Profesionální striptýz

Chystáte se na striptýzovou show, ale stále nevíte co od ní očekávat? V tom případě čtěte dále a zjistíte vše, co je potřeba vědět o striptýzové show. Najdete zde informace nejen o pánském striptýzu.

Každý z nás během svého života většinou viděl alespoň jednu striptýzovou show. Striptýz je součástí programu diskoték, nočních klubů nebo si můžete zakoupit vstupenky přímo na striptýzovou show, která je doprovázena zábavným programem a v některých případech i soutěžemi o zajímavé ceny. Každý si po zhlédnuté striptýzového vystoupení udělá svůj vlastní názor a buď se už na striptýz nikdy nevydá nebo jej bude brát jako zajímavé zpestření svého života.

Jaká je historie striptýzu

Samotné slovo striptýz pochází z anglického striptease. Slovo „strip“ znamená svléci se nebo také oloupat. Slovo „tease“ pak znamená škádlit nebo dráždit. Striptýz chápeme jako vystoupení jedné nebo několika osob, které se za doprovodu hudby svlékají. Každý striptér či striptérka má také nachystanou choreografii ke své show. Striptýz tak můžeme považovat za formu tance, vystoupení je završeno odhalením nahého těla může nebo ženy.

Kdybychom zapátrali v minulosti, zjistili bychom, že první striptýz se objevil na konci 19. století v Paříži. V období do 70. let minulého století byl striptýz prováděn jen ženami. Ale s příchodem sexuální revoluce se začínají objevovat i mužští striptéři. Striptéry a striptérky můžete najít v nočních klubech nebo v jiných erotických podnicích. Striptýz se také stal oblíbenou součástí soukromých oslav narozenin nebo jiných večírků.

Pánský striptýz – podívaná pro ženy

Mnoho klubů dnes může nabídnout ženám skutečně zajímavou podívanou. Profesionální striptéři objíždí kluby po celé České republice a jsou připraveni ukázat vše, po čem ženy touží. Domluvte se se svými kamarádkami a navštivte profesionální striptýzovou show také ve vašem městě. A co od takové show očekávat? Chcete-li navštívit skutečně známou a profesionální striptýzovou show, počítejte s tím, že vás lístek může vyjít až na 800 korun. Není na škodu sledovat slevové portály a možná narazíte na akci, kde se budou lístky prodávat až o polovinu levněji.

Když už máte zakoupený lístek, můžete se připravit na pořádnou** striptýzovou show**. Nemusíte se obávat, že vy a vaše kamarádky budete jedinými zájemkyněmi o takovouto podívanou. Spíše je lepší přijít dříve a zajistit si tak místo na sezení.

Striptýzové skupiny

Striptýzové skupiny se mohou skládat např. z 5 členů, kdy během večera vystoupí každý striptér se svým číslem zvlášť a uvidíte také několik společných čísel. Každé číslo jé tematicky jinak laděno a tak během večera můžete vidět sexy svalovce jako vojáky, námořníky, policisty nebo supermany. Náplní práce každého striptéra je vypadat dobře, takže se můžete těšit na krásná mužská vypracovaná těla, v sexy oblečcích, luxusním spodním prádle a nakonec i bez něj. Pauzy během jednotlivých striptýzových čísel mohou být vyplněny zajímavým zábavným programem. Čeká na vás např. zumba cvičení nebo soutěž, za kterou budete moc vyhrát zajímavé ceny. Kterou ženu by nepotěšil luxusní vibrátor, spodní prádlo nebo venušiny kuličky? A tak kromě nezapomenutelných zážitků si ze striptýzové show budete moci odnést i malý dáreček.

