Jak se naladit na sex

Páry, které spolu začínají, nemusí řešit otázku jak se naladit na milování. Čím delší dobu však jedinci budou spolu, tím méně se u nich automaticky dostaví ta správná chuť na sex. Aby sex ze vztahu nevyprchal, snažte se dostat do potřebné nálady.

Nucení se do sexu, stejně tak jako poslouchání „nátlaků“ ze strany partnera, ať už se jedná o ženu, nebo muže, může být spíše na škodu, než ku prospěchu. Jedinec, který se miluje tzv. přes odpor, z povinnosti, se velmi záhy dostane do fáze, kdy pro něj sex přestane být zábavou, prostředkem k uvolnění, sblížení. Nucením si možná protějšek vynutí pár „čísel“, ale také za cenu, že pak dlouhý měsíc, či dokonce déle, nebude milování na pořadu dne. Nucení do sexu nemá pranic společného s tím, že ten druhý dostane tu správnou náladu na milování s partnerem. Pokud i Vy pomalu patříte k párům, kdy se sexu spíše nedostává, nebo nechcete nic ponechat náhodě, pak vám mohou být nápomocny následující tipy, jak se můžete naladit na sex.

Relaxační masáž před milováním

Obdivujete jedince, kteří dokážou s příchodem domů zahodit veškeré starosti a stresující myšlenky, spojené s prací? Ač se snažíte sebevíce, tak vtíravé myšlenky Vás doprovází i doma, poté, co byste se měli spíše uvolnit a načerpat sil? Věřte, že takových jedinců, kteří mají doslova padla s koncem pracovní doby, a domů jdou s čistou hlavou, je pramálo. Jen málokterá práce je natolik poklidná, že u ní nedochází ke konfliktním situacím. A pak je tu i otázka udržení si pracovního místa, vezmeme-li v potaz míru nezaměstnanosti a počet jedinců, kteří hledají práci. Dnů, kdy jste vystresovaní, tak může spíše přibývat, než ubývat. Jak však zařídit, abyste doma měli přívětivou náladu k ostatním členům rodiny, a samotní se cítili v pohodě? Určitě vyzkoušejte profesionální relaxační masáž. Pokud si ji dopřejete před Vaším milováním, pak budete příjemně navnaděni, uvolněni. Nemusíte mít obavy, že by Vás masáž příliš otupěla, a pokud ano, tak do té míry, že se z Vás odplaví vnitřní napětí, které Vám bránilo se uvolnit. Věřte, že případné otupění hned zmizí, jakmile se rty partnera dotknou Vaší pokožky.

Spaní v nahotě

Je zcela pochopitelné, že máte rádi svoje pohodlí. Jak se však Váš požadavek ohledně pohodlí promítá do prostředí ložnice? Případné noční erotické prádélko, stejně tak, slušivé trenýrky, boxerky, jsou kdesi až ve spodní poličce skříně? Místo malého kousku prádla, které ani tak nemá za účel zahřát, jako spíše navnadit partnera, si na spaní berete teplé pyžamo, které co do erotické stránky má hodně daleko? Nemusíte „oprašovat“ erotické prádélko. Zapomeňte alespoň čas od času na noční úbor zcela. Vklouzněte do chladivých peřin nazí. Uvidíte, že sami pocítíte jistou hříšnost, smyslnost a hravost, když budete pod peřinou jen ve své kůži. Možná, že se zpočátku nebudete cítit ve své kůži, a to zvláště, pokud o sobě máte mínění, že vaše postava není dokonalá. Obavy však můžete velmi rychle zahnat. Uvidíte, jak Váš protějšek nezůstane netečný k Vaší výzvě, přestože jste neřekli ani slovo. Je docela možné, že nahota se Vám zalíbí, a budete ji mít spojenou ne se studem, ale erotikou, smyslností. Důležité je, jak se cítíte sami sebe uvnitř. Vše se totiž odvíjí ve Vaší hlavě. Jakmile budete mít ze sebe dobrý pocit, pak Vaše rozpoložení protějšek vycítí.

Erotické SMS zprávy

Být stále na telefonu nemusí být vždy na obtíž. Mobilní telefon Vám v tomto případě může pomoci se naladit na milování, které možná ani tak neplánujete, ale může k němu dojít. Ostatně, přílišné plánování může být spíše na škodu, než k užitku. Mít sestavený harmonogram činností na týden, či dokonce déle dopředu, může být přínosné z organizačního hlediska, aby nebylo nic opomenuto, a případně nic spolu nekolidovalo. Z hlediska intimního však mít striktně vyhrazený určitý den, přes který tzv. vlak nejede, nemá již moc s vášnivostí a erotikou společného. Přílišným plánováním byste totiž mohli vášeň i udusit, zabít. Čím však můžete vášeň podnítit, vzkřísit, jsou například erotické SMS zprávy.

