Skleněný vibrátor

I sex může být občas jiný, zajímavý, může být něčím zvláštní. Můžete například vyzkoušet skleněný vibrátor, který připomíná svým chladivým vzhledem vzrušující milování v ledovém království.

Sklo je materiál krásný. A snad právě proto využívaný všude. I v sexuálních praktikách. Moderní skleněný vibrátor nabízí neobyčejné zážitky. Svým skleněným vzhledem a krásně vychlazený připomíná chladivý vzrušující led, který chladí, studí, až pálí. Nebo může příjemně hřát. Sklo přijímá teplo a pak příjemně hřeje, klouže a rozpaluje celé tělo.** Skleněný vibrátor** vzrušuje ve dvou i při příjemných hrátkách v osamocení. Skleněný vibrátor stojí za vyzkoušení.

Elegantní skleněný vibrátor

Skleněný vibrátor je již zásluhou materiálu velmi elegantní a přitažlivý. Sklo je materiál, který lze výborně tvarovat, tak může dostat různou podobu, může být různě zdobeno i v zajímavých barvách. Výborné je, že sklo je barvené ve střepu. Tím je jeho kvalita ještě navýšena.

Vibrátory ze skla

Sklo je** hypoalergenní materiál**, který se velmi dobře udržuje. Můžete ho omývat vodou, používat různé desinfekční prostředky, nebo třeba vložit do myčky na nádobí. Můžete ho také sterilovat UV lampou. Na jeho kvalitě to nic nezmění. Právě naopak. Skleněné vibrátory se velmi lehce udržují, nepohlcují pachy, nepřijímají ani nepouští barvy, nedeformují se, mají stálý tvar, snesou jakoukoli desinfekci, vysokou i nízkou teplotu, odolávají bakteriím i plísním, jsou prostě dokonalé.

Skleněný vibrátor a zážitky

Se** skleněným vibrátorem** můžete vyzkoušet ledové pokušení a potěšení ze vzrušujícího chladu. Vibrátor vložte do chladničky, nebo na velmi krátkou dobu do mrazničky, a pak můžete zakoušet jak chutná chlad v těch nejintimnějších partiích vašeho těla. Možná vás překvapí silný zážitek, který vás vynese až na vrchol těch nejúžasnějších prožitků. Kdo má raději příjemné teplo, může vibrátor krátce ohřát v mikrovlnné troubě nebo i teplé vodě. Při dotyku na správných místech bude příjemně hřát, vzrušovat, a přinášet potěšení.

Siné prožitky a skleněný vibrátor

Prožitky tepla i chladu ještě zvýší** skleněný vibrátor s vibracemi** a s různě promyšlenými výstupky. Ty umožňují dráždění poševního vchodu, klitorisu, análu i G bodu. Vibrace je možné měnit podle potřeby. Samotný skleněný vibrátor je nabízen v několika velikostech. Tak se vejde i do kabelky, nebo můžete využít i maxi velikost. Zpracování se také velmi liší. Jde o dokonalé designérské kousky, které vás vzruší již jen při pohledu na ně.

Skleněný vibrátor a lubrikanty

Pro zvýšení účinku je vhodné používat lubrikační gely. Pokud máte rádi chlad a mrazivý efekt, pak vychlazený vibrátor doplňte chladivým lubrikačním gelem. Pokud je vám příjemný teplý vibrátor, je vhodné použít hřejivý gel.Samozřejmě je možné použít gely i jiné a na jakékoli bázi.

Sklo je bezpečné a příjemné

Na mnoho lidí působí sklo křehce a nebezpečně. Ovšem v případě skleněných vibrátorů se není třeba obávat čehokoli. Jsou vyrobeny z tvrzeného skla, které sice vypadá velmi křehce, ale rozbít ho není až tak jednoduché. A pokud by se to přesto stalo, pak pouze při velmi silném pádu na tvrdou podlahu a střepy budou neostré.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9286 (magazinerotika.cz#141)


Přidat komentář