Azyl pro milence Ostrava

Jaké jsou služby azylů pro milence a má význam těchto služeb využít? Toto zajímavé téma zpracovává následující článek a pokouší se na zmíněné otázky odpovědět co možná nejlépe.

Znáte to. Jste v cizím městě a potkáte ženu. Vaše myšlenky se stáčí na sex, ale bohužel tušíte, že bude jeden zásadní problém. Vaše partnerka na noc vás nemůže pozvat domů nebo na byt. Důvodů může být celá řada – má spolubydlící, žije s rodiči nebo se třeba stydí. Na první pohled by se zdálo být řešením** pronajmutí hotelového pokoje**. Drtivá většina standardních hotelů však pokoj nepronajme páru jen na pár hodin nebo na hodinu, ale vždy alespoň na jednu noc. Kratší úsek by se jim nevyplatil. Proto se jako řešení nabízí takzvané „azyly pro milence“. Ty je možné si pronajmout i na kratší časové úseky, a tak máte k dispozici kvalitní ubytování na dobu, která vám vyhovuje.

Co je azyl pro milence

Způsobů** provozování azylů pro milence** je hned několik. Nejedná se vždy o hotely, ale také o byty nebo domy soukromníků. Rozhodně je dobré se předem informovat. Soukromé byty jsou obvykle o něco více anonymní (byť anonymitu zachovávají dobře i běžné hotely) a hotely nabízejí většinou (opět, ne vždy) kvalitnější a čistější ubytování.

Nabídka služeb azylů pro milence

Služby azylů pro milence jsou poměrně široké. Kromě zmíněného krátkodobého ubytování se zpravidla nabízí koupě kávy nebo jiných nápojů, kondomů a tak podobně. Důležité je, aby byl azyl diskrétní, neptali se vás na recepci na soukromé údaje a také aby byly dodržovány hygienické podmínky (zejména pravidelná výměna ložního prádla, ale i jiné věci). Zároveň by vás neměl azyl kontaktovat nebo vám posílat jakékoliv reklamní zprávy. Také je dobré vědět, zda daný** azyl pro milence** nabízí své služby i prostitutkám. Takové provozovny pak je lepší nenavštívit ze zmíněných hygienických důvodů. Obecně lze říci, že se služby celkově samozřejmě liší podle toho, zda se jedná o hotel nebo o krátkodobý pronájem bytu nebo domu.

Výhody azylů pro milence

Azyl pro milence je pro oba milence neutrální půdou. Pomůže vám i vašemu partnerovi/partnerce se uvolnit a nemyslet na ostatní věci. Nabízí vám přesně ten vhodný časový úsek a komfort a (mnohdy také) luxusní zázemí. Cenově je obvykle výhodnější si připlatit a pronajmout hotel na dvě hodiny. Hodinová sazba bývá úmyslně lehce navýšená. To už je ale věc vašeho personálního rozhodnutí.

Závěr

Celkově tedy nelze než azyly pro milence doporučit. Zároveň ale doporučuji také doporučit věnovat pozornost hygienickým podmínkám daného místa a jeho službám. Budete tam sice jen hodinu nebo dvě, ale budou to velmi důležité hodiny. Raději proto nic neponechejte náhodě a užijte si to!

Nejlevnější ubytovna

Není úplně vhodná pro milence. Ale na nejlevnější ubytování v Ostravě můžete využít ubytovnu Ostrava.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9341 (magazinerotika.cz#2)


Přidat komentář