Správné načasování erotických SMS zpráv

Začněte však pěkně pozvolna, aby se Váš protějšek nevyděsil, a to zvláště, pokud jste doposud nic takového nedělali. Uvidíte pak, jak se partner chytne, a jak bude reagovat. Bude-li reakce pozitivní, tak můžete rozehrát SMS erotickou etudu, která bude postupně gradovat. Vhodné však je, abyste začali s erotickými zprávami odpoledne, k večeru. I když mohou být ranní erotické zprávy milé, přeci jenom je do večera daleko. A potřebná míra vášně nemusí tak dlouho vydržet.

Společné sprchování

Na začátku vztahu jste se od sebe prakticky neodtrhli, když jste byli spolu? Chodili jste všude spolu, s výjimkou toalety? Nijak se nemusíte rmoutit tím, že nyní jste sice rádi spolu, ale touha po neustálých dotecích a blízkosti, zeslábla. Věřte, že takto je to u každého vztahu, ať už pár prožíval vášnivou, intenzivní lásku, nebo lásku z rozumu. Není totiž možné, aby touha byla stále na tak vysoké úrovni, jako v období nejvyšší zamilovanosti. A jak opětovně touhu alespoň nastartovat, zvýšit jí? Nemusíte být partnerovi stále v patách. Krom toho, byli byste pak nejspíš označeni za stíhače/ky, než za milující protějšky. Partner by jen těžko pochopil, o co se snažíte. Můžete však Vaše společné chvíle někdy trávit i jinak, než standardně. Co taková společná sprcha, či koupel plná pěny s tlumeným osvětlením svíček, hudebním doprovodem?

Uvolnění v hřejivé koupeli plné voňavé pěny

Hřejivá sprcha, či koupel Vás uvolní a zároveň naladí, stejně jako výše zmíněná masáž. Snažte se však, i když Vás to bude lákat, abyste se vyhnuli konverzaci směřující k otázkám typu, jaký měl ten druhý den, koho potkal apod. Taková konverzace nemá zrovna moc co společného s erotickým naladěním. Do mluvení se však ani nutit nemusíte. Můžete si jen tak hovět ve vaně, omývat se měkkou houbou, která náhodně sklouzne i k intimním partiím toho druhého. Pozor však na příliš horkou vodu. Ta by Vás mohla totiž totálně unavit, utlumit, a místo milování, o kterém jste doufali, že bude následovat, se spíše stulíte do postele, ovšem za účelem spánku.

Vychutnání si sladkého dezertu z jedné misky

Kdy naposledy jste se navzájem krmili? Jste-li manželi, pak také možná poprvé a naposledy na svatbě při hostině. Je však i možné, že jste tuto činnost doposud nevyzkoušeli, protože Vám přijde třeba trapná, nepohodlná, s rizikem ušpinění se, a příliš pomalá. Zapomeňte však na to, že byste se snad zakydali. A pokud Vám jde o to, abyste se zasytili, tak nemusíte pro vzájemné krmení volit čas oběda a hlavní chod. Plně postačí, pokud si vzájemně vychutnáte dezert, ať už ten po obědě, nebo večerní. Mlsání samo o sobě je poměrně hříšné, a to zvláště, pokud si dáte například chladivou smetanovou zmrzlinu s kousky čokolády a jemnou šlehačkou ozdobenou čerstvými jahodami. Dostali jste chuť? Tak si takový dezert připravte, a překvapte s ním partnera.

Mlsání pochoutek v posteli

Můžete se uvelebit v měkoučké posteli, a začít mlsat. Pokud máte obavy, že by jednu misku s dezertem bral partner, jako fakt, že jste snad lakomí, nepřejícní apod., pak můžete klidně připravit i dva dezerty, ale s tím, že začnete partnera krmit z Vaší misky. Uvidíte, že tomuto kroku z Vaší strany se bránit nebude. A pak stačí jen naznačit, že i Vy chcete být krmeni ze lžičky partnera. Sladké dovádění pak můžete pokračovat v peřinách, i přesto, že dezert bude snědený do posledního sousta.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9409 (magazinerotika.cz#215)


Přidat komentář