Kdy je vhodný čas pro obnovení vášně ve vztahu

Prokazování něžností od partnera již není tak časté? Polibky a obětí postrádají dynamiku a vášeň? Uvedené Vás však nijak nepřekvapuje, protože jste s protějškem již dlouhý čas? Ovšem i dlouhodobý vztah může zažít zase vášeň.

Jedinci, kteří jsou ve vztahu krátkou dobu, nemusí řešit nedostatek vášně a touhy, jako je tomu u řady jedinců v dlouhodobém vztahu. Ze samozřejmosti, v podobě vášně ve vztahu se však partneři mohou těšit jen krátkou dobu. Respektive délku a hloubku vášně určuje jejich vlastní snaha a uvědomění si, že nic není automatické. Bez pomyslného přikládání polínka do ohně, za chvíli i sebevětší vatra uhasne, a začne jen doutnat. Pokud se nyní nacházíte právě ve stavu, kdy Vaše vášeň jen doutná, máte ještě čas svým dechem a invencí doutnání změnit na jiskřičku naděje.

Vhodná příležitost pro obnovení vášně ve vztahu

Jste-li v jednom kole, kdy prakticky na sebe nemáte čas, abyste si třeba jen večer sedli, popovídali si, pak budete těžko hledat v pracovním týdnu vhodnou chvilku. V takovém případě je vhodné, abyste s obnovením vášně začali v příhodnější dobu. Vhodná doba může být například víkend. I když, o víkendu nejspíš vždy doháníte resty z týdne, uklízíte, podnikáte nákupy atd. I v tomto případě není nic ztraceného, další vhodnou příležitostí může být Vaše dovolená, svátky atd. Důležité je, abyste však volný čas nezaplnili jen povinnostmi a úkoly, které musíte, či chcete udělat. Život přináší plno povinností, na druhou stranu však není čistě jen o povinnostech. Takže, blíží-li se například prodloužený víkend, státní svátek, neplánujte generální úklid, malování atd., ale místo toho si naplánujte třeba výlet, pobyt ve wellness centru atd.

Odstranění rušivých elementů ve vztahu

Nelze se však spoléhat čistě jen na volný den, který sám o sobě ještě nezaručí úspěch, že Vaše vášeň zase vzroste. Prvním krokem je sice vyhrazení si volného dnu, dalším, neméně důležitým, pak odstranění rušivých elementů. K těmto elementům nepatří například poštovní doručovatel, či pracovník energetik atd. V tomto případě se soustřeďte na vše, co může Vaši vzájemnou vášeň utlumit.

Domácí oblečení a spodní prádlo

K prvním rušivým elementům může patřit Váš domácí úbor, včetně spodního prádla. Uvedené se netýká čistě jen něžného pohlaví, žen, ale také mužů. Není vůbec nutné, abyste snad měli na sobě oblečení, které nosíte, když jdete ven. Ovšem, ani druhý extrém není ideální, kdy hovoříme především o vytahaných teplácích, či upnutých legínách, které nelichotí zrovna každé postavě. Ta správná trefa může být například ve slušivém sportovním oblečení, či pohodlných riflí. A také mít na sobě triku, mikinu, které nese známky fleků, ať už z vaření, nebo z nepozorného jídla, moc vzrušující také není. A co se týká spodního prádla, pak to samé platí nejen pro vrchní oblečení. Vytahané, zaprané spodní prádlo v druhém jen těžko vzbudí vášeň. Ženy by mohly vsadit na svůdné černé, červené, či něžné bílé krajkové prádlo. Muži přispějí k dobré věci, pokud sáhnou po slušivém, skvěle padnoucím spodním prádlu, jako jsou boxerky, slipy, ale i trenýrky. V obou případech, tj. jak u domácího oblečení, tak u spodního prádla, byste se v daném měli cítit dobře. Jakákoli nepohoda, která z Vás bude vnitřně vyzařovat, Vám moc nepomůže.

