Ztráta citu v klitorisu

Jsou ženy, které mají potíže dosáhnout vaginálního vyvrcholení, zato se však mohou těšit z orgasmu při stimulaci klitorisu. Jsou také ženy, které přestože dosahovaly orgasmu, jsou o něj nyní ochuzené. Na vině je ztráta citu v klitorisu.

 

Je vůbec možné, aby žena ztratila cit v klitorisu? Říkáte si, že to není možné, aby najednou z ničehož nic, žena přestala vnímat vzrušující pocity, ze kterých se dříve doposud těšila? K ztrátě citu v klitorisu skutečně může dojít. Chcete-li vědět více, jak ke ztrátě může dojít, a zda může být ztráta citu v klitorisu důvodem ke konci sexuálního života, čtěte dál.

Vliv časté stimulace klitorisu na ztrátu citlivosti klitorisu

Jaký styl sexu upřednostňujete? I když si dopřáváte vaginální sex, nemůžete si odpustit také stimulaci klitorisu, ať už orálním způsobem, nebo při masturbaci? Jak častá je však u Vás stimulace klitorisu? Dopřáváte si příjemných, vzrušivých pocitů jednou týdně, denně? Jsou však i dny, kdy pro Vás jeden, dva orgasmy nejsou dost? Pak pro Vás můžeme mít i špatnou zprávu, kdy příliš častá stimulace klitorisu, může mít do jisté míry vliv na pozdější míru citlivosti klitorisu.

Důležitost sebeuspokojení z pohledu ženy

U každé ženy se může opakovaná stimulace klitorisu projevit jiným způsobem. Nelze obecně říci, že pro každou ženu bude platit stejné měřítko, stejný způsob. Jen sama žena může vnímat svoje tělo. Jen sama žena pozná, co jí dělá dobře, a kde je její míra, že je již tzv. umilovaná. Jenže jsou opravdu dny, kdy žena, i když by již měla ráda volnou ruku, a to doslova, tak si nemůže pomoci. Kupříkladu žena, která studuje, tak, aby se mohla soustředit, musí se zbavit vnitřního přetlaku. A ono zbavení se tlaku, může také probíhat několikrát za sebou.

Intenzivní dráždění klitorisu

Vedle četnosti stimulace klitorisu, se na míře ztráty citu v klitorisu podílí také intenzita dráždění. V případě intenzity spíše hovoříme o tlaku na klitoris. Klitoris je velmi citlivou oblastí, což ostatně jistě každá žena potvrdí. Příliš intenzivní dráždění se může projevit v podobě větší potřeby po ještě větší intenzitě. Ostatně, je to jako například s pravidelným užíváním prášků na bolest hlavy. Užíváte-li prášky pravidelně, a vezmete si je de facto hned, jakmile Vás začne pobolívat hlava, Vaše tělo si začne zvykat na dané množství. A bude jen otázkou času, kdy si budete potřebovat vzít větší množství, aby Vám prášky zabraly. A tak to může být také u intenzivního dráždění klitorisu.

Dráždění klitorisu za použití většího tlaku

Klitoris si po čase zvykne na Vaše řekněme hrubší zacházení, či zacházení Vašeho partnera, a bude třeba v dané intenzitě pokračovat, či dokonce stupňovat. Jenže, pak také může dojít jednoho dne k tomu, že jemné laskání Vám již nic říkat nebude, a hrubost není zrovna moc pro Vás. Pokud jste již ve fázi, kdy máte pocit, že musíte opravdu zesílit tlak při stimulaci Vašeho pahorku, ještě stále není nic ztracené. Je možné se opětovně těšit z příjemných, vzrušujících pocitů. Jen je třeba přistupovat ke klitorisu citlivě, a dopřát mu regeneraci.

Dráždění klitorisu bez použití lubrikačního gelu

Rozhodně by bylo dobré, kdybyste se vybavila lubrikačním gelem, který Vám pomůže s lepším a snadnějším dosáhnutím orgasmu. Dráždění klitorisu tzv. na sucho, může být totiž také příčinou, že Váš pahorek slasti bude vždy po sexu bolestivý, a Vy se třeba budete muset vzdát dalšího milování na tři, čtyři, či více dnů. A pokud poté opět přistoupíte ke stimulaci klitorisu jen tak bez použití gelu, maximálně za využití Vašich slin, nemůžete se divit, že se za čas začnete potýkat s určitou mírou ztráty citu v klitorisu. Lubrikačních gelů je v dnešní době na trhu pěkná řádka. Pokud byste v nich tápala, není nic jednoduššího, než si nechat poradit od odborného prodávajícího personálu. Dokonce si můžete zakoupit lubrikační gel, který umožňuje větší prokrvení, čímž se u Vás mohou zvyšovat šance na snadnější dosáhnutí vyvrcholení. Tento typ lubrikačního gelu je dalo by se říci, nejvhodnějším právě pro jedince, kteří mají potíže s dosahováním vyvrcholení. Nezapomínejte však na to, že svoji roli hraje i Vaše psychika. Sebelepší, sebekvalitnější lubrikační gel, totiž není všemocný.

