Sexy ženská povolání z pohledu muže

Ženy mají pro vzrušování mužů hned několik možností, a nemusí se vyloženě jednat jen o prostředí ložnice při milování. Muže totiž dostávají určitá ženská povolání, která je doslova rajcují a přitáhnou jejich pozornost.

 

Které z prvních ženských povolání Vám přijde hned na mysl? Někteří muži prohlásí, že striptérky, tanečnice u tyče, společnice. Bezpochyby tomu tak je. Proč však hned takto přímočaře? Jsou i ženská povolání, kde nemusí být žena zvláště odhalena, a přesto mužské okolí zaujme. O jaká povolání, kromě již zmíněných, je řeč?

Zdravotní sestřičky

Kdo z nás by měl rád prostředí nemocnice? Tedy v případě, že jdeme do nemocnice s důvodem, že nás, nebo naše blízké sužuje nějaká ta choroba. Pokud však naše kroky směřují například jen do nemocniční lékárny, abychom si zakoupili čaj, či kosmetiku, vitamíny, apod., pak je to o něčem jiném. Jenže v drtivé většině máme nemocnice spojené s nemocí, bolestí, utrpením. Nemocniční personál je jednou poslem dobrých zpráv, jindy zpráv horších. Hned je na světě veseleji, tedy především pro muže, když se o ně starají krásné a usměvavé sestřičky. A právě zdravotní sestřičky se řadí k sexy ženským povoláním, které muži rádi kvitují. I když jejich úbor byl navrhnut pro účel pracovní, nenechá řadě mužů spát. Ne náhodou je tak možné si zakoupit ve specializovaných sexshopech různé erotické pomůcky, ale také převleky, k nimž patří i mundúr** zdravotní sestřičky**. A tak, když muži nemohou mít ve své posteli skutečnou zdravotní sestřičku, může je jejich přítelkyně, manželka vzrušit tím, že se převlékne za sestřičku. A hra „na doktora a pacienta“ může začít, respektive na sestřičku a pacienta, či sestřičku a doktora. Samotný scénář již bude na jednotlivých aktérech.

Povolání letušky

Pak tu máme další povolání, ze kterého mohou mít muži doslova hlavu v oblacích. Řeč je o letuškách. Svým způsobem je překvapivé, že letušky se řadí k sexy ženským povoláním. Pokud bychom se zaměřili jen na množství oděvu, který mají na sobě, na míru zahalení, pak mohou muži z jejich nahého těla spatřit o poznání méně, než u zdravotních sestřiček. Přesto se letušky jako ženské povolání těší velké oblibě u mužů. Opět, není to jen krása, i když zde jsou letušky vybírány opravdu způsobem, aby disponovaly nejen potřebným vzděláním, ale také byly reprezentativní. Určitě je v tom i neohroženost, sebevědomí, síla. Vždy s elegancí, úsměvem se pohybovat ve výšinách, kdy nejednomu z nás je jen při pomyšlení na letadlo špatně, vyžaduje nemalou odvahu, odhodlání. A odvaha, vnitřní síla spojená s krásou mužům velmi imponuje.

Modelky předvádějící spodní prádlo

Mezi další** sexy ženské povolání**, u kterého by muži nechtěli, aby vymizelo, patří modeling. Zde se však můžeme setkat i s paradoxem z pohledu krásy. Je totiž velký rozdíl mezi modelkami a modelkami. Jsou modelky, které mohou připomínat tzv. chodící věšák, kdy jsou jen kost a kůže. I když je pak ve světě modelingu kladen velký důraz na štíhlost, můžeme se setkat i s extrémy. Ne všechny modelky však můžeme tzv. házet do jednoho pytle. Mezi modelkami jsou i takové, na které je radost pohledět. A muži se ani tak nezajímají, zda modelka právě předvádí večerní kostým, oblečení pro volný čas, či pracovní šat, jako spíše, když předvádí spodní prádlo. Jen málokterý muž nezabloudí očima k modelkám procházejícím se po molu, jež jsou oděné jen do méně, či více titěrných kousků prádla. Běží-li zrovna v televizi taková módní přehlídka, muž náhle zpozorní. A což teprve, kdyby mohl být takové módní přehlídky účasten.

