Casual dating, nezávazné seznamky

Nehledáte-li zrovna vážný vztah, ale chybí vám sex, vyzkoušejte casual dating. Přes internetové seznamky se dnes seznamují nejenom náctiletí. Můžete si stejným způsobem jednoduše najít partnera na nezávazný sex.

Co je casual dating?

Vyzkoušeli jste již seznaku, která nabízí casual dating? Je to způsob internetového seznamování v nezávazném, nekomplikovaném stylu. Hlavní motto casual datingu zní: může se cokoli, nemusí se nic.

Proč využít casual dating?

Casual dating není obvyklá seznamka, kde člověk hledá spřízněnou duši k trvalejšímu vztahu. Na této seznamce se scházejí lidé, kteří mají zájem o atraktivní protějšek, ale výhradně za účelem nezávazného pobavení se, bez slibů do budoucna. Členové seznamky jsou zaregistrovaní, takže kdokoli chce vyrazit třeba na večer, najde si registrovaného kolegu, domluví si rande, a společná noc může začít. Třeba si spolu jen popovídají u dobré večeře či sklenky vína, ale obvykle nezůstává pouze u toho. Přece jenom tato seznamka funguje zejména za účelem nezávazného sexu dvou lidí, kteří si na internetu přijdou vzájemně atraktivní.

Zábava pro dospělé

Kdo nejčastěji využívá výhody casual datingu? Velké procento registrovaných členů tvoří nezadaní lidé, kteří aktuálně nechtějí vážný vztah, ale nechtějí se ochudit o sex a zábavu. Pochopitelně je casual dating ideální pro zadané, kteří mají chuť na mimomanželské dobrodružství, ale nechtějí se pouštět do dlouhodobého milostného poměru. Z takového koukají jenom potíže. Milostný románek obvykle stojí nevěrné partnery spoustu peněz, času a hrozí riziko, že se nevěra provalí. Oproti tomu občasný nezávazný sex bez zamilování se zdá být pro tyto lidi bezpečnější.

Valná většina členů na těchto seznamkách jsou podnikatelé a pracovníci zaměstnaní na vysokých pozicích, kteří kvůli svému pracovnímu vytížení nemají čas na budování vztahu, nebo o něj zatím ani zájem nemají.

Když ten pravý nepřichází

Většina lidí stojí o dlouhodobý, pevný vztah. I registrovaní členové na casual datingu třeba mají zájem o to, najít toho pravého partnera. Jenomže ono to hledání někdy trvá i více let. Proč mezitím žít v celibátu? Je tady přece možnost, jak si užít a uspokojit své sexuální potřeby. Na serveru nabízejícím casual dating získáte diskrétně kontakt na jiného člena a pak už je jenom na vás, jakou schůzku si společně domluvíte, jak moc k tělu si vaše rande připustíte.

Casual dating a singles

Ukazuje se, že v naší zemi je casual dating na vzestupu. Sexuální dobrodružství hledají na internetové síti nezadaní i takoví, kteří žijí v dlouhodobém partnerském svazku. Moderní doba zrovna nepřeje svatbám a slibům na celý život. Svatební agentury nezažívají zrovna hojné časy, snubní prstýnky u mladých příliš nefrčí.

Jakmile si nezadaný člověk jednou vyzkuší seznamku na internetu, těžko s tím jen tak skončí. Najít si rande ve smyslu casual date je jednoduché a rychlé, není vůle tomu odolat. Jde jen o sex a žádné vztahy. Odpadá „zkušební lhůta“, kdy se s atraktivním protějškem poznáváte, dvoříte se jeden druhému, zvete jeden druhého na další a další schůzky, kupujete si dárečky a až pak se dostáváte k sexu. Navíc vždy alespoň jeden z páru očekává, že vztah bude nějakou dobu trvat a že se tedy sobě navzájem budete často věnovat. Kdo na to nemá čas, do vztahu se nehrne a hledá si pouze casual date.

