Seznamovací večírky pro nezadané

Najít si životního partnera není jednoduché. I v dnešní moderní době, ve které se setkáváme s množstvím seznamek na internetu, je spousta lidí nedobrovolně sama. Existují však kanceláře, které nám vhodný protějšek mohou pomoci najít.

Samostatně žijící lidé

V poslední době se zvýšil počet samostatně žijících lidí. I přestože je celoevropský trend zakládat vlastní rodinu později než v minulosti patrný také u nás, pro mnoho žen a mužů je tento stav nedobrovolný. Na jednu stranu zde máme více možností seznámení a to zejména díky moderním komunikačním technologiím, z jiného pohledu je život mnohých z nás uspěchanější a tradiční formy trávení volného času například návštěvou kina nebo plesu jsou čím dál tím méně obvyklé. Tímto se omezuje šance poznat vhodný protějšek bez využití některé formy seznamky. Mnoho lidí má nedůvěru k podobnému způsobu seznamování, ale zvláště dnes hledání partnera pomocí různých seznamovacích prostředků je rozšířené. Sahají po něm lidé obou pohlaví a nejrůznějšího věku. Takto můžeme najít svého životního partnera, přítele či přítelkyni pro hezké strávení volného času nebo kamarády na víkendové cykloturistické výlety.

Tištěné seznamovací inzeráty a internet

Svého potenciálního partnera můžeme najít v tištěné inzerci. Setkáváme se s ní v mnoha periodikách nebo si můžeme přímo zakoupit některý ze specializovaných inzertních časopisů. Více inzerátů najdeme na internetu, kde na většině hlavních vyhledávacích serverů lze objevit množství seznámeníchtivých žen a mužů. Ty lze různě filtrovat podle regionu, věku, rodinného stavu, počtu dětí, účelu seznámení nebo zájmů. Často tyto** inzeráty** kromě osobních údajů obsahují fotografie nebo videa. Navíc jsou průběžně aktualizované a denně do nich proudí množství nových zajímavých inzerátů.

Seznamovací agentury

Vyhledávání v inzerátech je pro mnohé z nás užitečné při nákupu různého zboží nebo výběru dovolené, ale při hledání svého životního partnera raději volíme jiné metody. Mezi ně patří seznamovací agentury. Ty shromažďují údaje o mužích a ženách hledajících vhodného partnera. Často zde najdeme kromě základních osobních údajů také jejich fotografie a videa. Mnohdy není nutná osobní návštěva a vše lze vyřešit korespondenčně. Po naší registraci zde bude i náš profil ukazován zájemcům, o které se zajímáme. Reakce případných kandidátů na seznámení s námi budou poukazovány přímo na naši mailovou nebo poštovní adresu. Kontakty na seznamovací agentury najdeme na internetu i v tištěné inzerci. Jejich činnost pokrývá celé naše území a najdeme je i v menších městech.

Služby seznamovacích agentur

Seznamovací agentury také pořádají nejrůznější** akce pro nezadané**. Přicházejí zde pouze lidé, kteří jsou na tom stejně jako my a chtějí se rovněž seznámit. Nemusíme se proto obávat, že by námi vybraný milý protějšek i při oboustranných sympatiích nebyl k mání. Nejčastěji se setkáme se** seznamovacími večírky**. Jedná se o nezávazné schůzky, které bývají spojeny s různými formami zábavy. Většinou se na nich dobře pobavíme i přesto, že si nevybereme partnera podle svých představ. Kromě času strávených na parketu mnohé takovéto večírky nabízejí zajímavé soutěže, tomboly a jiné oblíbené činnosti, při kterých máme možnost blíže poznat ostatní účastníky akce. V nabídce seznamovacích agentur najdeme i vícedenní pobyty umístěné v romantických zákoutích atraktivních lokalit v celé České republice. Tyto zpravidla víkendové pobyty sestávají z úvodního** seznamovacího večírku**, zábavních akcí a poznávacího programu.

Populární jsou zejména silvestrovské pobyty. Natrefit můžeme i na zahraniční akce pro nezadané. Tyto převážně pobytové zájezdy nám umožní dokonale spojit příjemné s užitečným, když si na nich vytvoříme pevný vztah a krásně si odpočineme například na jadranských plážích. Nejčastější věkovou skupinou jsou lidé mezi 30 a 50 lety. V nabídce seznamovacích agentur však najdeme i akce určené starším nebo mladším zájemcům. Díky propojení služeb nám může být zprostředkováno seznámení také s osobou žijící v blízké či vzdálenější cizině. V oblibě jsou u Čechů ruské a ukrajinské ženy a němečtí a rakouští muži. V těchto případech** seznamovací agentury** zajistí setkání dle přání zákazníků v České republice nebo zemi zahraničního zájemce o seznámení. Setkáme se také se zájmově zaměřenými kluby nezadaných. Mezi ně patří například turistické oddíly nebo party tanečních nadšenců.

Seznamovací večírky

Pokud se již rozhodneme a vydáme se poprvé na seznamovací večírek, měli bychom se řídit určitými pravidly. Doporučuje se vzít společenský oblek nebo šaty, ale nic co by mohlo působit výstředně. Na takovouto akci bychom měli přijít hlavně v tom, v čem se cítíme dobře. U dam není vhodný velký počet nákladných šperků či přílišný make up. Působit bychom měli přirozeně. Pokud najdeme protějšek, který nás zaujal, snažme se zavést nenucenou konverzaci. Není vhodné příliš mluvit o sobě, ale také množství dotazů může zapůsobit únavně. Konverzace by měla mít formu dialogu, při němž se kromě osobních informací bavíme i o dalších pro nás společných tématech. Rozhodně se vyvarujme nadměrné konzumace alkoholu, ať máme kontrolu nad svými činy a přehled o mluveném slovu. Pokud již přeskočí mezi námi pomyslná jiskra a obě strany cítí, že se chtějí ještě sejít, nezbývá než si domluvit další schůzku nebo vyměnit telefonní kontakty. Také další setkání by mělo být na neutrální půdě například v restauraci či kavárně. Na pozvání k nám domů je vždy dost času. To by mělo nastat tehdy, až si budeme více jisti osobními kvalitami námi nově poznaného partnera.

Rady na závěr

Přestože jsou seznamovací večírky jednou z nejefektivnějších akcí jak najít vhodného partnera, ne vždy se nám to hned napoprvé podaří. Můžeme ale strávit i tak příjemný večer, poznat zajímavé lidi, kteří jsou na tom podobně jako my a vytvořit alespoň kamarádské vztahy. I z těch se s odstupem času může vyvinout něco víc. Nemusíme se však hned vzdávat. Pokud se rozhodneme zkusit štěstí ještě jednou, tak při další návštěvě setkání nezadaných se budeme cítit více sebejistí a vyvarujeme se počátečních chyb. Proto nezatracujme tyto akce po prvotním nezdaru. Za to, že jsme zůstali sami, se nemusíme stydět. Podobně na tom je mnoho dalších lidí, kteří, ač se cítí osamoceni, s tím nehodlají nic dělat. Také při seznamování podobně jako u jiných věcí je vhodné nespěchat a další kroky dobře zvážit. Vždy je lepší počkat na vhodný protějšek, s kterým jsme si jisti, že dokážeme strávit zbytek života, než tyto věci zjišťovat až po založení rodiny. Přece jenom šťastné rodinné vztahy jsou tím nejdůležitějším z toho, co nás může potkat a tak české přísloví dvakrát měr a jednou řeš, v těchto případech platí dvojnásob.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9345 (magazinerotika.cz#36)


Přidat komentář