Zbytečné hádky o malichernosti

I když se to možná nezdá, tak k dalším rušivým elementům také patří zbytečné hádky, ke kterým se jeden, či druhý z Vás uchylujete. Život si můžete velmi lehce znepříjemnit. Můžete se cítit špatně fyzicky, či psychicky, a schumelí se jedna věc s druhou, pak první, kdo odnese Vaše rozpoložení, bude třeba partner. Ono, asi těžko si můžete otevřít pusu na nadřízeného, se zlou byste se potázali. A tak se ve Vás mohou hromadit příkoří, nespravedlnosti, a k tomu již zmíněná fyzická, či psychická pohoda. Najít si správný čas pro obnovení vášně ve vztahu, by se tak mohlo zdát, jako to nejmenší. Hádka může být nejen zabijákem vášně, ale také celkového vztahu. Někdy postačí pouhá jedna hádka. Může se však jednat i o řadu hádek, a prakticky je jedno, zda budou vyřešené, či s otevřeným koncem. Až tedy přijde den, kdy se budete chtít s partnerem sblížit, pak se snažte nejen v daný den vystříhat hádek, ale dnů předtím, a dnů poté. Jinými slov, snažte se pochopit i druhého, jak se cítí, jaký měl den, a hned na něj kvůli maličkostem, které se Vám však mohou zdát v určitou chvíli obrovského rozměru, neútočit.

Ranní probuzení sexem

Nemusíte však jen čekat, než přijde nějaký ten volný den, kdybyste pro sebe měli pár hodinek času. Vášeň nemusíte nijak dlouze plánovat. Krom toho, přílišné plánování, kdybyste chtěli mít všechno tip top, také může vášeň udusit, a to i v případě, že Vám by šlo vlastně o opak. Navíc, jen tak najednou, bez varování se začít chovat jinak, by mohlo být nápadné. Ženy jsou podezřívavé osoby, a tak něžné pohlaví by hned mohlo pojat podezření, že snad máte špatné svědomí, a náhlou Vaší proměnou se značíte omluvit za nevyřčené. A jak je to u mužů? Ti sice nejsou tolik podezíravými jedinci, nicméně hloupí a nevšímaví také nejsou. A tak, místo probuzení vášně, byste také mohli být postaveni před vysvětlováním, co se stalo, proč děláte to, co děláte atd. Nejste-li si tedy jisti, jak Váš partner zareaguje, či naopak znáte jeho chování, pak se spíše soustřeďte na rychlé a nečekané vzkříšení vášně, a to například v podobě probuzení sexem. Jen si však vyberte den, kdy partner nemusí hned spěchat do práce, nemá hned na ráno naplánovanou schůzku atd. Ideální je tedy jakýkoli den, který není pracovní.

Nová vášeň ve vztahu díky rannímu milování

Vyberete-li si pro obnovení vášně ve vztahu ráno, pak si můžete být jisti, že milování druhého doslova nakopne, a pořádně mu zamotá hlavu. A to zvláště, pokud jste si ranní sex nedopřáli dlouhou dobu, či prakticky k němu vůbec nedošlo. Ranní sex je výjimečný i v tom, že i když bude jedinec v práci, jeho myšlenky budou utíkat směrem k Vám. A to, jestli se Vám podařilo vášeň vzkřísit, poznáte hned po příchodu partnera domů. V případě, že jste byli úspěšní, mile jste překvapili, pak k Vám bude protějšek vstřícný, milý, plný úsměvu a něžností.

Večerní sex na dobrou noc

Jsou-li pro Vás rána příliš hektická, pak máte i další možnost, a to milovat se večer těsně před spaním. Je pravděpodobné, že Vy, či i Váš partner budete velmi unaveni, zvláště pokud byl den náročný, vyčerpávající fyzicky, psychicky. O to více by Vám však mohlo večerní milování prospět. Večerního sexu se nemusíte vzdát, pokud je Váš partner tzv. jetý. Je-li tomu tak, pak se soustřeďte čistě jen na uspokojení protějšku. Nemusíte mít obavy, že byste snad byli ochuzeni o sexuální prožitek. Sice ten samý večer se nejspíš partner ponoří do říše snů prakticky hned poté, co dosáhne vyvrcholení. Ovšem, je velmi pravděpodobné, že hned následující den budete na řadě Vy samotní. Pokud tomu tak bude, pak si můžete gratulovat, protože Váš pokus o vzkříšení vášně ve Vašem vztahu, se podařil.

Příjemné uvolnění díky večernímu milování

V čem je večerní milování jiné, než ranní? Především se Vám po něm bude báječně usínat. A dost možná, že sen, který přijde, bude v obdobném duchu. Ráno se pak partnerovi bude lépe vstávat, protože si hned vzpomene na večerní milování, a bude předpokládat, že určitě nezůstane jen u jednoho milování. Začátek vzkříšení vášně se Vám povede, a nyní je třeba přikládat jedno polínko za druhým, aby se vášeň jaksepatří rozhořela.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9416 (magazinerotika.cz#252)


Přidat komentář