Jak správně líbat

Čeká Vás rande s Vaší vysněnou dívkou nebo klukem? Anebo chcete sbalit kluka či holku, na kterého (kterou) myslíte už dlouho? Jenže máte strach, že se nebudete umět správně líbat? Poradíme Vám.

Líbání není nic složitého. Když se osmělíte, určitě se budete moc divit tomu, že jste se toho před tím báli. Většina lidí nijak neřeší to, zda umějí nebo neumějí líbat. Prostě líbají tak, jak to považují za správné a přirozené. Pravdou ale je, že zvláště ženy a dívky mají ve zvyku hodnotit líbací techniku svých partnerů. Pokud si myslíte, že Vaše líbací schopnosti nejsou nic moc a chcete se něco přiučit, čtěte dále.

Polibek začíná signály

Někteří lidé na nic nečekají a bez ptaní nebo jakýchkoliv náznaků políbí toho, ke komu chovají náklonnost. Zpravidla ale platí, že** líbání** by měly předcházet určité náznaky, díky kterým budete vědět, že Váš protějšek o líbání opravdu stojí. Každý tento stav vyjadřuje trochu jinak, ale obecně existují určité signály, které jsou u většiny osob podobné. Patří mezi ně především dlouhé, vzrušující a žádostivé pohledy do očí, přičemž oční víčka jsou přivřená více než obvykle anebo naopak doširoka otevřená. Dále změněný, něžný a jakoby více sexy tón hlasu, něžné a jemné doteky rukou a u žen a dívek také pohrávání si s vlastními rty – jejich jemné kousání, olizování aj.

Jak začít líbat?

Aby jste mohli svůj protějšek začít líbat, je důležité vědět, zda o to stojí či nikoliv. V tom Vám pomůžou výše uvedené signály. Jenže jsou situace, kdy Váš objekt zájmu žádné signály nevydává a Vy už to prostě nemůžete vydržet – chcete ji nebo jeho líbat hned teď a tady. Jak ale zjistit, zda Vaše city opětuje? Pak nemáte jinou možnost, než to otestovat. Zřejmě tím nejjednodušším způsobem je prostě se zeptat. Na druhou stranu taková obyčejná otázka „chceš se líbat?“ není zrovna moc romantická.

Vzrušující dobývání

Pokud máte duši dobyvatele, zkuste na to jít jinak – pomalu ale o to více vzrušujícím způsobem: mluvte pomalu, klidně a něžně, pokračujte s jemnými a něžnými doteky na ruce nebo na rameni a pokud partner(ka) nic nenamítá, přejděte k jemnému polibku na tváři (muži mohou nejdříve vyzkoušet polibek na hřbetu ruky). Pokud jste úspěšní a partner se nebrání, je jasné, že máte vyhráno a můžete pokračovat polibky na tvář a na ústa. Zkoušejte různé druhy polibků – pomalé a rychlejší, jemné a intenzivní – nikdy nezůstávejte u stereotypu.

Jak se naučit francouzáka?

Když získáte jistotu a sebevědomí, můžete přejít na francouzské líbání – udržujte Vaše rty u rtů svého partnera, přitom nepřestávejte s líbáním. Pak se špičkou jazyka lehce dotkněte partnerových rtů. Pokud nebude nic namítat a připojí se k Vám se svým jazykem také, pak jste zažili pravého „francouzáka“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9438 (magazinerotika.cz#353)


Přidat komentář