Asistentky, sekretářky

Určitě bychom neměli zapomenout na „staré dobré“ sekretářky šéfů, ředitelů. Jenže sekretářky jsou tak trochu spojovány s tím, že dříve, nebo později prostě spí se svým nadřízeným. Těžko říci, proč tomu tak je. Že by proto, že jsou sekretářky pravou rukou muže, jsou mu ve všem nápomocny, pomáhají mu nejen stran profesního, ale soukromého života, kdy například zařizují dárky pro rodinu, organizují večírky apod.? Rozhřešení již ponecháme na každém z Vás. Pokud si takový šéf vybírá k sobě sekretářku, pak s největší pravděpodobností dá přednost atraktivní ženě. Není to však ani tak z důvodu, že by se chtěl každou chvíli podívat na pěknou ženu, kterou má po boku, ale proto, že ho sekretářka reprezentuje. Významní klienti, obchodní partneři totiž jdou nejprve „přes“ sekretářku. Bude-li krásná, vstřícná, usměvavá, správně je naladí, možná i odvede jejich pozornost, kdy se méně soustředí na detaily, čemuž i nepřímo pomůže k uzavření obchodu, vyžehlení problému, menšímu dopadu při neúspěchu obchodování apod.

Recepční hotelů

Vedle asistentek, sekretářek jsou ve firmách, ale především v hotelovém prostředí k vidění recepční. U recepční je svým způsobem přímo očekáváno, že bude reprezentativního typu, kdy se navíc bude usmívat, bude příjemná, ochotná. I recepční, stejně jako sekretářky danou firmu, podnik reprezentují. A tak, proč by si majitel firmy dával do podniku „trn“, když může mít růži. Muži se rádi podívají na pěknou, usměvavou dívku, ženu, než na nevrlého, mručícího postaršího pána. A tak, zatímco povolání recepční vykonávají povětšinou mladé hezké dívky, tak povolání vrátného již zmínění starší muži, třebas i v důchodu.

Plavčice a záchranářky

Kdo by neměl v paměti známý seriál, který toho času šel v televizi, kde ústřední role ztvárňovali krásné plavčice, záchranářky. A právě plavčice se po právu řadí k sexy ženským povoláním. Pokud bychom se totiž podívali na plavky, jako kus oděvu, tak v podstatě připomínají spodní prádlo, co do ukrývání ženského těla. A pokud se k plavkám, ať už jednodílným, nebo dvojdílným přidá ještě vypracované tělo, úsměv, odhodlanost, nebojácnost, pak není divu, že se oči mužů na bazénu, na koupališti, u moře, právě k plavčicím. Možná, že někteří muži pak spřádají, jak se s takovou ženou seznámit, a tak třeba předstírají, že mají ve vodě těžkosti. Jejich návnadu může žena přijmout, nebo také ne. To již pak bude záležet na vzájemných sympatiích. Jen je třeba podotknout, že ženy nemají moc v oblibě muže, kteří jsou slabými jedinci, tedy, pokud by měl být dotyčný muž jejich partnerem. Takže je otázkou, zda skutečně vsadit na onu teatrálnost.

I typicky mužská povolání jsou pro muže rajcovní

Výše jsme vzpomenuli především ženská povolání. I když na druhou stranu všechny uvedené také mohou, a i vykonávají muži. Jak je to však s typicky mužskými povoláními? Pak paradoxně i mezi nimi jsou, najdou taková povolání, která muže vzrušují, vykonávají-li je ženy. Ono spojení tvrdosti, těžkosti, s něhou, něžností, je svým způsobem smrtelnou kombinací. Například taková automechanička v montérkách s ušpiněnou tváří, přesto roztomilým obličejem, úsměvem, či naopak hněvem, rozcuchanými vlasy, má co do sebe. Muži nemusí mít jen „uhlazené, čisťounké panenky“. Divokost, nespoutanost, neohroženost je pro ně také to pravé ořechové.

Samo o sobě povolání ještě není zárukou úspěchu

 

Je však třeba podotknout, že seberajcovnější povolání nemusí mít u muže úspěchu. Povolání samo o sobě může být vábničkou, lákadlem, ale co si budeme povídat, stále je jen obalem. Jádro úspěchu tvoří žena. Nebude-li z ženy vyzařovat sex-apel, pak jen těžko přitáhne mužovi pozornost. Mezi krásnými sestřičkami, jsou i sestřičky méně vzhledné, a to platí i pro letušky, tanečnice, společnice aj. Nejde však jen vyloženě o krásu, jako takovou. Ono, každý má totiž jiný ideál krásy. Nelze tedy jednoznačně označit, že ta a ta žena je krásná, a naopak ta je zase méně krásou obdařená. Přitažlivost ženy dělají i jiné faktory. Je to její vnitřní krása, osobnost, vnitřní spokojenost, přívětivost, usměvavou, vlídnost atp. Ono, může být žena sebekrásnější, mít seberajcovnější povolání, ale mužovi pozornost přitáhne jen na zlomek sekundy. Možná jen do doby, než promluví, podívá se na něj apod.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9281 (magazinerotika.cz#124)


Přidat komentář