Práce na livechatu

Velká spousta lidí shání při svém studiu zajímavou brigádu. Jste mladá a atraktivní? Pak byste třeba mohla vyzkoušet práci na livechatu. My Vám v následujícím článku představíme, o co vlastně jde.

Léto začalo a Vy, jako studující mladá žena, marně sháníte ve svém okolí brigádu. Brouzdáte po internetu a narážíte na práce týkající se kompletování propisek, montáže elektrosoučástek nebo lehké administrativy v kanceláři. Poté Vás zaujme inzerát nabízející práci modelky na livechatu. Požadavky jsou jasné: atraktivní vzhled, dobrá znalost cizího jazyka, komunikativnost. Říkáte si - to je práce pro mě a odepisujete. Máte však ponětí o tom, co livechat nabízí?

Livechat z domova

Pokud chcete pracovat jako livechatová modelka, musíte sebrat odvahu a vyplnit dotazník na stránkách nabízející práci z domova. Jako modelka musíte být opravdu svérázná, nebát se projevit a být nad věcí. Měla byste mít velmi kladný vztah k erotice, sexu a flirtování. Nesmělé ženy zde nemají absolutně žádnou šanci vydělat si peníze. Po zaregistrování Vám příjde elektronickou poštou manuál, kde Vám bude vysvětleno vše, co se od Vás očekává včetně přihlášení do systému a instrukcí k výplatě. Pokud budete opravdu snaživá a příjemná, vyděláte si měsíčně kolem 20.000 Kč. Vše záleží nejen na Vašem přístupu, ale také na časových možnostech a chuti se předvádět. Peníze Vám bude správce chatu zasílat pravidelně na účet. Co se týče pracovní doby, ta záleží na Vás. Určujete si ji sami dle volného času. Nikdo Vám nebude nařizovat, v kolik máte začít pracovat, ale pokud si chcete opravdu vydělat, měla byste práci obětovat alespoň pár hodin denně. K práci z domova budete potřebovat:

  • počítač s klávesnicí,
  • přístup k internetu,
  • kameru - webovou nebo digitální.

Nejvíce záleží na kameře, která Vás bude snímat a kvalita obrazu by měla být na vysoké úrovni. Měla by také umožňovat zoom nebo oddálení a přibližování objektivu. Modelkám je po celou dobu vysílání k dispozici správce chatu, který jim pomůže vyřešit jakýkoliv problém.

Začínáme...

Každá modelka se prezentuje svou fotografií, která ji bude představovat klientům. Livechaty většinou vysílají do více zemí najednou, takže se může stát, že budete vysílat až pro 20 různých livechatů. Na všech chatech budete pracovat pod svým nickem, přezdívkou, kterou si samy určíte. To Vám zaručí anonymitu a klient si Vás nemůže vypátrat. V rámci své bezpečnosti se klientům nikdy nesvěřujte se svými osobními informacemi ani bydlištěm. V pohodlí svého domova si nastavíte kameru, zkontrolujete zvuk i obraz, zaregistrujete se na domény a začínáte pracovat. Nejlepší místo pro chatování s klienty je samozřejmě postel povlečená příjemným povlečením. Měla byste se cítít uvolněně a dobře. Vaše nálada se totiž odráží na výsledku. Je vhodné pustit si také oblíbenou hudbu jako kulisu pro flirtování.

Modelka livechatu nemusí být štíhlá jako proutek

Livechat nemusí provozovat pouze štíhlé a krásné ženy. Každý zákazník je jiný a má svůj obraz dokonalé ženy. I boubelky a baculky jsou na livechatech oblíbené a vydělávají mnohdy více než prototypy panenky Barbie. Velmi důležitý je celkový dojem modelky. Pokud vysíláte z domova, měla byste ležet na posteli, na které je potah a pár úhledně uložených polštářků. Klienty může odradit sebemenší nepořádek, který za Vámi uvidí. Modelka by měla ovládat alespoň jeden světový jazyk, a to na komunikativní úrovni. Později zjistíte, že se fráze rozhovoru opakují. Velké množství klientů si však přeje s modelkou nejprve dobře popovídat než si ji zaplatí tzv.,,na privát,,. Měla byste oplývat humorem a znát terminologii flirtování. To vše Vám zajistí spokojené klienty, kteří se k Vám budou rádi vracet. Modelka livechatu je vlastně tak trochu i herečkou. Berte tuto práci jako hru, můžete si zde vymyslet svůj nový lepší život. Pokud zákazníkovi řeknete, že pracujete jako modelka nebo bankovní poradkyně, bude Vám to věřit. Rozhodně však klientům namlouvejte, že jste single. Vdané a zadané ženy nejsou pro muže, toužící po sexu, atraktivní. Nepovažujte se za prostitutku. Ačkoliv se předvádíte na kameru, nikdo Vás neosáhává a s nikým nemáte pohlavní styk. Vše se točí jen a pouze kolem autoerotiky, při které Vás klient pozoruje tisíce kilometrů daleko.

Livechat ze studia

Výhodou livechatu ze studia je fakt, že se zde vysílá pro všechny státy světa kromě české a slovenské republiky, takže pokud se bojíte, že by Vás při práci sledoval některý Váš známý, není to možné. Ve studiu můžete pracovat stejně jako z domova, avšak veškeré vybavení je Vám k dispozici zadarmo včetně kamery a vlastního potahu na postel. Můžete si zde sama nastavit dle doporučení světla v místnosti a dokonce můžete komunikovat se správcem chatu během vysílání. Navíc se seznámíte s dalšími modelkami a můžete si vyměňovat své zkušenosti. Je pravda, že pokud začínáte s prací modelky ve studiu, naučíte se komunikovat s lidmi, ovládat systém livechatu a také získáte své vlastní klienty. To všechno můžete později využít na práci z domova. Vše je diskrétní. Dokonce i studia livechatu jsou mnohdy ukryta na místech, kde byste je nehledali. Vedení dbá především na bezpečí svých modelek. Práce ve studiu je podmíněná smlouvou, ve které uvádíte, že jste se k práci rozhodla dobrovolně a bez nátlaku. Studio za Vás zprostředkuje vše, co potřebujete, abyste mohla dobře vydělávat. Zajistí Vám fotografie pro klienty i reference. Pracovat můžete také s kamarádkou či partnerem. Užít si přitom můžete spoustu zábavy!

Realný život vs. virtuální

Nahé tělo rovná se peníze. Pracovat jako modelka livechatu je pro ženu možná potupné, ale najdou se i takové, které tuto práci berou vážně a baví je. Může to být i Váš případ.** Neměla byste se nechat odradit případným prvotním neúspěchem.** Plno žen, které s prací modelky přestaly, dodnes udržují se svými pravidelnými klienty kontakt. Dokonce je navštěvují a dostávájí od nich čas od času drahé dárečky. Budete se možná divit, ale většina mužů, navštěvujících livechaty, jsou opravdu pouze citliví chlapi od rodin, kteří si touží popovídat se ženou svých snů o svých problémech. A to jen prostřednictvím webu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9353 (magazinerotika.cz#369)


Diskuze a zkušenosti

Jana Šimková | 28.02.2015 15:35
Re: Práce na livechatu Mohu si s Vámi domluvit os. schůzku? Děkuji, Šimková.


Přidat komentář