Poznejte ženu podle zmrzliny, kterou si dá

Jen málokdo by neměl rád slaďounkou, na jazyku se rozplývající pochoutku. Již jen těch druhů, ze kterých si můžeme vybírat. Každý tak může mít tu svoji oblíbenou. Věděli jste však, že volba zmrzliny o Vás může leccos prozradit?

Zmrzlinu milují děti, mladí i staří. Zmrzlina je výtečnou pochoutkou, která jen tak neomrzí. I přes to, že po ní spíše sáhneme v horkých letních dnech, ani v chladnějším období nechybí v našem mrazáku. Zmrzlina je totiž skvělou sladkou tečkou po večeři, nebo rychlým občerstvením pro nečekané, milé návštěvy. Někdo má svoji oblíbenou zmrzlin u, které dává přednost před jinými, a nenechá se zlákat stále přicházejícími novinkami. Někdo však naopak rád poznává nové možnosti, příchutě, a podle toho, jakou má zrovna chuť, pak volí druh zmrzliny. K stálicím ledového potěšení bezpochyby patří zmrzlina čokoládová, vanilková, jahodová a stracciatella s kousky lahodné čokolády. A jaká oblíbená zmrzlina je ta Vaše?

Čokoládová zmrzlina

Nejeden z nás podlehl čokoládě, kdy ji můžeme mít ve všech možných podobách. Zamlsat si můžeme na tabulkové čokoládě, čokoládových pralinkách, čokoládové pěně, čokoládovém dortu, ale také na horké čokoládě, či naopak na chladivé čokoládové zmrzlině. Pokud si žena dopřává právě čokoládovou zmrzlinu, co to o ní vypovídá? V podstatě jsme již odpověď naznačili. Čokoláda je totiž požitkem, je smyslná, hříšná, provokativní, svůdná. A přesně taková je žena, či jí chce být.

Žena milující čokoládovou zmrzlinu

Pokud tedy spatříte něžné pohlaví, jak smyslně dává do úst lžičku s kopečkem čokoládové zmrzliny, můžete si být jisti, že máte před sebou skutečnou požitkářku. A požitkářství se však netýká jen jídla, pochoutek, ale i života, jako takového. Muž, který hledá vášnivou ženu pro vztah, která v posteli nebude pasivní, ale bude si chtít milování užít v každém ohledu, by se měl poohlédnout po dívce, ženě, která si to kráčí s čokoládovou zmrzlinou. Hledat může v parku, na náměstí, na pláži, v cukrárně, v obchodě, prostě všude, kde by se mohla vyskytnout ledová pochoutka. Žena, která dává přednost čokoládově zmrzlině, je také přátelská, a jen málokdy ji najdete, že by byla sama. Dokáže si totiž získat značné množství kamarádů. Pozornost k protějšku je pro ženu milující čokoládovou zmrzlinu, naprosto samozřejmá.

Vanilková zmrzlina

Aby mohla vzniknout čokoládová zmrzlina, je třeba do ní přidat prášek z kakaových bobů. Tím je ovšem tato ingredience něčím navíc. Oproti čokoládové zmrzlině, je vanilková zmrzlina bez jakýchkoli příkras. Vanilková zmrzlina může být čistě smetanová, nebo s kousky pravé vanilky. Co ve Vás vyvolá vůně vanilky? Ucítíte jemnost, pohodu, smyslnost, která Vás kolébavě ukonejší? A právě takové ženy milují vanilkovou zmrzlinu. U ženy, která si dává vanilkovou zmrzlinu, může očekávat laskavost, dobrosrdečnost. Prostředí, kde žena žije, je útulné. Máte hned pocit, že jste v bezpečí.

Žena milující vanilkovou zmrzlinu

Pro někoho je vanilková zmrzlina příliš fádní, obyčejná, která neurazí, ale také nepřekvapí. A i taková je žena, která si dopřává vanilkovou zmrzlinu. Některému muži bude připadat až příliš nudná, obyčejná. Pro jiného muže však taková žena bude přímo ideální. Muž nepotřebuje hysterické scény, hádky, ale hledá klid, pohodu. Pohodovou atmosféru muži nabídne právě žena, která preferuje vanilkovou zmrzlinu. Pro ženu, která miluje vanilkovou zmrzlinu, je láska vším. A tak, jakmile potká toho pravého muže, poskytne mu veškeré zázemí, které žena poskytnout může.

Karamelová zmrzlina

Karamelová zmrzlina je něco mezi čokoládovou a vanilkovou zmrzlinou. Karamel je smyslnost sama, a tak chutná i karamelová zmrzlina. Ženy, které mlsají karamelovou zmrzlinu, se těší ze všech požitků, které si mohu dopřát. Spěch a hektičnost u nich nehledejte. Spíše se můžete těšit**, jak si užijí chvilky s mužem**. Co se týká sexuálního uspokojení, tak je pro ženy důležitější, aby nejprve potěšily muže, dopřály mu rozkoš, a až teprve poté přijdou na řadu ony.

