Pravidla chování v nočním podniku

Tento článek se vám pokusí uvést některá základní pravidla chování v nočním podniku. Některá se možná budou zdát samozřejmá a jednoduše pochopitelná, ale často se na ně zapomíná a pak se lidé ztrapní, nebo i dostanou do problémů.

Základní pravidla chování v nočním podniku

Noční podniky jsou místa, kde lidé (převážně muži) sledují tancující polonahé (nebo nahé) dívky a přitom popíjí různé alkoholické i nealkoholické nápoje. Za základní pravidla (byť se mohou podnik od podniku lišit a je třeba je brát s nadsázkou) lze považovat následující.

Když přijdete do nočního podniku opilí

Že** přijdete pod vlivem alkoholu** je naprosto běžné a v pořádku, ale pokud budete již vypadat hůře, je možné, že vás ochranka vůbec nepustí dovnitř. Pokud vás pustí, tak vás bude pozorovat a vyvede vás ven v momentě, kdy bude mít pocit, že je vám špatně. Opilý a špatně se tvářící návštěvník odrazuje ostatní hosty a hrozí také, že by mohl dělat problémy (např. zvracet). Nebudou se s vámi pak možná chtít bavit ani samotné dívky, což je již dost trapné.

Sahání na tanečnice v nočním podniku

Je nutné se chovat podle obecných pravidel podniku, která jsou téměř všude stejná. Sahat jen s povolením dívky. I při dávání peněz není zpravidla nějaké větší než nutné osahávání povolené. V případě dívek, které vám nabízí** soukromý tanec** nebo chtějí pozvat na drink, se vám možná stane to, že začnou ony sahat na vás (nebo si vám sednou na klín a podobně). Dívkám budete nejčastěji před jejich soukromým vystoupením platit drink a sahání je pak už spíše povolené, pokud se neohradí. Pokud ale nic neplatíte a jen ji odmítáte, je lepší na ni nesahat. Vlastně byste si svým způsobem užívali službu, kterou jste nezaplatili.

Chovat se slušně, ale jasně a čitelně

Na první pohled to působí samozřejmě, ale ve skutečnosti je za tím mnohem víc. V podnicích bez vstupného je cena vstupného pokryta cenou nápojů a privátními tanci. Ty vám budou dívky nabízet většinou tak, že k vám přijdou a zeptají se. Tato nabídka se bude za večer vícekrát opakovat, někdy i každých 10 minut. Je třeba být vždy slušný a rozumný. Je to samozřejmě časem již složité, protože jsou tyto návštěvy dívek otravné, ale provozovatel zpravidla sází na to, že s konzumací alkoholu budete povolnější a nakonec nabídku privátního tance nebo možnosti dívku pozvat na drink přijmete. Pokud** tanec nechcete**, tak odmítejte slušně, ale jasně, aby dívka pochopila, že ji nechcete a nevrátila se znovu za pár minut. Pokud zájem máte, tak začíná hra, jak z příležitosti vymáčknout co nejvíce. I tak je lepší být opatrný, ale vzhledem k tomu, že si** službu platíte**, tak už můžete být trochu tvrdší nebo přirozenější. Případný vyhazovač bude vždy na straně platícího klienta.

Pravidelná kontrola útraty v nočním podniku

Ve většině podniků, které nemají vstupné, se vydělávají peníze na dražších drincích. Za ty se sice většinou platí přímo, ale v některých případech i nepřímo. Pak je nutné počítat, kolik jste opravdu vypili mít jistotu, že vám na to zbývají peníze. Jinak to může mít nepříjemné následky. Co se také může stát, je že utratíte více, než byste chtěl. Prostředí** nočního podniku** je velmi rušivé a člověk tu snadno zapomene na důležité věci. Naštěstí je dnes u většiny podniků zavedeno placení předem, což je vzhledem k výše uvedenému vlastně výhoda. I tak byste si ale měli svou útratu kontrolovat – ve vlastním zájmu. Rozhodně mějte určenou hranici, kdy končíte, abyste se neprobudili druhý den úplně bez peněz.

