Tajemství muže ve sprše

Napadlo Vás, že podle toho, jak se muž sprchuje, můžete poznat, jestli je romanticky založený, či nikoliv? Ovšem nejen existenci romantické duše může na muže prozradit způsob jeho mytí. Nenápadně k němu vklouzněte do koupelny a sondujte.

 

Muži sice neradi mluví o svých citech, neradi je dávají všanc. Není však nutné se partnera ptát, v jakém je rozpoložení, co má, či nemá rád, co ho doslova vytáčí. Muži totiž navíc zrovna nadšením neskáčou, pokud jsou stále tázáni. Mají totiž pocit, že jsou jakoby u výslechu. Vy můžete být chytřejší, vynalézavější, a Vaše otázky, které se Vám derou z úst, si ponecháte pro sebe. Respektive sama totiž můžete zjistit, jak to je s Vaším partnerem, aniž by Vám řekl půl slova. Budete však potřebovat jediné, a to mít přístup do jeho sprchy po dobu, co se bude sprchovat. V případě, že se partner v koupelně zamyká, kdy ještě nejste v takové fázi vztahu, aby se před Vámi ukázal v celé své kráse, můžete vyčkat na příhodnější dobu, například, kdy půjdete do vodního komplexu. Muž totiž nemusí být nutně bez plavek. I sprchování v plavkách Vám poskytne dostatek informací pro zjištění, s jakým mužem máte tu čest.

Pravidelný rituál ve sprchování

Pokud jste již někdy prováděla nějaký výzkum, pak určitě víte, že je třeba mít buď dostatečný počet „vzorků“ pro zkoumání, nebo vycházet z pravidelnosti dané činnosti. Tím je také dobré se řídit v momentě, kdy budete zjišťovat a následně šifrovat mužovo sprchování. Ostatně, můžete to brát sama podle sebe, tj. jak se sama sprchujete. Jsou momenty, situace, kdy například spěcháte, a tak nemáte čas na obvyklý rituál sprchování. A pak jsou zase dny, kdy potřebujete vzpruhu, či uvolnění, a tak si dopřáváte o to delší sprchu. A mezi těmito dvěma extrémy se pak nachází rutinní způsob sprchování, který praktikujete jako by automaticky. A takto je to také u mužů. Buď Vás tedy bude čekat opakovaná návštěva do sprchy, což Vám jistě vadit nebude, nebo se soustředíte na běžný mužův den, kdy po čase chození jistě zjistíte, zda dělá věci obdobným způsobem, či jinak.

Rychlá sprcha

Zjistila jste, že se Váš partner sprchuje rychle, nehledě na to, zda je v časovém presu, nebo má dostatek času? Muž se ve sprše nijak dlouho nerochní, a dalo by se říci, že je v ní o poznání kratší dobu, než Vy? Nemusíte mít obavy, že by se snad neumyl důkladně, a jen tak se opláchl, aby řeč nestála. Rychlá sprcha nevypovídá nic o tom, jak moc je čistotný. Ostatně, to ani sprcha, ve které by muž byl třeba čtvrt hodiny. I ta ještě nemusí značit, že z ní vyjde vymydlený, navoněný muž. Co Vám tedy může prozradit mužova rychlá sprcha? Především to, že je muž praktický, jedná zpříma, na rovinu. Sprchu považuje muže za nezbytnou součást jeho hygieny, ale pak jí již nijak nevěnuje pozornost. Spíše se jeho pozornost chce soustředit na důležitější věci, činnosti.

Starostlivý a tolerantní muž

Muž je nejen praktický, ale také starostlivý, tolerantní. Pokud máte svoji hlavu, kdy si někdy prosazujete své záležitosti, oceníte jeho míru tolerance. Očekáváte-li však od muže kreativitu, nové nápady, podněty, pak Vás nejspíš zklameme. Muž je zvyklý mít své jisté, a nijak si nepotrpí na novoty, navíc takové, které v něm zrovna nebudí důvěru. Pokud Vás příliš nudí stále stejný průběh schůzek, kdy již víte, co bude následovat, pak je na Vás, zda Vás takový vztah uspokojuje, či potřebujete více vzruchu.

Dlouhá sprcha

Když jsme již zmínili sprchu, která trvá sotva pár minut, tak určitě také prozradíme, co Vám může nabídnout muž, který si naopak dopřává dlouhou, nekončící sprchu. Dlouhá sprcha, či dlouhá koupel, která je pro Vašeho partnera příznačná, může signalizovat, že je bohémem. Muž si rád užívá života, především pak okamžiků, které mu přináší radost, pocit štěstí. Napětí, stres na něj sice mohou dolehnout, ale dokáže nepříznivým momentům čelit, a rychle se jich zbavit.

