Co hledají muži u prostitutek

Sex hýbe světem, kdy přináší více než jen pouhé palivo pro naši jízdu. Ovšem, každý motor také potřebuje promazání v podobě oleje. Zatímco palivem může být pro muže vlastní partnerka, olejem pak žena nabízející nejstarší řemeslo.

 

Auto se nerozjede, nedodáte-li mu palivo. Motor se za čas zadře, nebude-li vždy v případě nutnosti promazán. Z toho vyplývá, že muž, i kdyby sebevíce chtěl, se jen těžko může spokojit s jednou ženou, byť by mu poskytovala největší možnou sexuální rozkoš. Je tedy otázka, zda jsou to skutečně ženy, které jsou věčně nespokojené, jak rádi tvrdívají muži. V tomto případě by se dalo pochybovat o tvrzení, že jen ženy vlastně nevědí, co doopravdy chtějí. Jak se rozhodne muž, který bude muset zvolit mezi životní partnerkou a prostitutkou? Kdyby to bylo možné, pak by si muž s největší pravděpodobností zvolil obě ženy. Jenže, jen málokterá partnerka, na rozdíl od prostitutky, skousne fakt, že v životě muže, není jedinou ženou, která se může svého partnera dotýkat na jeho intimních místech. Proč jsou pro muže prostitutky stále žádanými ženami? Co doopravdy hledají muži u žen nabízejících sexuální služby?

Vztah muže s prostitutkou

Jakékoli spojení dvou osob, je svým způsobem vztahem. O vztahu se rádo hovoří pouze v případě, kdy dva jedinci tvoří pár. Jak je to v případě muže a prostitutky? I zde se jedná o vztah. Již jen ten fakt, že muž je s ženou, byť za peníze v intimní oblasti, naznačuje, že dva jedinci k sobě něco, alespoň ve skrytu duše, cítí. Nemusí se však vyloženě jednat o lásku, ale o porozumění. A když jsme se již dotkli financí, cožpak vztah, klasický vztah, nestojí finance? Cožpak si muž s ženou nedávají dárky, nechodí spolu na večeři, nejezdí na dovolenou? To vše stojí peníze, které jsou však brány tak nějak jinak, než, když je muž s prostitutkou. Muž před prostitutkou nemusí ukrývat své pravé já, na rozdíl do své životní partnerky. Muž se nemusí bát cokoliv říci, aby slova pak „v pravý čas“ byla použita proti němu. Prostitutka muže nebude nijak soudit, bude mu vrbou, kromě již poskytovaných služeb. V podstatě jsme se dostali k tomu, co muži u prostitutky hledají, proč je to k nim táhne.

Přitažlivost prostitutky poskytující sexuální služby

Prostitutky jsou nedomyslitelně spojené se sexuálními službami, to jim nikdo rozhodně neodpáře. Ti, kteří nemohou ženy nabízející se za peníze, ani vystát, nemají nejspíš ponětí o tom, že prostitutky jsou také jen ženami, které mají svoji křehkost, své slabé stránky, a z nějakého důvodu, se rozhodli pro tento druh obživy. Byla by velká náhoda najít mezi ženami prostitutku, která by Vám řekla, že erotické služby poskytuje jen tak pro zábavu, třeba z důvodu, že je závislá na orgasmu. I takové případy sice jsou, ale spíše závislost na orgasmech, a sexu vůbec, ženy řeší jiným způsobem, než, že nabídnou své tělo jednomu muži za druhým, nehledě na své nitro.

Zapovězený sex s ženou nabízející erotické služby

Pokud by nezasvěcený jedinec chtěl srovnat sex s životní partnerkou se sexem s prostitutkou, pak se může domnívat, a možná i právem, že sex s prostitutkou bude živočišnější, chlípnější, zkrátka zapovězený. Tímto však může vzniknout jedna z mnoha fám a mýtů ohledně sexu, jako takového. I životní partnerka totiž může nabídnout muži více, než „jen“ uspokojení v misionářské poloze. I životní partnerka může být více, než svolná k análnímu, orálnímu sexu, a dalším i nezvyklým sexuálním praktikám. Ženy obecně mohou být konzervativní. Je třeba však nezapomínat na to, že žena je do jisté míry předurčena k hraní mnoha rolí. A tak, zatímco na veřejnosti, se žena může projevovat jako upjaté, chladné stvoření, v soukromí z ní může být sexuální dračice. Samozřejmě, vždy bude rozdíl mezi životní partnerkou a prostitutkou. A to třeba hned v tom, že prostitutka může vše okolo sexu jen předstírat, nebude se s mužem milovat z lásky. Veškeré nabízející sexuální služby nepůjdou z jejího nitra. Pro prostitutku je sex zdrojem obživy, ne zdrojem pouhého potěšení, a kombinací intimní oblasti a vztahu.

