Typologie barvy očí u mužů

Zahledíte se do mužských očí, a hned Vám je jasné, že mezi Vámi a dotyčným přeskočila ona pomyslná jiskra vášně? V mužských očích, respektive v jejich barvách můžete spatřit mnohem více než jiskřičku šance na nový vztah.

 

Co mají společného ženy a muži, zůstaneme-li u očí? Je to barevná rozmanitost očí. Ženy, stejně tak muži mohou být majiteli čokoládových, pomněnkových, či například brčálově zelených očí. A právě z barvy očí můžete vyčíst, jaký bude Váš partner milenec. Více se dočtete o jednotlivých barvách očí v našem článku.

Kontaktní čočky pro změnu barvy očí

Než po přečtení řádků o typologii barvy očí začnete třeba jásat, protože zjistíte, že lépe jste si nemohla vybrat, ověřte si, zda mužova barva očí je pravá. Může se totiž také stát, že Váš milý nosí čočky, které nejsou průhledné, ale barevné. A tak také jeho skutečná barva očí Vám může být nějakou dobu ukryta, kdy se pak budete mylně domnívat, s kým vlastně chodíte. No a na druhou stranu, pokud byste z níže uvedeného poznala, že muž, se kterým nyní trávíte čas, Vám nejspíš nebude vyhovovat po intimní stránce, je otázkou, zda se také nepřesvědčit o pravosti barvy jeho očí. Zklamání v tomto případě by mohlo přijít paradoxně v momentě, kdybyste se s ním třeba rozešla, a za pár dnů, týdnů jste zjistila, že je na něm něco jiného, a to něco je ukryté v jeho barvě očí.

Vliv barvy očí na charakter muže

Z barvy očí můžete nejen vyčíst, jak na tom bude Váš partner po stránce sexuální, ale také, jaký je jeho charakter. Nejde o žádné nepodložené spekulace, ale fakta. Ostatně, sama se můžete přesvědčit, pokud máte v okolí jedince, muže, kterého dobře poznáte. Můžete si na něm ověřit, zda charakter, který naznačuje jeho barva očí, je odpovídající, nebo se zcela rozchází se skutečností.

Důvěryhodnost tmavookých mužů

Tak, jako muži rádi porovnávají blondýnky a brunetky, Vy si zase můžete vzít na paškál modrooké a tmavooké muže. Pokud je pro Vás ve vztahu důležitá důvěryhodnost, tak spíše uspějete u muže tmavookého, ať už hnědookého, či černookého. Pohled do modrých očí, u kterých máte pocit, že hledíte do průzračné studánky, Vás může stát také pomyslné utopení se v nich. Toho se ostatně držte. I modrookému muži můžete důvěřovat. Není možné všechny muže, kteří jsou modroocí jen tak šmahem vyřadit ze hry, a odsoudit je k nemilosti. U modrookých mužů však buďte obezřetní, co se týče míry důvěry. Určitě tedy bezmezně nedůvěřujte, zbytečně byste se pak také mohla trápit.

Citová uzavřenost u hnědookých mužů

Důvěra může souviset s udržením tajemstvím, kdy svěříte-li muži něco soukromého, můžete očekávat, že dál se informace nedostane. S tím však ovšem také může souviset jistá uzavřenost. Jinými slovy, nemůžete mít u muže vše, co byste chtěla. Hnědookému muži můžete důvěřovat v záležitostech, které mu svěříte, ve vztahu, který s ním budete sdílet. Nečekejte však u hnědookého muže, že bude vstřícný a otevřený v citových záležitostech. Muži jsou obecně jedinci, kteří moc nedávají najevo své city. Možná proto, aby nebyli tolik zranitelní, či nepůsobili zženštile. Možná proto, že jsou to prostě muži, ke kterým spíše patří mužnost a tvrdost, než přílišná rozněžnělost. Hnědoocí muži jsou na tom po stránce veřejných citových výlevů hůře, než jiní muži.

Upřímnost hnědookých mužů

Určitě Vás však výše uvedený fakt o citové uzavřenosti hnědookého muže nijak zásadně neodradí, zvláště, zjistíte-li že za skrýváním citů není například utajovaná nevěra atp. Hnědooký muž k vám bude totiž upřímný. Bude-li tedy případně v jeho blízkosti jiná žena, která by mu nedala spát, pak nebude vymýšlet různé možnosti, jak Vás obalamutit. Na jeho vyřčené slovo se můžete spolehnout, co se týká upřímnosti. Jiná věc je samozřejmě to, jestli bude ono slovo dodrženo, což zase koresponduje s jeho charakterem.