Řešení ztráty citu v klitorisu – emoční uvolnění

Promítněte si v hlavě, jak vypadá Váš všední den. Není v něm náhodou příliš mnoho vypětí, kdy musíte často sáhnout až na úplné dno, abyste si zachovala chladnou hlavu, nevybuchla, nepohádala se, ale také se vnitřně nestresovala? V dnešní době jen málokdo žije natolik spokojeným životem, aby mohl říci, že se má opravdu dobře, když dostane otázku typu, jak se má. Stres je pro dnešní dobu příznačný, a bohužel je jeho neoddělitelnou součástí. Určitá míra stresu však není na škodu, a dokáže v nás udržet bdělost a aktivitu. Jenže, je-li stresu mnoho, ať už co do četnosti, nebo intenzity, budeme se potýkat přesně s opačným problémem. Psychika má významný vliv na řadu nemocí, a to rázu fyzického, ale také psychického. Za Vaší ztrátou citu v klitorisu tak nemusí vůbec být skutečnost, že byste snad byla příznivkyní drsnějšího sexu. Je totiž docela možné, že se na Vás valí řada úkolů, problémů, které již nejste schopna zvládat. A tělo se pak brání různými způsoby, třeba právě tím, že nejste schopna dosáhnout orgasmu.

Řešení ztráty citu v klitorisu – orální sex

Pokud se potýkáte se ztrátou citu v klitorisu, či zaznamenáváte, že se musíte více snažit, abyste dosáhla orgasmu, je třeba přistoupit k jinému způsobu dráždění. Orální sex je všeobecně velmi oblíbený, i když se najdou páry, a mezi nimi i muži, kteří ho zrovna mít nemusí. Důvodů může být hned několik. Pro některé muže je nemyslitelné, že by snad dali hlavu mezi nohy své polovičky, a začali jí uspokojovat jazykem. Naštěstí však těchto mužů moc není, a tak předpokládejme, že i Váš partner k nim nepatří. Orální způsob uspokojování, na rozdíl od uspokojování prsty, je mnohem citlivější, jemnější. Je docela možné, že zpočátku Vám nic orální uspokojování říkat nebude, zvláště pokud je Váš klitoris již zvyklý na hrubší způsob zacházení. V takovém případě Vás může partner současně laskat také v okolí řitního otvoru, který je přímo protknutý nervovými zakončeními, jež ve Vás mohou vyvolat vzrušující pocity. Vše chce svůj čas. A tak dejte šanci partnerovi, aby Vás laskal orálním způsobem. Je možné, že jedno milování Vás nenastartuje, ale třeba až třetí, páté.

Řešení ztráty citu v klitorisu – vibrátor

Co však dělat v případě, že zrovna nemáte partnera, nebo skutečně Váš muž se řadí k jedincům, kteří orální sex nevyhledávají? Dalším možným řešením, jak znovunastartovat citlivost Vašeho klitorisu, je využití vibrátoru na klitoris. Nepleťte si však vibrátor na klitoris s klasickým vibrátorem, se kterým byste si moc nepomohla, co do návratu citlivosti klitorisu. Speciální vibrátor na klitoris bude Váš poklad jemně masírovat, čímž se postará o potřebné prokrvení. Pokud byste snad použila klasický vibrátor, pak spíše přidáte polínko do již rozdělaného ohně. S klasickým vibrátorem totiž můžete docílit přesně opačného efektu, než nyní chcete. Na trhu jsou k dostání vibrátory pro klitoris, které umožňují jemné dráždění, ale také ty, které nabízí intenzivní dráždění. Potýkáte-li se ztrátou citu v klitorisu, pak určitě sáhněte po vibrátoru, který jen jemně dráždí, případně po vibrátoru, který nabízí různou míru intenzity. U takového vibrátoru si budete moci sama nastavit sílu dráždění, která Vám bude vyhovovat.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9311 (magazinerotika.cz#269)


Přidat komentář