom sundá, dá stranou, a později ho vyhodí. Partnerka se tak v podstatě nedozví, zda orgasmus byl, či ne. Z uvedeného je zřejmé, že bude hrát na zastírací manévry.

Předstírání, ze kterého se stane samozřejmost

A jak je to s četností, respektive pravidelností předstírání orgasmu? Někteří mohou razit pravidlo, když to jde jednou, a poměrně lehce, proč to nezopakovat. Pak ovšem je otázkou, zda se již na akt předstírání orgasmu nesoustředí natolik, či ho nebudou brát tím směrem, že se pro ně stane naprosto normální záležitostí. Čím více orgasmů bude předstíraných, tím také možná bude menší chuť se snažit o vlastní orgasmus, skutečný, ne jen hraný. Možná, že by i orgasmu dosáhli, jen se snahou přestanou příliš brzo. Sami se tak mohou ochuzovat o jedinečný pocit. Paradoxně se tak první pomoc může změnit v pomoc poslední.

Nepřichází-li orgasmus, není to nic divného

Není vůbec divného, že orgasmus jednou přijde, a jindy zase ne. Naše tělo vnímá jakoukoli změnu, která se uvnitř nás odehrává. Jsme-li v nepohodě, vnitřním napětí, pak nemůžeme očekávat, že půjde vše, tak jako dříve. I naše tělo může mít tzv. stop stav, kterým se svým způsobem brání, kdy potřebuje čas na regeneraci, opětovné dosáhnutí harmonie. To, že jednou orgasmus je, a podruhé ne, není třeba nijak těžce brát, rozhodně ne pak jako naše vlastní selhání apod. Čím více se budete s danou záležitostí trápit, tím také můžete očekávat, že budete mít více problémů s dosáhnutím orgasmu. Mnohem lepší je se uvolnit, snažit se nemyslet na to, zda dojdete až kýženého vrcholu, a nechat věci jen tak plynout, netlačit na pilu. Čím méně budete Vaše myšlenky zatěžovat, čím méně se budete stresovat, tím většího úspěchu se můžete dočkat.

Předstírání ženského orgasmu

Tak, jako ženy nikdy nezažijí, jaké to je mít** mužský orgasmus**, tak to platí i opačně pro mužské pohlaví. Zatímco ženy si mohou „zkontrolovat“, zda jejich protějšek dosáhl orgasmu, muži jen těžko. Rozhodně neplatí, že doprovodným jevem ženského orgasmu je dosažení určité míry hlasového projevu při samotném prožitku. Některé ženy jsou při orgasmu prostě hlasité, jiné méně, jiné jsou dokonce tiché. A míra hlasitosti vzdechů, křiku, volání, se odvíjí také od hloubky a průběhu slastného prožitku. Nelze tedy jednoznačně určit, že žena neměla orgasmus jen proto, že netropila dostatečný ohlušující povyk. Muži jsou možná vynalézaví v tom, jak protějšek přesvědčit, že orgasmus měli. Ženy jsou však, co do hereckého výkonu, mnohem dál. Je tedy otázkou pro muže, jestli je pro ně důležité, aby žena dosáhla orgasmu za každou cenu, nebo aby jí poskytli maximální možný erotický prožitek.

Suchý a mokrý ženský orgasmus

Pokud bychom ještě chvíli zůstali o ženského orgasmu, pak ten může být buď „na sucho“, nebo při něm může žena vlhnout, až dosahovat určité sekrece, velmi podobné moči. To, zda žena dosáhne suchého, nebo mokrého orgasmu, poměrně závisí i na míře vzrušení, nevšednosti erotického zážitku, stupni zamilovanosti, správném naladění na milování apod. Díky mokrému orgasmu může mít muž důkaz, že skutečně proběhl. Potíž je však v tom, že ne jeden muž považuje mokrý orgasmus prostě za „malou potřebu“, kterou žena neudržela, a vykonala ji na postel, na prostěradlo. Přesvědčit takové cyniky, kteří se dosud s mokrým orgasmem nesetkali, bývá mnohdy nadlidským úkolem.

Důvody předstírání orgasmu

Předstírali jste sami dosáhnutí orgasmu? Bylo to jen jednou, či několikrát? Nebo se u Vás předstírání orgasmu dokonce „zahnízdilo“? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak jste měli nejspíš důvod, proč jste se rozhodli k předstírání orgasmu, nehledě na to, zda jste mužem, či ženou. Na předstírání orgasmu není nic špatného. Záleží samozřejmě na úhlu pohledu. Díky předstíranému orgasmu se vyhnete případným nepříjemným chvilkám, rozebírání dané situace. Současně také eliminujete v určité míře nedosáhnutí příštího orgasmu. Nebudete totiž v takovém vnitřním napětí, stresu, a tak můžete nechat věci jen tak plynout. A pokud by to již vypadalo, že se orgasmus konat nebude, pak budete vědět, jak se v takovém případě zachovat. Metou milování může být orgasmus, jako takový, ovšem smyslem milování by tomu již být nemuselo. Spíše si užijte jeden druhého, vnímejte Vaše těla, jejich souhru a slastné pocity a okamžiky při něžnostech.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9370 (magazinerotika.cz#72)


Přidat komentář