Ženský zadeček

Muže můžeme rozdělit na horňáky, kteří obdivují ženská ňadra, a dolňáky, jejichž hlavním objektem zájmu je ženské pozadí. I když prsa nenechávají muže chladnými, pevný, okrouhlý zadeček, který přechází k štíhlému pasu, přeci jenom vede.

Ženský zadeček na rozdíl od ňader může mnohem více vyniknout, aniž by se žena musela uchylovat k tomu, že by používala výstřihy, jako je tomu v případě ňader. Žena s hlubokým výstřihem, kde je vidět tzv. drážka, může působit až příliš provokativně a lacině zároveň. Jen v málokterých případech se pak výstřih setká s patřičným zájmem, kterého chce žena docílit. Do pracovního prostředí zrovna výstřih nepatří. A jak je to v soukromé oblasti, když se chcete seznámit? Pak Vaše vykukující ženské zbraně mohou naznačovat, že Vám jde spíše o nezávazný vztah, sex na jednu noc. A tak se pak nemůžete moc divit, že se spíše chytne jedinec, kterému jde vyloženě jen o sex, místo o Vás, jako osobnost se vším všudy. Chcete-li se tedy seznámit, a přitom nechcete být snadnou a „levnou“ kořistí, pak místo na výstřihy, vsaďte na slušivé kalhoty, které dají vyniknout Vašim bokům, zadečku a pasu zároveň.

Ideál ženské krásy

Pokud bychom hovořili o ideálu ženské krásy, pak k němu neodlučitelně patří jak ňadra, tak zadeček. Jenže, co jedinec, to jiný názor na ideál ženské krásy. Mezi muži najdete takové, a není jich zrovna málo, kteří upřednostňují ženu krev a mlíko. Takoví muži prohlašují, že potřebují mít ženu za co chytit. Tito muži se pak mohou dělit na muže, kterým vůbec nepřijde odpudivé, když má žena ne navíc dvě, tři kila, ale třeba i dvacet, třicet. A pak jsou tu muži, kteří chtějí mít ženu s ženskými křivkami, kdy bude žena trochu při těle, ale v mezích normy. No, a pak jsou muži, kteří upřednostňují ženy štíhlé, až řekněme vyzáblé. Jenže taková štíhlá, vyzáblá žena, jen těžko může muže přitáhnout svým oblým, kulatým zadečkem. A to z jednoho prostého důvodu, nemá ho, na rozdíl od ženy s ženskými křivky.

Ženské pozadí z pohledu žen

Zatímco řada, ne-li většina samotných žen se domnívá, že jejich zadeček je až příliš velký, objemný, jiný názor má mužské okolí. Žena se na sebe nikdy nemůže podívat mužskýma očima, i kdyby sebevíce chtěla. Může mít doma zrcadlo, kdy se vidí v detailu zezadu, jak vypadá, přesto však jen těžko posoudí, co se mužům líbí. A tak, pokud i Vy nejste spokojená se svým zadečkem, neházejte ještě flintu do žita. Váš zadeček totiž může mužské okolí poměrně rajcovat. A pokud se budete chtít přesvědčit, tak se stačí nenápadně ohlídnout po muži, kolem kterého projdete. Otočí-li se za Vámi, tak rozhodně ne z důvodu, že byste se mu nelíbila, spíše naopak. Vaše pohledy se střetnou, a kdo ví, třeba mezi Vámi přeskočí nějaká ta žhavá jiskra.

Ženské pozadí z pohledu mužů

Muži jsou ženským zadečkem naprosto fascinovaní. Pohled na ženský zadeček se jim hned tak neomrzí. A dalo by se říci, že vlastně nikdy. Jistě, je důležité, aby ženský zadeček měl tvar ženského zadečku, kdy tzv. nepřetéká. Naštěstí ženy mají tu možnost na svém zadečku popracovat. Nemusí se jen uchylovat k různým dietám. Místo toho je lepší, pokud vyrazí do posilovny, na kolo, plavat. Jejich zadeček se krásně zformuje, zpevní, zakulatí, a pro muže bude pěkný nejen na pohled, ale také na omak. Takový oblý zadeček muže přímo láká, aby se ho dotkli. Svým způsobem se tak nemůžete ani moc divit, když se dočkáte sexuálního obtěžování v podobě letmého doteku přes zadeček, nebo plácnutí. Určitě to však není tak, že by vina pak padla na Vás. Pokud Vám obdiv mužů nebude proti mysli, tak je nechte tzv. slintat. Je však na zvážení, zda si necháte líbit mužovu pozornost toho druhu, že Vás plácne. Je to ostatně stejné, jako když muži nevybíravě po ženách pískají, pokřikují s tím, že si myslí, že to mají ženy rády, a přitáhnou k nim svoji pozornost. Berte to tak, že něco na té pravdě bude, že muži myslí svým mužstvím. Jsou to přeci jen lovci, respektive je to v nich zakořeněné, a objektem jejich zájmu již sice není kořist pro obživu, ale pro potěchu. A kdo jiným je tím objektem, než žena.