Citlivost modrookých mužů

Modroocí muži nejsou možná stoprocentní, co se týká důvěry v nich vložené. Na druhou stranu jsou zase modroocí muži citlivými jedinci, více než muži s hnědýma očima. Zatímco u hnědookých mužů byste neměla moc šancí, co se týká citových výlevů, modrooké muže nenechá chladné Vaše změna nálady, kdy se například cítíte pod psa, kdy máte své dny, a potřebujete něžnou a přitom pevnou náruč a rozmazlování.

Romantická povaha modrookých mužů

Je-li pro Vás více důležitá romantika, než důvěra, pak jí můžete najít u modrookých mužů. Muži sice nejdou moc dohromady s romantickým smýšlením, ale to je jen předsudek. I muži dokážou být romantičtí, a to především v období, kdy jsou zamilovaní. U modrookého muže se Vám dostane plná náruč romantiky. Sama můžete být mile překvapená, co vše vám muž přichystá, jakou činnost vymyslí, kam s Vámi pojede na výlet, dovolenou. Pozor jen na to, abyste si mužovu romantiku nevysvětlovala i jinak. Muž dokáže být totiž romantický po jisté své určené hranice. Pokud byste si snad plánovala, že byste s mužem promlouvala o bolesti Vaší duše, o tom, co zrovna cítíte atd., asi byste neuspěla, a byla byste zklamána. Modrooký muž dokáže být romantický, ale jen do určité míry. Příliš do hloubky se ho romantika také nebude týkat. Pokud tedy máte neodolatelné nutkání probírat Vaše soukromé záležitosti, pak tak spíše učiňte s Vaší nejlepší kamarádkou. S mužem se těšte z naplánovaných výletů, romantických večeří při svíčkách, voňavé koupeli v pěně atp.

Vášnivost zelenookých mužů

Můžeme začít zase u žen, kdy řekněme standardem jsou ženy hnědovlasé a blondýny. Vedle nich jsou však ještě rusovlásky, kterých není jako zrníček v máku, ale je jich přesný opak. A tak je to i v případě mužů, co se týká jejich barvy očí. Standardem jsou muži hnědoocí a modroocí. Můžete však také potkat muže se zelenýma očima. Pokud na takového muže narazíte, pak se můžete těšit, že máte před sebou vášnivého jedince. O jeho vášnivosti se pak můžete přesvědčit při Vašich intimních chvilkách, pokud k nim tedy dojde.

Důležitost lásky u zelenookých mužů

Není to však čistě jen vášnivost, která Vás může u zelenookých mužů překvapit. Muži se zelenýma očima jsou nejen smyslnými a všímavými milenci. Pro muže se zelenýma očima je důležitá láska. Hledáte-li tedy vztah jen tak pro pobavení, tak si raději dejte zpátečku. Sice s mužem se zelenýma očima zažijete živočišný sex, ale zbytečně mu ublížíte, pokud se chcete jen nezávazně pobavit, a zase jít o dům dál. Pokud však hledáte vážný vztah, pak jste na správné adrese.

Věrnost muže se zelenýma očima

U muže se zelenýma očima Vás tzv. do třetice všeho dobrého potěší i jejich smysl pro věrnost. U tohoto muže tedy najdete vášnivost, lásku a věrnost. Řekněte, která žena by si takového muže nepřála? Dalo by se tak trochu říci, že se jedná o pana dokonalého, na kterého čeká každá žena. Na druhou stranu se však musíte smířit s tím, že kolem zelenookého muže bude stále kroužit nějaká ta dívka, žena, která by ho chtěla také ulovit. Muž se zelenýma očima si nemusí uvědomovat danou skutečnost, ale díky tomu, jak vypadá, díky tomu, jakou barvu mají jeho oči, tak svádí. A o to řekněme kouzelnější a svůdnější je jeho svádění, pokud o něm vlastně sám neví, že ho vědomě činí. Máte-li tedy sílu vnitřně odrážet útoky jiných žen, pak se muže se zelenýma očima držte. Může být Vaším štěstím.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9302 (magazinerotika.cz#243)


Přidat komentář