Kam s milenkou?

Máte partnerku, se kterou nechcete nebo nemůžete jít domů? Anebo máte možnost být doma, ale raději dáte přednost tomu, když si můžete užívat někde jinde, například v hotelovém pokoji?

Hledáte místo, kde byste se mohli se svým partnerem či partnerkou oddávat sexuálnímu dovádění bez obav z toho, že vás při tom někdo načapá? Anebo se ničeho takového obávat nemusíte, ale přesto dáte přednost něčemu novému? Pak byste mohli vyzkoušet třeba hodinový hotel. Do takového hodinového hotelu však nechodí jen tajní milenci, ale třeba i manželé. Proč? Čtěte dále.

Hodinový hotel

Hodinový hotel bývá často nazýván jako milenecký azyl. Hodinový hotel je ubytovací zařízení, které slouží ke krátkodobému ubytování. Většinou hodinový hotel využívají páry, nejčastěji milenci, kteří musí svůj vztah skrývat, ale často také páry, které se ničím tajit nemusí, mezi nimi poměrně často i manželé. Pro tajné milence je takový hodinový hotel ideální skrýší, kde se nemusejí obávat toho, že je doma někdo při nevěře načapá. Naopak pro páry, které se svým vztahem nijak tajit nemusejí nebo i pro manžele, bývá hodinový hotel způsobem, jak se vymanit ze všední každodennosti, jak zažít něco nového, vzrušujícího. A právě neznámé a cizí prostředí může být jednou z možností. Samozřejmě hodinové hotely nemusí sloužit jen milencům, ale i lidem, kteří potřebují ubytování jen na jednu noc. Milenci jsou ovšem v těchto hotelech nejčastějšími hosty.

Kolik stojí milenecký azyl?

Mnoho milenců nevyužívá hodinové hotely na celou noc, ale často jen na několik hodin, někdy ani to ne. Z označení „hodinový hotel“ si lze odvodit, že tato zařízení si často účtují hodinovou sazbu za ubytování. Platíte tedy za každou započatou hodinu. Pokud víte, že v hotelu chcete zůstat delší dobu, můžete si zaplatit celou noc. Většina azylů lásky totiž nabízí sazby na hodinu, ale také výhodnější sazbu na celou noc, vhodnou pro ty, kteří chtějí zůstat déle.

Jak vypadají pokoje v hodinových hotelech?

Pokoje v hodinových hotelech bývají různě veliké. Čím větší a lépe vybavený pokoj, tím vyšší bývá samozřejmě také sazba. V těch nejlevnějších pokojích je tak málo místa, že se do pokoje vejde jen velká postel, v rohu je kabinka se záchodem a sprchou a to je vše. Samozřejmě hodinové hotely nabízejí i větší pokoje. V těch dražších najdete také televizi s videotékou, bar z alkoholickými i nealkoholickými nápoji, vířivou vanu, anebo třeba počítač s připojením na internet aj. V některých hotelích si můžete pronajmout rovnou celý byt. Takový byt si můžete užívat třeba jen vy dva, ale častěji byty v hodinových hotelích využívají ti lidé, kteří v nich chtějí uspořádat eroticky laděnou rozlučku ze svobodou nebo třeba soukromou swingers party apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9343 (magazinerotika.cz#20)


Přidat komentář