Žena milující karamelovou zmrzlinu

Žena, která v obchodě sáhne po karamelové zmrzlině, si umí vychutnávat všechny stránky života. Možná, že některý den pro ni není příliš růžový. Zato si však dokáže vždy osladit, a zlepšit. A o to se také snaží v případě partnera, který například přijde domů unavený.

Jahodová zmrzlina

Pokud bychom se podívali na jahody, tak i je máme spojené s erotikou, hříšností a zároveň šťavnatostí. Jahody v nás evokují slastné pocity, kdy si je dopřáváme se šampaňským, nebo jen tak s čepičkou šlehačky. Spojením lahodné smetanové zmrzliny s jahodami, pak dostaneme nebezpečnou kombinaci. Nebezpečnou pro ty muže, kteří chtějí mít sex co nejdříve za sebou, kdy jsou to spíše oni, kdo v posteli udává tempo. Žena, která si dá jahodovou zmrzlinu, a s chutí se do ní pustí, dává okolí jasně najevo, jak je náruživá a vášnivá.

Žena milující jahodovou zmrzlinu

Pokud byste chtěli zažít náruživý sex, pak Vám ho zcela jistě poskytne žena, která si dopřává jahodovou zmrzlinu. Na druhou stranu však neočekávejte příliš mnoho experimentování. Ženy, které preferují jahodovou zmrzlinu, se rády drží osvědčených sexuální praktik. To však ještě neznamená, že by Vás čekalo spojení náruživosti s nudou. Při zavedeném sexu je totiž možné zapracovat na jeho kvalitě. A jak známo, mnohdy kvalita je mnohem lepší, než sebevětší kvantita. Náruživost si nějak neodporuje s něžnostmi, mazlením. Žena, která s oblibou boří lžičku do jahodové zmrzliny, si potrpí na něze, něžnostech, tulení. Co Vás jistě potěší je jejich věrnost. Ženy nemají příliš velké nároky na partnera, jako jiné vybíravé ženy. A jakmile najdou, potkají muže svých snů, pak mu jsou věrné, a nepomýšlejí na případné bokovky.

Zmrzlina stracciatella

Bohatá jemná smetanová chuť s křupajícími kousky čokolády, kdy každé sousto zmrzliny přinese naprosto neošizenou chuť. Taková je stracciatella. A takovou také můžete čekat ženu, která neodolá stracciatelle. U zmrzliny se kombinuje sladkost společně s určitou dávkou hořkosti. A co to má společného s ženou. Můžete mít před sebou něžné pohlaví, která má hned dvě tváře, ženu, která Vám nabídne více možností, než jen jednu.

Žena milující stracciatellu

Zmrzlinu stracciatellu bychom mohli přirovnat k něžnému nevinnému andělovi a zároveň hříšnému svůdníkovi, kteří se potkali na své cestě. Andělská povaha převládá. Přesto však, nesmíme zapomínat, že čert má své růžky. V ženě se tak mísí dvě povahy. Prožívá-li žena právě lásku, pak mužovi poskytne veškerou svou bytost. Na druhou stranu však nemá ráda určité okovy, které by ji omezovaly. Od muže tak očekává, že ji poskytne volnost. To, do jaké míry si volnost představuje, záleží na konkrétní ženě. A jak se projevuje onen ďáblík po stránce sexuální? Žena milující stracciatellu, také milují sex. Jedna pozice, na kterou je možná muž zvyklý, ji však neuspokojí. A tak sex s ženou můžeme přirovnat k jízdě na horské dráze, kdy se střídá jedna poloha za druhou.

Oříšková zmrzlina

Oříšková zmrzlina nabízí místo úhledných čokoládových hoblinek kousky ořechů. Chuť zmrzliny je výjimečná, a nelze ji zkombinovat s jinou, protože by pak ztratila na své chuti. A to platí i pro život ženy, která si zamilovala oříškovou zmrzlinu. U takové ženy může muž očekávat oddanost, věrnost. Ženám může sice trvat, než najdou svého životního partnera. Jakmile ho však potkají, bude pro ně vším. Nejsou zrovna příznivkyněmi nezávazných vztahů, sexu na jednu noc.

Žena milující oříškovou zmrzlinu

Již jsme trochu prozradili, co můžete očekávat od ženy, která neodolá oříškové zmrzlině. Kromě uvedeného, může muž u ženy očekávat romantickou duši, spolehlivost. Žena je rodinný typ, kdy pro ni bude důležité, aby se mu cítil doma dobře, pohodlně, v bezpečí, stejně tak děti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9394 (magazinerotika.cz#181)


Přidat komentář