Noční kluby Praha

Zábava v našem hlavním městě rozhodně nekončí před půlnocí a tento článek se zabývá tím, co lze v Praze dělat v pozdních večerních nebo brzkých ranních hodinách. Jednou z možností jsou pražské noční kluby.

Noční kluby

Jakmile se setmí, zaplní se ulice stovkami světel a poutačů, které lákají do různých podniků. Je také možné dostat na vytipovaných místech (především na Václavském náměstí) letáky od místních rozdávačů, které vás s přehlednou mapkou dovedou do daného podniku a předem vás informují o nabídce a cenových podmínkách. Noc je ještě mladá, takže je dobrý nápad s kamarády takový podnik navštívit. Předem je ale dobré se rozhodnout a raději si podnik vybrat ještě za střízlivého stavu doma. Existuje i spousta méně hezkých podniků, jejichž návštěva není dobrá. Nelze říci, že by lokace nezbytně předem zajišťovala kvalitu a protože mají některé podniky vstupné, tak se nepodíváte dovnitř bez zaplacení. Je tedy lepší si vše předem doma najít na internetu. Také je třeba dodat, že vzhledem k tomu, že do tohoto podniku pravděpodobně půjdete až v pozdní fázi večera, nemusí být váš úsudek zcela přesný.

Co nabízí noční kluby

Nabídka většiny těchto klubů je obvykle stejná. Na pódiu tancují spoře oděné nebo nahé ženy a pod pódiem jsou sedačky, na které si můžete sednout a objednat si pití. V zadní části pak jsou privátní kabiny, do kterých můžete jít na privátní tanec nebo jiné služby (obvykle ale jen to první). Vzadu pak je bar. Akce, které v těchto klubech jsou, bývají různé pro každý den a s různou tématikou. Obvykle je také na půlnoc připravená** půlnoční show**, kterou tvoří například lesbické scény nebo jiné.

Druhy nočních klubů

Základní členění je podle formy výdělku klubu. V některých je vysoké vstupné, ale po vstupu je již cena všech nápojů víceméně standardní nebo lehce vyšší. Druhým typem nočních klubů pak jsou podniky, ve kterých je vstup zdarma, ale poplatek je de facto obsažen v ceně nápojů. Malé pivo tak může vyjít i na stovku nebo dvě stovky. Zase ale neplatíte za vstup, takže to teoreticky může vyjít levněji. Záleží hodně na tom, jak moc máte v plánu pít. Předem doporučuji si ceny prohlédnout, abyste předešli brutálně vysokému účtu na konci. Je ale pravda, že většina** nočních klubů** účtuje nápoje rovnou – zřejmě právě proto, aby těmto potenciálním komplikacím předešla. Na otázku, zda se dá vstoupit dovnitř a pak si nic neobjednat je nejednoznačná odpověď. Je to neslušné, ale zda vás po chvíli z podniku vyvedou, se asi bude lišit podnik od podniku. Dodal bych, že v podnicích s bezplatným vstupem chodí k vašemu stolu každou chvíli dívky s nabídkou privátního tance. V klubech se vstupným bývají méně intruzivní a chodí méně. Úvaha nad tím, co se více vyplatí, je těžší. Do jistě míry je nulový vstup dobrým znakem, protože značí, že majitel věří, že bude chtít klient v klubu zůstat a koupit si pár drinků. Na druhou stranu je ale pravda, že účtování vstupného představuje také jisté sebevědomí majitele, takže těžko říci. Pokud chcete zkonzumovat hodně nápojů, rozhodně je lepší jít do klubu se vstupným. Naopak, pokud se jdete jen dívat, je lepší klub bez vstupného.

Akce v nočních klubech

Ne každý den je v** nočních klubech** stejný. V některé dny se konají zvláštní** tematické akce**. Někdy se tak místo nočního klubu ocitnete v pekle, nemocnici, u Santa Clause doma nebo na policejní stanici. Pokud máte nějaké zvláštní zájmy a chutě, doporučuji si prohlédnout plán akcí a přijít ve správný den, tak abyste si to více užili.

Návštěvnost nočních klubů

Praha je přes celý rok přeplněná turisty. Největší nával turistů lze poznat na jaře a na podzim. Silné bývají i vánoční svátky a silvestr. Z hlediska jednotlivých dnů v týdnu už to není tak rozdílné, ale logicky nejhorší jsou pátky a soboty. V tyto dny je sice největší zájem do** nočních klubů** zajít, ale bývají také nejvíce zaplněné, a to v zásadě bez ohledu na způsob vybírání vstupného. O něco více lidí bývá v těch bez vstupného a to zejména v okolí Václavského náměstí. Na druhou stranu mají většinou tyto podniky velkou kapacitu a tak není důvod se příliš znepokojovat. Malinko lepší je sice tyto kluby navštěvovat přes týden, ale je jasné, že to mnoho lidí kvůli práci druhý den dělat nemůže. Dále by stálo za to dodat, že si není dobré sebou brát moc věcí, protože vás s nimi obvykle nepustí dovnitř a musíte si je dát do šatny, což zdržuje vstup a hrozí, že si je při odchodu zapomenete vyzvednout.

Go Go tanečnice v nočních klubech

Samotná čísla, která jsou divákům v klubech představována, jsou různá. Obvykle se jedná o jednu nebo dvě tanečnice, které tancují na určitou hudbu a v rytmu se zbavují posledních zbytků oblečení, se kterými na parket vstupovaly. Na chvíli si pak kleknou na kraj pódia, aby jim za strunu kalhotek nebo punčoch mohli diváci dát nějakou tu bankovku. Jakmile hudba skončí, slečny se zvednou a opustí pódium, na kterém je vystřídá jiná dvojice nebo trojice. Někdy se ženy mezi sebou na parketu líbají nebo osahávají. Některé kluby také mají tyče, kolem kterých se tanečnice svíjí do rytmu hudby. Celkově je to rozhodně něco jiného, než co vídáme v běžných klubech jako doplněk hudby. Především tedy v tom, že v normálních klubech obvykle ženy nesvlékají své prádlo do úplné nahoty.

Noční kluby v Praze

V** Praze** je centrem tohoto typu zábavy Václavské náměstí a okolí. Na Václavském náměstí můžete zkusit například** podnik Hot Peppers**, který je bez vstupného. Trochu odlišným podnikem v jiné části Prahy je pak Showpark, ve kterém obcházíte oddělené pokoje a volíte ten, do kterého vstoupíte. Cenu si domlouváte přímo s dívkou. Zároveň je zde i standardní strip bar. Jeho cena je zahrnuta v ceně vstupného. Dalším podobným podnikem je pak** Neon Club**, tentokrát zase bez vstupného. Existuje i celá řada takzvaných kabaretů, které jsou podobné výše zmíněným klubům, ale přece jen mají trochu více stylu a často se tam také hraje klasičtější muzika. Nemusíte se však držet centra. Podniky tohoto typu jsou rozesety po celé Praze.

Závěrem je tedy možné říci, že je v Praze opravdu velký výběr nočních podniků a je jen na vás, který zvolíte. Předem si rozmyslete otázku vstupného versus ceny nápojů a také zda se zrovna nekoná nějaká zajímavá akce. Nakonec také můžete porovnat „dodatkové služby“, tedy různé soukromé tance a podobně. Zároveň zvažte den a dobu, kdy se dostavíte, aby nebylo plno nebo téměř plno. S dodržením těchto rad je malá pravděpodobnost, že byste odcházeli z nočního klubu zklamáni.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9344 (magazinerotika.cz#29)


Přidat komentář