Láska se nedá koupit za peníze

Lásku ani štěstí si prostě za peníze nekoupíme. Těžko říct, jestli mají peníze větší hodnotu než láska?! Oba tyto faktory jsou do jisté míry spojené. Ani bez jednoho z nich nechceme žít.

Možná si často kladete otázku, co je pro Vás v žebříčku hodnot důležitější - peníze nebo láska? Říkáte si, láska je krásná pouze na začátku. Potom pomine a nakonec z ní nezbyde nic. Kdežto peníze byly, jsou a budou pořád. Musíme z nich živit rodinu i v případě, že láska mezi partnery dávno vyhasla. Navíc toho pravého/tu, pravou se prostě za život najít nepodaří. Jenže láska je pro každého člověka něčím lákavým a ve své podstatě i potřebným. K čemu jsou peníze, když na nich zůstanete sedět sami? Láska je pro život beze sporu důležitá a je smutné, že s penězi se mnohdy získává snadněji....jenže kdo stojí o falešné city?

Miluji Tebe nebo Tvé peníze?

Láska je slepá. Nevybírá si. Neměli bychom dovolit, aby peníze rozdělily vztah mezi mužem a ženou a připravily děti o rodiče. Jak moc jsou pro nás důležité peníze, zjistíme hlavně s věkem. Čím jste starší, tím vyšší jsou naše nároky. Chceme se mít dobře a chceme to nejlepší pro naši rodinu. Čas od času bychom si rádi vyjeli na dovolenou bez výčitek a pořídili si do domácnosti pár pěkných kousků. Zkrátka si s přibývajícím věkem zvyšujeme svůj osobní standart. Když je nám osmnáct, peníze většinou neřešíme. Kluk pozve holku do kina za tátovo kapesné a holka mu k Vánocům koupí pěkné tričko za peníze z brigády. Potom však příjde doba, kdy z pubertálních vztahů ,,vyrosteme,,. S partnerem žijeme několik let, plánujeme budoucnost, malujeme si svůj první byt, vymýšlíme jména pro děti a velká láska skončí před oltářem. V této situaci je takřka normální, že se nám líbí, když umí partner vydělávat a zabezpečit rodinu. První problémy mohou nastat, když se Vašemu partnerovi přestane líbit, kolik vyděláváte. Nejprve je to málo, potom hodně. Rozpočet se začíná zužovat a s ním i Vaše city. Měli bychom se zamyslet, zda hádky kvůli penězům stojí za tolik stresu a zbytečného obviňování. Letos nepojedeme na dovolenou, no a co? Pojedeme příští rok. Tato situace zkrátka musí být založena na kompromisech.

Jsi zlatokopka!

Láska za peníze může být krutá a falešná, a to v případě, kdy muž narazí na zlatokopku. Tu zajímá pouze výše jeho konta. Takové dívky jsou však k vyhledávání partnera dle plné peněženky vedeny od mala. Mají jedno společné - hlavně se bohatě vdát! Nejde jim o vzhled, povahu ani osobnost mužů. Jsou fascinovány úspěchem a bohatým stylem jakéhokoliv ,,nesympaťáka,,. Život naplněný bohatstvím a luxusem však bývá také naplněn nudou, i když si to sami těžko představíme. Když je tato slečna partnerkou bohatého pána, je po ní vyžadováno speciální chování. Do společnosti musí chodit vždy s veselou náladou a večírky se pro ni brzy stanou povinností místo zábavy. Mít sex s mužem, který ji sexuálně nepřitahuje, také není žádná slast. Pokud je žena-zlatokopka dostatečně inteligentní a snaživá, může pro ni být tato zkušenost vlastním startem do nového života. Vztah s bohatým mužem jí může přinést vysněnou práci, o kterou, když se bude správně zajímat, nemusí přijít ani po rozchodu.

Život prostitutky

Prostitutka by se za peníze nejraději svlékla i z kůže a svým klientům nabízí falešnou lásku na pár chvil. Líbání a podobné intimnosti nabízí za příplatek a klidně Vás může doprovodit i do společnosti, pokud jí dobře zaplatíte a postaráte se jí o garderóbu. Ne všechny prostitutky jsou však atraktivní! Jen si představte, jak asi vypadá jejich běžný den?! Kolik partnerů za 24 hodin vystřídá její postel, aby si vydělala na základní potřeby? Zvolila si tuhle práci dobrovolně nebo ji k tomu někdo jiný nutí?

Luxusní společnice na celý večer i noc

Pro peníze udělám cokoliv! - řekne si mladá studentka a rázem se z ní stane luxusní společnice v jednom z nejdražších privátních klubů. Ano, i tak se dá vydělávat. Většina společnic žije dvojím životem. Jejich rodiny o jejich přivýdělcích neví. Přesto domů nosí drahé dárky a jejich bankovní účet plní vysoké částky. Muži se potom cítí daleko lépe, když stráví noc s ženou, za kterou se ručí vysokopostavený manažer nočního klubu. Navíc pracují v prostředí podobnému pětihvězdičkovému hotelu. I tak je sex za peníze pouze pro ženy s drsnější povahou.

A jak jste na tom Vy? Byli byste ochotni zaplatit za lásku nebo si naopak chcete lásku raději zasloužit?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9441 (magazinerotika.cz#371)


Přidat komentář