Velikost penisu podle ruky muže

Je pro Vás délka mužova penisu stěžejní? Rozhodně nepatříte k těm, které prohlašují, že na délce penisu nezáleží? Jenže, jak chcete během fáze chození u partnera poznat, jak moc je vybavený? Ani pohled směrem k jeho mužství nemusí být příliš směrodatný.

Je Vám jasné, že kouzlo a nadšení ze sexu bude postupem času ve vztahu vyprchávat. Přesto se však sexu nechcete vzdát, či ho mít jen takový vlažný, nic neříkající? Ještě, než by došlo k tomu, že s protějškem budete po čase společného soužití tvořit spíše pár kamarádský, než milenecký, chcete si milování náležitě užít? V tom případě Vás jistě také bude zajímat, jak je muž v sexu znalý, jak je pozorný, něžný, jaké sexuální praktiky používá. V neposlední řadě je tu však ještě taková maličkost, která doslova může být maličkostí, a to mužův penis. Jenže poznat, jak je zrovna Váš partnera vybavený, nebude lehké, pokud se tedy nechcete hned na prvních schůzkách vrhnout na milování. V případě, že Vám jde o vážný vztah, ne nezávazný, na jednu noc, pak budete muset být trpělivá, než dojde na Vaše první společné milování. Do té doby Vás čeká život v napětí, očekávání. Tedy, nemusí, pokud si zjistíte, jaké mužství muž ve svých kalhotách ukrývá.

Upnuté kalhoty prozrazující velikost penisu

Jaké kalhoty Váš protějšek nosí? Jsou upnuté, kdy se mu v nich rýsuje prakticky každý sval? Nebo naopak nosí volnější, či zcela volné, u kterých to vypadá, že stačí skutečně málo, a mohly by spadnout? Nenechte se zmýlit tím, že pokud bude mít muž upnuté kalhoty, že budete o to chytřejší, jak velké mužství má. Upnuté kalhoty může partner nosit schválně, aby Vás navnadil, vyprovokoval, připravil na nejlepší. Nejlepší se však dostavit nemusí. V upnutých kalhotách, kde čekáte, že se muž ohne, a prasknou mu, je vidět vše, respektive i to málo, co by v nich muž mohl mít, se rázem může zdát větší. Někteří muži se navíc nijak nerozpakují nad tím, že využijí možnosti v podobě vycpávky. Nejen ženy tedy muže „teoreticky“ navnadí, a to v podobě nadité podprsenky, a pak, když přijde na svlékání, je skutečnost diametrálně odlišná od představy. A to samé mohou muži připravit ženám. Nelze se však za to na ně zlobit, a to již z uvedeného důvodu, kdy sami ženy své vnady, zbraně, přikrášlují, zlepšují.

Volné kalhoty prozrazující velikost penisu

Ani upnuté, ale ani volné kalhoty Vám nenapoví, jaké mužství muž vlastní. Volné kalhoty svádí k myšlenkám, že muž naopak disponuje menším penisem. Žena může nabýt dojmu, že muž činí volnými kalhotami zastírací manévr, aby odvedl pozornost partnerky. Partnerka tak nemůže při pohledu na volné kalhoty rozpoznat, zda budou ukrývat velký, či malý penis. Jenže, vše může být naopak. Muž totiž může volit volné kalhoty z toho důvodu, že má naopak mužství velké, a nemá potřebu, aby na něj nějak upozornil. Jeho sebevědomí je dostatečně velké, a ani není důvodu, aby nebylo. O to více pak může být partnerka mile překvapena, nebo naopak zděšena, když pak zjistí, jak velkého macka má muž v trenýrkách, či ve slipech.

Ruce muže vypovídající o velikosti penisu

Spíše, než na kalhoty, se zaměřte na jiné partie muže. A nemusíte Váš pohled směřovat ani do rozkroku, ani na pozadí muže apod. Váš pohled stočte k mužovým rukám. Ty Vám totiž mohou napovědět o jeho velikosti penisu mnohem více, než zmíněné kalhoty. Podle ruky, konkrétně pak délky prstů můžete poznat, zda muž bude mít mini penis, nebo naopak penis pořádného rozměru, co do délky, tloušťky. Můžete však mít pech, pokud s partnerem budete chodit v zimě, a Vaše schůzky budou probíhat venku, kdy budete mít rukavice. Přeci jenom však jednoho dne zavítáte do útulné hospůdky, restaurace, či k němu, nebo k Vám domů, kde by pak bylo podivné, aby měl na rukách stále rukavice. Podivné by to však nebylo, pokud by si byl jistý v tom, že víte, jak poznat velikost penisu, a jeho ruka by Vám hned prozradila, že Vám u muže obrazně řečeno pšenka nepokvete.