Respektování pokynů hlídačů v nočním podniku

Tohle je velmi důležité. Je docela běžné, že vám muži u vstupu budou chtít provést krátkou osobní prohlídku. Na tu musíte rozpažit a nechat je lehce přejet přes vaše boky, aby se zjistilo, zda u sebe nemáte zbraň. Neochota podstoupit tuto prohlídku také může vést k nechtěným problémům, takže je lepší ji podstoupit. To samé platí pro jiné pokyny. Například batohy nebo tašky mohou hlídači chtít dát do šatny. Hlídači nevědí, co v nich je a tak v nich teoreticky mohou být i zbraně nebo jiné nebezpečné objekty. Dále také nechtějí, aby se pletly lidem vevnitř pod nohy nebo zabíraly sedačky.

Některá další pravidla chování v nočním podniku

Kromě těch základních pravidel, která jsou uvedena výše, existují samozřejmě i další. Obecně jsou podniky tohoto typu o koukání na tancující dívky. Civět tedy můžete, jak chcete a je to vlastně očekávané. Zároveň byste ale samozřejmě neměli dívky na pódiu nijak provokovat a to ať už slovy, nebo gesty. Sice by měly být zvyklé na určitou formu jednání, ale nesmíte překročit hranice slušnosti. Dívky mají nacvičené různé pohyby a choreografie a potřebují se soustředit, spíše než abyste je rušil. To samozřejmě neplatí pro případ, kdy jim chcete dát za jejich vystoupení peníze. To je zcela jiná situace. Případné nabídky, abyste za nimi vylezl na pódium, raději odmítněte. Nebývá to obvykle příliš důstojné.

Placení v nočním podniku

Některé** noční podniky** jsou postaveny na přístupu, kdy se neplatí vstupné, ale jeho cena je obsažena v ceně nápojů. V takovém případě je neakceptovatelné přijít dovnitř a pak si nic neobjednat a jen se dívat. Pokud bude podnik přeplněný, tak vám to možná na nějakou dobu projde, ale jinak se může stát, že si vás obsluha všimne a požádá vás, abyste podnik opustili. Je to zbytečná trapnost, ke které by nedošlo, pokud byste si alespoň jeden nápoj koupili. Vzhledem k jejich ceně to obvykle stačí, a když pijete pomalu, tak vám chvíli vydrží. Na to, co si o vás myslí ostatní se vykašlete. Jste tu kvůli sobě.

Vztah a navštěvování nočních podniků

Zajímavou otázkou je, zda je akceptovatelné navštěvovat podniky tohoto typu, pokud jste ve vztahu. Správná odpověď je spíše ne, ale je asi věc vaší partnerky, jak se k tomu postaví. Na jednu stranu je asi pro ni nepříjemná představa, že se budete dívat na polonahé až nahé ženy, které tancují u tyče nebo na pódiu. Na druhou stranu jak je uvedeno výše, k žádnému fyzickému kontaktu by dojít nemělo, takže je to nesrovnatelné například s veřejným domem. Jde asi hodně o to,** proč vlastně do nočního podniku jdete**. Pokud tam jdete, abyste se s kamarády opil, a ženy jsou pro vás jen zpestřením (byť se pak nabízí otázka, proč nejít do normálního klubu nebo hospody), tak je to rozhodně lepší než pokud daný podnik navštívíte specificky za účelem okukování mladých žen. Tak jako tak je asi lepší varianta se s partnerkou o všem poradit anebo se jí o těchto návštěvách vůbec nezmiňovat. Pokud bude tvrdit, že nechce, abyste tam chodil, tak se o celé věci raději moc nehádejte a návštěvy nedožadujte. To by vypadalo jako ten druhý případ.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9351 (magazinerotika.cz#266)


Přidat komentář