Prostitutka jako dokonalá milenka

Jedno přísloví říká něco o tom, že kdo nevěří, ať tam běží. A nutno také dodat, že muži rádi zkouší věci, které nabízí tajemno, nebezpečno a vzrušení zároveň. Jinými slovy, muže láká představa, že by měl sex s rajcovní ženou, která po něm nejenže nebude chtít druhý den žádný závazek, ale ještě k tomu mu poskytne první poslední v oblasti sexu. Zklamání nemusí, ale také může přijít. Zvláště pak, pokud je žena již v branži nějakou tu dobu. Poskytování sexuálních služeb je vlastně po stránce profesní, jako každá jiná práce, po čase může přestat bavit, kdy otupíte, ztratíte motivaci, a tu správnou šťávu dělat více, než je nutné. A pokud by zvídavý muž narazil na řekněme unavenou prostitutku, která sice nabízí různé sexuální praktiky, ale tak nějak je činí mechanicky, nejspíš nebude odvázaný. Rázem tak můžete potkat muže ze dvou skupin, kdy někteří z nich nedají na prostitutky dopustit, zatímco druzí jsou zklamanými klienty. Muži vyhledávají prostitutky z důvodu, že očekávají, jak dokonalými milenkami budou. Dokonalost se však nemusí konat. Navíc, muž má svá očekávání, a v případě prostitutek, bude ono očekávání ještě o poznání větší, než u životní partnerky. Čím více muž „sní“ o dokonalém, nespoutaném, výbušném sexu, který, jak se domnívá, mu může nabídnout jen prostitutka, tím bolestivější pád se mu může přihodit.

Milenecký vztah s prostitutkou

Jsou i výjimky potvrzující pravidlo. Někteří muži nehledají u prostitutek pouhý sex, ale „jen“ popovídání, spřízněnou duši. Prostitutce může být jedno, jestli si s ní muž pouze povídá, nebo s ní souloží. Prostitutka, dostane-li zaplaceno, umožní muži vše, co pro ni není zapovězené. A tak se také může stát, že muž najde v prostitutce více, než jen „stroj na sex“. Je možné, že se muž do prostitutky zamiluje. Netřeba říkat, že prostitutky jsou povětšinou ženy krásné, a to již z důvodu, aby měly co nejvíce klientů, a měli tak větší finanční obnos. Spojení poskytování sexu podle přání s krásou a vnímavostí, je pro muže značně nebezpečná. A tak je jen otázkou času, kdy se takový muž s vyprahlou duší zaplete do sítí prostitutky. Vše může skončit jako pohádka, kdy prostitutka přestane nabízet sexuální služby i jiným mužům. Prostitutka si vezme muže, kdy se již nebude jednat o vztah klienta, ale o manžela. Vše však také může skončit fiaskem. Málokterý muž totiž skousne představu, že žena, byť by se jednalo o minulost, se zaprodávala. V hloubi duše ho bude tato představa sžírat. A semínko žárlivosti hned začne klíčit, kdy pak posléze může propuknout v celé šíři. Milenecký vztah s prostitutkou je možný, ale již vztah, jako takový, je poměrně komplikovaný. Vztah muže s prostitutkou, je pak cestou, která rozhodně není umetenou.

Typy mužů vyhledávající prostitutky

Žijete s mužem? Pak si nejspíš kladete otázku, zda se Vašeho vztahu bude také dotýkat nevěra, jako řady jiných partnerských dvojic. Nevěra, stejně jako poskytování erotických služeb prostitutkami, tu byla, je, a bude. A tak trochu je třeba počítat s tím, že nevěry bude čím dál více, a to již z hlediska nelehkého života, nedostatku času pro vzájemnou blízkost partnerů aj. Nevěra skutečně může přijít, ale také můžete být překvapena, s kým bude muž nevěrný. Nemusí se jednat o kamarádku, kolegyni, ale prostitutku. A jaké typy mužů vyhledávají prostitutky? Ani tak se nejedná o typy, povahy, jako spíše zvědavé, ale také frustrované, nespokojené muže. A pak jsou tu také muži, kteří se potřebují předvádět, ukázat druhým, že nejsou muži pod pantoflem.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9424 (magazinerotika.cz#296)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 27.11.2013 23:46
prostitutka a pohlavní nemoc díky pohlavní nemoci kterou jsem od manžela dostala, se přiznal, že spal s prostitutkou. Nenávidím ho.


Přidat komentář