Swingers klub Brno

Představujete si někdy, že jste v prostoru plném nahých lidí, žen i mužů, také vy jste nazí a každého si můžete dosytnosti prohlížet a nebo se s ním zkusit pomilovat? Chtěli byste si takový sen splnit?

Pokud vám výše uvedený příklad erotického snění připadá nereálný a neuskutečnitelný, pak neznáte swingers kluby.

Co je to swingers klub?

Máte rádi sex? Experimentujete rádi v sexu? Vzrušuje vás, pokud můžete měnit partnery a milovat se i s cizími lidmi? Máte dost odvahy na to, aby jste vyzkoušeli sex v klubu plném lidí, přičemž každý z nich se na vás při tom může dívat? Chcete si vyzkoušet sex s úplně cizím člověkem nebo** skupinové milování? Nebo chcete raději vidět, jak to dělají jiní a inspirovat se při tom, nebo třeba také pobavit? Pokud si myslíte, že něco takového není možné, pak jste asi ještě nikdy nebyli na **swingers párty. Swingers párty mohou být i soukromé, ale častěji se odehrávají ve swingers klubech. Pokud se chcete podívat do swingers klubu, počítejte samozřejmě s tím, že se platí vstupné, jinak by byl swingers klub za chvíli zcela přeplněný. V každém velkém městě by nemělo být problém nějaký swingers klub objevit. Nejlépe vám v tom určitě pomůže internetový vyhledávač.

Co znamená swingers?

Anglické sloveso swing znamená houpat se nebo kývat. V hovorové angličtině se jako swingers označují páry, které si spolu navzájem zaměňují sexuální partnery. Ve swingers klubech se velmi často postupuje obdobným způsobem. Dva páry, které se poznaly již dříve právě ve swingers klubu, nebo třeba přes internetovou seznamku, se sejdou na swingers párty, kde pak prožijí večer nebo třeba celou noc plnou vášně a milování. Večer strávený ve swingers klubu se známým párem však rozhodně nemusí být pravidlem, i když z hlediska bezpečnosti přenosu pohlavních chorob je takovýto postup ve** swingers klubu** tím relativně bezpečným. Jiný způsob, jak si ve swingers klubu užít, častěji využívají mladí lidé, kteří jdou na swingers párty z cílem poznat někoho úplně nového.

Poprvé na swingers párty?

Pokud zvažujete, zda jít na swingers párty, je dobré se předem připravit na to, co vás čeká. Měli byste vědět, že samotné muže na swingers párty většinou vůbec nepouštějí, popřípadě musejí zaplatit výrazně vyšší poplatek než ostatní hosté. Důvodem je to, že muži vyhledávají nevázaný sex mnohem častěji než ženy, a tak by byl celý swingers klub za chvíli plný mužů. Pokud tedy seberete odvahu a rozhodnete se vyrazit na swingers párty, pak jedině v páru a nebo pokud jste žena. Samotné ženy a páry mají vstup na swingers párty povolen, přičemž rozhodně není nutné, aby měl pár mezi sebou nějaký vztah. Můžete být partneři, manželé, ale také třeba jen přátelé nebo známí, nebo se nemusíte znát vůbec. Když se dostavíte na swingers párty, zaplatíte vstup, v šatně necháte své oblečení a co bude dál, záleží už jen na vaší odvaze.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9342 (magazinerotika.cz#15)


Přidat komentář