Do sebe zahleděný muž

Muž, který má rád dlouhé sprchy, koupele, má však jednu vadu na kráse, a tou je jeho značné ego. Žádný muž není rád, když se ho dotknete na citlivém místě, a tím nemyslíme fyzický kontakt. Každý muž je ješitný. Jen tento typ muže by mohl být králem všech ješitů. Ze sprchy vyjde muž, který je dokonalý, tedy alespoň si to o sobě myslí. Muž bude umytý, navoněný, a připravený přijímat komplimenty. Pokud by se však komplimenty nedostavily, či ne v takové míře, jakou očekává, začne být nespokojený, nevrlý. Ony komplimenty, slova chvály, bude čekat i z Vaší strany. Pokud Vám nebude vadit, že ve Vašem páru to bude muž, kdo bude vyčnívat, a to po všech směrech, pak s ním můžete být šťastná. Pozor však na polevení v lichotkách, na které byste po čase zapomněla. Muž by totiž mohl začít hledat obdivovatelky někde jinde.

Občasná sprcha

Jak častou sprchu považujete za normál? Je to sprcha jednou za dva dny, nebo i každodenní? A co v případě, že se bude muž sprchovat tak dvakrát, třikrát do týdne? Bude Vám jeho občasná sprcha signalizovat, že zrovna hygiena není jeho doménou? Nebo se máte mít na pozoru i před dalším zjištěním? Tak, jak muže zrovna nebaví sprcha, nic mu v podstatě neříká, tak bude svým způsobem přistupovat i k Vašemu vztahu. Takový muž má rád své zvyky, které naopak ženy zrovna nevidí rády. Pokud jste hledala skutečný prototyp muže, jež si po příchodu domů rád přečte noviny, podívá na fotbal, po nedělním obědě si dá pivo a tzv. dvacet, zavítá pak s kamarády do hospody, pak již hledat nemusíte. Takovým mužem je onen muž, který si dá sprchu jen z toho důvodu, že již sám sobě zrovna nevoní.

Flegmatický muž

Ať už jste ženou klidnou, nebo náladovou, pak život s mužem, který si dopřává sprchu jen občas, pro Vás může být přístavištěm. Muže totiž nerozhodí žádný výkyv Vaší nálady, ani pláč, ani křik, lamentování. Na druhou stranu, žití s mužem, kterému je jedno, zda žena vyčítá, nebo chválí, může být značně stresující, ubíjející. Flegmatický muž tak ne každé ženě může vyhovovat. Sama zvažte, zda by Vám nalinkovaný život dával to, co potřebujete.

Muž, který se sprchuje bez mýdla

Muže tedy můžete obecně rozdělit do třech kategorií, kdy se sprchují krátce, dlouze, nebo sporadicky. Jak je to ještě s využití mýdla, sprchového gelu? I výběr toho, čím se myjí, Vám může prozradit, s jakým mužem chodíte. Co takový muž, který se sprchuje bez mýdla, maximálně s kapkou gelu na intimních partiích? Jednak máte před sebou muže, který neholduje žádným vůním, a to nejen u sebe, ale také u svého protějšku, tj. u ženy. U takového muže jen těžko zabodujete, pokud byste přišla na schůzku vymydlená, navoněná sebedražším parfémem. Muž se od Vás bude spíše stranit, a příště Vám možná naznačí, že méně je více. Kromě nelibosti vůně, co můžete očekávat? Takový muž nemá rád různé zastírací manévry, líbivé obaly, má rád krásu, ale přírodní. Muž nepochopí, proč potřebujete tolik make-upu, tělových mlék apod. Muž si potrpí na jednoduchost, logičnost, a vše ostatní jde stranou.

Muž, který spotřebuje velké množství mýdla

A pak tu máme muže, pro kterého dost není nikdy dost. Takový muž má nejenže velkou spotřebu mýdla, sprchového gelu, ale i všeho ostatního. Rád a často utrácí, dopřává si, a to i tehdy, kdy se zrovna nemá dobře. Muž se může držet na uzdě, ale také může nasekat dluhy, což může negativně ovlivnit i Vás samotné.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9294 (magazinerotika.cz#200)


Přidat komentář