Vliv délky prstů na délku penisu

Ruka sama o sobě nemusí vypovídat o velikosti mužova penisu. Vaši pozornost soustřeďte na prsty, než na objem, šířku dlaně. Podívejte se pak na mužův ukazováček a prsteníček. Bude to chtít však trochu trpělivosti z Vaší strany, anebo taktiky, abyste mohla porovnat délku ukazováčku, prsteníčku na mužově ruce. Bude-li například muž svírat skleničku, či držet Vaši ruku ve své, pak veškeré bádání se Vám moc nepodaří. Můžete však vzít mužovu ruku do své, a začít jeho ruku hladit. Přitom se snažte, aby jeho prsty byly natažené. Postačí i malá chvilka, abyste zjistila, respektive porovnala délku jeho ukazováčku s prsteníčkem.

Zjištění délky ukazováčku a prsteníčku

Nedělejte však Váš průzkum ohledně zjištění délky mužova penisu příliš okatě. Muž by také mohl pojmout určité podezření, či by Vás mohl mít za kartářku, či vědmu, kdy se snad snažíte přečíst osud z jeho ruky. Také poté, co zjistíte, jak na tom Váš partner je, se zachovejte nenápadně. Rychle pustit mužovu ruku, a to navíc s výrazem zhnusení, by nebylo příliš taktické, stejně tak jako použít radostný, vítězoslavný výkřik. Muž by se Vás v obou případech zeptal, co se děje. Asi těžko byste pak šly s pravdou ven, tedy především v tom případě, kdybyste byly potěšené výsledkem zjištění. Říci totiž muži, že jste ráda, že má velký penis, by ho mohlo přinejmenším zaskočit, ale také vyděsit. A je i možné, že slibně se vyvíjející vztah by rázem skončil.

Výsledek porovnání délky ukazováčku a prsteníčku

Jak Vám tedy může mužům ukazováček a prsteníček napovědět o jeho mužství, respektive délky jeho penisu? Pokud bude mužův prsteníček kratší, než ukazováček, pak se budete moci těšit, že na Vás čeká překvapení v podobě většího penisu. Pakliže však bude mít muž prsteníček delší, než ukazováček, pak je pravděpodobné, že jeho penis bude kratší. A je prakticky jedno, zda pro Vaše zkoumání použijete mužovu pravou, nebo levou ruku.

Zjištění, že má muž malý penis

Zjistíte-li, že bude mít muž nejspíš malý penis, bude na Vás, zda si nepočkáte na skutečný důkaz, tj. odhalení jeho mužství, až přijde ten správný čas. Konec konců, to, co někdo považuje za malý penis, může druhému připadat jako penis poměrně velký. Jak u malého, tak velkého penisu totiž může být značný rozdíl v tom, co je malé, a co velké. Někdo totiž považuje již za malý penis, takový, který je třeba o centimetr kratší, než průměr. Jiný považuje za malý penis opravdu mini penis, který i ve ztopořeném stavu dosahuje sotva pár centimetrů. Pokud Vám tedy s partnerem vztah klape, vyvíjí se slibně, pak určitě ještě vyčkejte s případným ortelem, že již s ním nechcete být, protože Vám nevyhovuje délka jeho penisu. I pokud by snad z Vašeho soukromého průzkumu vyšlo, že má muž malý penis, nemusí být jeho krátká délka, tak krátká, jak si možná představujete.

Průměrná délka penisu

A jak je to vlastně s průměrnou délkou penisu? Za průměrnou délku penisu se považuje délka kolem 11 cm, kdy je penis ztopořený. Muž však bude stále v průměru, pokud jeho penis ve ztopořeném stavu bude kratší o cca 7 cm, nebo naopak delší o uvedené centimetry. Bude-li tak mužův prsteníček delší, než ukazováček, může počítat, že délka mužova penisu se nejspíš bude pohybovat pod 18 cm. A to rozhodně není málo, nebo snad ano?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9292 (magazinerotika.cz#194)


Přidat komentář