Zapojení se do strip show

Skutečně velkým zážitkem je, když se vy sama budete na této show podílet? Co to znamená? Během** striptýzu** si vás striptér může vybrat na pódium a bude vás čekat společný vzrušující taneček a blízkost svalnatého mužského těla. Na toto ve svém životě již skutečně nezapomenete. Na závěr striptýzové show si můžete se striptéry na chvíli zatančit a vyfotit se s nimi. Samozřejmě, že každá** striptýzová show** se svým programem liší a budou vás čekat jiná překvapení. Malá ochutnávka striptýzové show, kterou jsme vám výše popsali, trvá zhruba 3 hodiny. A věřte, že se během těchto 3 hodin rozhodně nebudete nudit. Samozřejmě, že vyvrcholením každého striptýzu jsou úplně svlečená těla. Na tento okamžik si dámy vždy musí počkat až na konec jednotlivých vystoupení.

Jaké jsou druhy striptýzových show

Striptýz není jednotvárnou záležitostí. Lidská fantazie nemá žádné meze a tak můžete shlédnout striptýzovou show erotickou, komickou nebo uměleckou. Samozřejmostí každé takovéto show je dobře zpracovaná choreografie, doprovázející hudba a také různé pomůcky. Vyberte si podle svého vkusu a přání.

Kromě striptýzové show, jako je erotická, komická nebo umělecká, se můžete rozhodnout pro pánský striptýz, dámský striptýz, duo striptýz, autoerotiku nebo lesbi show. Nabídka je skutečně široká a všichni se snaží o co nejoriginálnější nápady a s tím i více diváků. Mezi další druhy erotických show patří také GO – GO nebo topless tanečnice – topless tanečnice si na konci tanečního vystoupení svléknou horní díl kostýmu. Zalíbit se vám může také erotická obsluha, body painting, hostesky, tutti frutti (pojídání ovoce z těla nahé dívky). Rozesmát vás může také tzv. tlusťoch show, kdy striptér je na začátku show v obleku tlustého muže.

Striptýzová show - kde ji vidět

Striptýzovou show můžete vidět na akcích různého charakteru. Navštivte např.** erotický ples**, jehož součástí bude také striptýz. Sexy striptýz můžete vidět také na Silvestrovské párty, firemním večírku, diskotéce nebo privátní akci. Striptýzy se staly oblíbenou zábavou na akcích jako je loučení se svobodou nebo oslavách narozenin.

Show pro muže – lesbická show

Lesbická show, to je velmi zajímavé vystoupení minimálně 2 žen, může jich však být i více. Během lesbické show se dívky postupně svlékají a používají také různé erotické hračky. Dívky vystupuj v různých erotických kostýmech a tak můžete vidět např. sexy policistky, vojandy, zdravotní sestry nebo kovbojky. Snem každého muže je stát se aktérem takovéto show a to se vám také může splnit. Dívky si mezi sebe mohou přizvat nejen muže, ale také další ženu. Lesbická show je u mužské části populace velmi oblíbená, pohled na dvě ženská těla, která jsou ve vzájemném kontaktu, je pro muže velmi vzrušující. Mnohé erotické fantazie mužů jsou o sexuálních hrátkách se dvěma ženami. Lesbická show tak může být velmi zajímavým zpestřením diskoték nebo dárkem pro oslavence. Lesbická show se skvěle hodí na pánské jízdy, loučení se svobodou nebo kamkoliv, kde je potřeba erotická atmosféra. Tato show vás bude stát od 3 000 do 5 000 Kč. Tato show trvá přibližně 10 až 15 minut.

Druhy lesbických show

Lesbické show se ve většině případů dělí na lesbické show soft a hard. Během lesbické show soft si spolu dvě mladé dívky hrají, hladí se, mazlí se, líbají. Zatímco lesbická show soft je spíše o mazlení, během lesbické show hard můžete sledovat lesbický sex s užitím různých erotických pomůcek.

Lesbická show musí mít také dopředu připravenou choreografii. Příprava skutečně kvalitní lesbické show může trvat i týden. Kvalitní lesbická show na publikum zapůsobí a vyvolá vzrušení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9350 (magazinerotika.cz#162)


Přidat komentář