Casual dating je diskrétní

Servery, které zprostředkovávají nezávazné seznamky zaručují diskrétnost a soukromí. Registrovaný člen si vybírá typ vztahu, o který má zájem, a také vlastnosti, které hledá u potenciálního protějšku. Na těchto serverech jsou registrovány statisíce mužů i žen, kteří mají zájem o bláznivou, nezávaznou noc. Bývají to lidé, kteří už mají určité životní zkušenosti, a proto vědí, co od života chtějí. Mají vše promyšleno, budují si svoji kariéru a nechtějí se zdržovat dlouhodobým vztahem a zatěžovat se emocemi.

Jak probíhá seznámení u casual datingu

Přihlásíte se na seznamku a jako registrovaný člen můžete začít hledat vhodné rande. Navazovat kontakty s lidmi podobných zájmů tady funguje velmi snadno. Měli byste ale ctít základní pravidla casual datingu. Nesnažte se lhát. Pro faleš tady není místo, bylo by to zbytečné. Snažte se naopak být upřímní a otevření, jen tak budete mít šanci při schůzce v reálu na úspěch a na noc plnou skvělých erotických zážitků. Pokud tedy navážete první kontakt, očekává se, že máte s vybraným členem podobné zájmy a chcete schůzku dotáhnout do zdárného konce. Nevydávejte se za někoho, kým nejste. Při schůzce naživo se to hned pozná a to může být konec. Zkuste trochu experimentovat. Přece jenom si nevybíráte životního partnera, ale chcete zažít parádní erotické dobrodružství. Vyzkoušejte něco nového i na samotné schůzce, když už jste do toho šli.

Casual dating jako styl života

Muži a ženy, kteří hledají erotické dobrodružství na jednu noc, mají díky serverům nabízejícím casual dating vše jednodušší. Pokud vám jde o něco víc, tak se zde můžete pěkně spálit. Od ostatních registrovaných členů nemůžete čekat vybudování vztahu, kvůli tomu tato seznamka nefunguje. Pokud jsou vám však pravidla jasná, nebudete zklamáni.

Casual dating není pouze trend moderní doby. Mnoho lidí ho považuje za součást jejich životního stylu. Seznamka tohoto charakteru vznikla kvůli změnám ve společnosti. Změnilo se sexuální chování mužů, ale hlavně žen. Ty jsou sexuálním dobrodružstvím otevřeny mnohem více, než kdy byly dříve.

Ženy dnes chtějí více sexu

Dříve nezadané ženy ani nenapadlo, aby hledaly někoho na pouze sex. Nezbývalo jim, než se o své uspokojení postarat vlastními silami – masturbováním. Pracovně vytížené ženy, které si budují slibnou kariéru, hodně pracují a cestují, ani nemají moc šancí na to, vybudovat dlouhodobý vztah a pečovat o něj. Zvykly si ale na to, že se nebudou ochuzovat o sex. Také jim dodávají odvahu novodobé seriály, například Sex ve městě. Ženy zkrátka začínají hledat své erotické vyjádření sebe sama a daří se jim ho nacházet i díky seznamkám typu casual dating.

Dnes internet využívá snad každý. Najít vhodného partnera pro splnění svých erotických tužeb je zkrátka další možností, jak internet využít. Pohodlně z domova či z práce najdeme toho pravého, který nám naše sexuální přání vyplní. Přesně takového muže či ženu, jakou si určíme, nám seznamka najde. Těžko budeme oslovovat lidi jen tak na ulici, zda by si s námi nechtěli užít na jednu moc. Prostřednictvím seznamky casual dating to však jde mimořádně snadno. I díky tomu jsou tyto seznamky tak oblíbené a čím dál častěji vyhledávané. Dnes již není nutné vzdávat se sexu. Naopak, přišel čas splnit si své erotické fantazie, přestože člověk nežije v pevném svazku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9425 (magazinerotika.cz#300)


Přidat komentář