Swingers Párty a jejich pravidla

Pokud ve vztahu chybí vzrušení a vášeň, ale oba partneři mají stále chuť vyzkoušet něco nového, zejména v erotické oblasti, pak je tu pro ně možná záchrana. Návštěva swingers party!

Zabijáky vztahu jsou bezesporu nuda, šeď každodenního života, stereotyp a nedostatek komunikace. Vaše chování a i chování Vašeho partnera se po jisté době stane velmi lehce očekávatelné. Jedinou Vaší společnou zálibou zůstává sex, ale i ten pomalu a jistě ztrácí svou energii. Věděli jste, že více než polovina žen není spokojena se svým dosavadním sexuálním životem? Řadíte se mezi ně? Zkuste něco nového! Nebojte se uskutečnit své sny do reality! Zamyslete se konečně nad tím, jaké by to bylo vyzkoušet sex s více lidmi...

Když se řekne ,,swingers party,, většina lidí si nejspíš představí prostory plné souložících lidí, nechutné orgie mezi stovkami lidí a použité kondomy všude po zemi. Někteří si dokonce myslí, že zde muži vodí své partnerky násilím, protože jen zde mohou provozovat sex bez výčitek svědomí z nevěry. Není tomu tak, i když je pravda, že swingers party stojí na pevném základu své myšlenky - společnému sexu. My Vás tímto článkem chceme přesvědčit o tom, že návštěva takovéto party nemusí být žádná hrůza. Naopak! Může to vztah s Vaším partnerem výrazně okořenit. Slibujeme Vám, že svého rozhodnutí litovat nebudete a užijete si skvělou zábavu. Co musíte udělat ze všeho nejdřív? Otevřeně si promluvit se svým partnerem o možnosti návštěvy swingers party. Ujasnětě si mezi sebou, proč chcete party navštívit, co od ní čekáte a stanovte si zásadní pravidla.Mnoho párů se předem dohodne na tom, že sex mohou provozovat jen mezi sebou, nikoliv s nikým dalším. Vzrušuje je však představa toho, že kolem nich souloží jiné páry nebo je při samotném aktu někdo cizí pozoruje. Spousta párů však do klubu chodí v situaci, kdy je jejich vztah na hraně. Často se pak stává, že návštěva swingers je rozdělí už navždy. Tato návštěva Vás totiž zcela změní, to nám věřte. Citově slabí jedinci, žárlivci a agresoři by si měli swingers party rozmyslet.

Kdo chodí na swingers party?

Pokud jste nezadaná žena, můžete party navštívit i sama bez partnera třeba s kamarádkou. Páry mají samozřejmě také vstup povolen. Smůlu mají muži, kteří do klubu zavítají ať už sami nebo s placenou společnicí. Swingers party je totiž především o výměně partnerů. Nelze zde chodit jen kvůli tomu, aby si pánové zapsali další ,,zářez,,. Sex je povolen pouze s kondomem a ve většině klubů se nevyžaduje potvrzení od lékaře. Vy sami byste však měli mít respekt k ostatním návštěvníkům a pokud trpíte pohlavní nemocí, zůstaňte doma. Vše, co v klubu zažijete, podstupujete dobrovolně a bez nátlaku partnera. To svým podpisem stvrdit musíte. Pořizovat kamerové záznamy a fotografie je v klubech přísně zakázáno a pokud toto pravidlo porušíte, jste okamžitě vyproštěn.

První návštěva

Swingers party je vlastně taková hra a Vy si se svým partnerem musíte stoprocentně věřit. Nechejte doma veškerý stud a předsudky. Jako pár na party příjdete a jako pár byste také měli odejít. Na svou první návštěvu rozhodně příjďte včas. Na začátku se všichni teprve oťukávají, pozorují a vybírají si sympatické páry, se kterými by se chtěli spojit. Pokud je k Vám někdo hrubý, otravuje Vás, dotírá nebo nutí k něčemu, co nechcete, je nemilosrdně odkázán pryč. V tomhle jsou pravidla neúprosná. Sotva dorazíte do klubu, jste důkladně obeznámeni s chodem celé noci. Můžete si dát drink na baru, aby jste se zbavili nervozity. Poté se s partnerem půjdete osprchovat a následně jste připraveni na nový level Vašeho vztahu.

Jste čistí, natěšení a zábava může začít. Je možné, že se Vám někdo zalíbí a chcete se sblížit. On však nemá zájem. Co teď? Nepropadejte panice. Neptejte se ho na důvody. Prostě si vyberte někoho jiného. Nikoho se tím nedotknete. Nesnažte se dělat zbytečné scény. Co se týče alkoholu, ten Vám bude k dispozici po celý večer i noc. Kdykoliv si můžete odběhnout k baru a nabrat nové síly. Doporučujeme však nepřehánět to s pitím. Nikdo nestojí o partnera spitého pod obraz a rázem se pro ostatní  stanete nevyhovujícím a neatraktivním. Navíc se může stát, že Vás ochranka z klubu vyhodí. Používání kondomů je samozřejmostí. Kondomy najdete skoro na každém rohu. Nebraňte se jim. Můžete riskovat své zdraví! Na party byste také měli zapomenout na telefonování a vyrušování ostatních hostů. Raději si schovejte mobil v šatně a zkuste na chvíli zapomenout na okolní svět. Swingers party je velmi** přísná na porušování soukromí**. Držte se mlčenlivosti a pokud se stane, že na této akci potkáte někoho známého, měli byste si to nechat pro sebe. Vždyť i Vy se party účastníte!

Nikdo Vás nebude nutit se hned svlékat. Projděte si všechny místnosti, zkontrolujte si hygienu toalet a koupelny. Ujistětě se, že je vše v pořádku. Pokud se stále nedokážete uvolnit, nic se neděje. Většinou každý klub nabízí pro ,,stydlivky,, společenskou místnost s dalším barem, ve které nechybí televize. Tady Vám pustí filmy pro dospělé, abyste se odvázala a nasála tu úžasnou erotickou atmosféru. V některým klubech nabízí také masérské služby.

Kolik zaplatíme?

Obecně platí, že každý klub má své cenové nabídky jiné. Většinou nabízejí jednotné vstupy nebo rovnou pernamentky. Ženy, které na party příjdou samy, mívají vstup zdarma nebo se slevou. Páry zaplatí od 500- 800,- za noc** přes týden** a 1000-1500,- přes víkend. Kluby Vám také nabídnou klientské karty s možností ubytování, které určitě využijte, plánujete-li v noci pít alkohol. Můžete si také za poplatek zapůjčit župany, ručníky a hygienické potřeby.

Než si vyberete ten správný klub, ujistěte se, jestli nenabízí tzv. výhodné dny. Těmi bývají především středy nebo neděle, kdy zaplatíte polovinu ceny vstupného a navíc získáte nějaký ten drink zdarma. Na co nezapomeňte, je rezervace předem.

Zahoďte stud a připravte se na nejvášnivější zážitek Vašeho života ! Garantujeme Vám, že na zkušenosti ze swingers party budete celý život se šibalským úsměvem vzpomínat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9352 (magazinerotika.cz#367)


Přidat komentář