Vztah s mladším mužem

Jaké jsou výhody a nevýhody vztahu s mladším mužem? Jak tyto vztahy končí? Jak jsou tyto vztahy časté? Co vás na takovémto vztahu může odradit a co vás naopak bude přitahovat?

Společnost chápe jako docela běžné, když si muž najde mladší ženu. Ovšem mnoho z nás se nad tím pozastaví a přemýšlí nad důvody mladé ženy, která se rozhodla strávit svůj život s mnohem starším mužem. Ale když má žena mladšího muže, vnímáme to tak trochu jinak. Proč chtějí ženy mladší muže a proč chtějí muži starší ženy? Jaké jsou výhody takových vztahů? A co se naopak na takovém vztahu může pokazit? Jaké jsou** ženy, které mají mladší muže**? A na jaké typy mužů by si ženy měly dát pozor? Čtěte dále a vše se dozvíte.

Vztah se „zajíčkem“

Nejen slavné osobnosti si začínají vážnou známost se zajíčky. Před několika lety by tento vztah byl naprosto neodpustitelný, dnes je stále více párů s větším věkovým rozdílem, kdy je žena starší. Jedním z důvodů je také to, že dnešní zralé ženy vypadají jinak, než tomu bylo u žen před 30 lety. Dnešní ženy o sebe dalek více pečují a udržují se ve fyzické kondici. Současné zralé ženy jsou samostatné, mají úspěšnou kariéru a tak se pro mnohé muže mohou stát lákadlem.

Před tím, než se pro takovýto vztah rozhodnete, je důležité promyslet několik základních otázek. Budete si s mladším partnerem rozumět i poté, co odezní první stádia zamilovanosti. Když je váš vztah zpočátku založen pouze na vzrušujícím sexu, jak to mezi vámi bude vypadat později? Budete vhodnou partnerkou pro takového muže? Budete mu moci vyplnit jeho představy o dalším životě a stačit jeho životnímu tempu?

Jaká jsou pro a proti vztahu s mladším mužem

Na začátku takového vztahu se každá žena cítí mladší. Zpočátku budete plná energie a velice aktivní, ale jak dlouhou vám vydrží také tempo, když bude váš muž např. o 15 let mladší? A co budete dělat, až si váš partner začne přát rodinný život? Budete schopna dát mu dítě? Všechny tyto otázky je velmi důležité ujasnit si hned na začátku takovéhoto vztahu. Samozřejmě, pokud vše berete jen jako dočasnou záležitost, není třeba zbytečně si lámat hlavu.

Od vztahu s mladším mužem vás může odradit např. jejich nezkušenost. Ze začátku to pro zralou ženu může být vcelku zábavné. Ale později ji to může začít nudit. Další nevýhodou může být také to, že mladší muž se před starší ženou bude cítit plaše. A tak starší žena bude muset začínat a vést každý sex. Od mladších mužů vás také může odradit nezodpovědnost v sexu. Starší ženu také může odradit nedočkavost mladšího partnera v posteli.

Jaký názor bude mít rodina na vztah s mladším muže

Další věc, na kterou bude nutné předem se připravit, jsou reakce rodiny, přátel a také okolí. Zkuste si představit situaci, jak svého nového přítele představujete svým dětem, které jsou možná přibližně stejně staré, jako vaše nová láska. Možná váš vztah vaše rodina nepřijme tak, jak si představujete. A tady je zase důležité, rozhodnout se, co je pro vás důležitější.

Jak je to s jeho vztahem k matce

Z psychologického hlediska se často chápe vztah mladšího muže ke starší ženě jako Oidipovský komplex. Podle psychologů má takovýto muž často problematický vztah k vlastní matce. Starší žena může být pro mladšího muže přitažlivá hned v několika směrech. Starší žena je zralá, její zkušenosti ji dávají jiný pohled na svět, dále je také samostatná a jednoduše ví, co chce od života.

Pozor na určité typy zajíčků

Ženy, které chtějí mladšího muže, by si však měly dát pozor na určité typy mladíků, kteří by jim spíše mohli ublížit.

Zlatokopem nemusí být jen žena

Ačkoliv je to většinou tak, že mladé ženy si vybírají starší muže kvůli penězům, můžeme se setkat i s opačnou situací. Dnešní doba dává velkou příležitost prosadit se také ženám. Můžeme najít velkou spoustu žen, které jsou ve svém povolání velmi úspěšné a vydělávají dost peněz. Mladý přitažlivý muž si pak velice rychle uvědomí, jaká pozitiva mu přinese takovýto vztah. Na jednu stranu si on bude užívat její peníze, kontakty a ona bude mít velmi reprezentativního partnera.

Vztah kvůli sexu

Dalším typem mladíků mohou být ti, kteří vyhledávají vztah se zralou ženou pro získání nových sexuálních zkušeností. Zralejší ženy na ně nebudou ihned tlačit se závazky a mohou mladému muži předat své zkušenosti v posteli. Zde je však důležité myslet na to, že z takového vztahu se jen těžko zrodí skutečný cit. A tak by ženy měly mít racionální přístup a neměly by se nechat unášet vysněnými představami.

Přítel nebo syn

Dalším typem mladšího milence může být ten, který spíše než milence připomíná syna. Tento typ mužů si vyhledává sebevědomé, dominantní straší ženy. Nejčastějším důvodem proč to dělají je potřeba vynahradit si neuspokojivý vztah s biologickou matkou. Ženy, které hledají vyrovnaný vztah, by se před těmito muži měli mít na pozoru. Rozhodně pak nemohou počítat s tím, že budou ve vztahu se silným mužem, který se v době krize dokáže o vše postarat. Samozřejmě tento typ muže může být ideální pro dominantní typy žen, které musí mít ve vztahu převahu.

Jak získat mladšího muže

Chcete mladšího muže? Zde je několik typů, jak si svého zajíčka ulovit. Samozřejmě, že velmi důležitý je mladistvý vzhled. Myslete na to, že mladistvý vzhled vám zaručí také celkový postoj k životu. Důležité je zde také říct, že nic se nemá přehánět. Každá žena by měla být dostatečně sebekritická a vědět, co se k ní hodí a co už ne. Ženy, které mají mladší muže, jsou velmi přizpůsobivé, neznají stereotypy v práci ani v osobním životě a velmi dobře se adaptují novým životním podmínkám. Pro většinu žen, které mají mladší partnery, je také typická jejich schopnost tolerance. Důležité je brát mladšího partnera takového, jaký je i s jeho chybami danými mladým věkem. Nakonec většina žen s mladším mužem má také přirozené pedagogické schopnosti. Tyto ženy jednoduše dokážou své muže usměrnit tak, že se to mužů nedotkne.

Starší nebo mladší muž

Na starších mužích nás přitahuje jejich vyzrálost a zkušenost. Na mladších mužích především jejich pevná těla a mladistvý pohled na svět. A co vy? Chtěla byste někdy vztah s mladším mužem a myslíte si, že takovýto vztah může fungovat? Každá z nás se může sama rozhodnout, co je pro ni to nejlepší a nikdo nemá právo toto rozhodnutí soudit. Takže je to jen na vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9320 (magazinerotika.cz#299)


Přidat komentář