Mužská touha po plácnutí přes zadeček

Stalo se Vám, že Vás muž při provádění firmou aj., nenápadně objal kolem boků? Pak vězte, že tento muž by Vás nejraději plácnul přes zadeček. Přeci jen má jisté zábrany, které mu nedovolí, aby učinil to, to chce. Jsou však i muži, kteří si prostě nemohou pomoci, a bez zábran Vás plácnou. Pohlazení by brali jako obtěžování. Plácnutí přes zadeček však berou mnohem volněji, kdy mají pocit, že je za to ani nemůžete nějak trestat. Pokud se však ohradíte, hned Vás budou považovat za netýkavku, protivnou ženu, hysterku, frigidní ženu apod. Určitě si z toho nic nedělejte. Dalo by se tak trochu říci, že to jsou přízemní muži, kteří nevědí, jak se chovat, co se ženě líbí, a jak se jí mají dvořit. Sami si vlastně svým chováním zajistili, že Vaši přízeň, místo, aby získali, tak ztratí. A kdyby se k Vám chovali jinak, kdoví, možná, že by došlo na nějakou tu seznamovací schůzku, padli byste si do oka, a mohlo by dojít i na vztah, kde byste muži zcela jistě dovolila dosyta se dotýkat Vašeho oblého pokladu.

Ženský zadeček jako sexy symbol

Ženský zadeček máme spojený se sexy symbolem. Máte-li oblejší zadeček, pak se možná se smutkem v očích loučíte s upnutými kalhotami, a naopak volíte kalhoty volné, které podle Vás maskují Vaše pozadí. Proč však maskovat to, co mužům připadá tak sexy? Na zadeček byste měla být pyšná a hrdá. Proč ho zahalovat do neforemných kusů oděvu, které jen těžko podtrhnou Vaši přirozenou krásu. Neforemným plandavým oděvem spíše sama sobě uškodíte, než prospějete. Oblečení z Vás udělá neforemný pytel, u kterého si muž jen těžko může domýšlet, jak asi pod oblečením vypadáte. Sice mají muži raději, když je žena zahalenější, tajemnější, aby o to více mohli pátrat, a podněcovat svoji představivost. Na druhou stranu, když jim sama žena nevyjde v ústrety, tak veškerou činnost na sobě nechtějí mít.

Zadeček v upnutých kalhotách

Upnutých kalhot se rozhodně nemusíte vzdávat. Pokud jsou i Vaše stehna řekněme silnější, oblejší, pak může volit střih, kdy látka přes stehna volně splývá, a směrem ke kotníkům se nezužuje. Můžete však také mít postavu, kdy máte oblý, kulatý zadeček a štíhlé nohy. Tak v takovém případě již vůbec nemá smysl si oblékat volné kalhoty. Naopak jděte do kalhot úzkých, kdy Vaše postava krásně vynikne. Věřte, že proporce, kdy máte větší zadeček, štíhlý pas, větší ňadra, a dlouhé nohy, je pro muže doslova nebezpečná a vzrušující. Můžete se obléci formálně, nebo sportovně, a muži z Vás nespustí oči.

Ženský zadeček jako symbol plodnosti

Oblý zadeček a štíhlý pas jsou nejen sexy symbolem, ale také symbolem plodnosti. Muži si tak vybírají partnerky podle různých faktorů, Jedním faktorem je právě poměr zadečku a pasu. Čím větší je rozdíl mezi pasem a zadečkem, tím více se může muž těšit, že bude mít moci s partnerkou kopu dětí, které mu bez problému donosí a porodí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9297 (magazinerotika.cz#224)


Přidat komentář