Sex během menstruace

V sexu může být vše dovoleno, pokud se na daném obě strany dohodnou. Jsou jedinci, kteří ani za nic nemohou praktikovat orální sex. Připadá jim jako něco nechutného, zakázaného. Ti samí jedinci, ale i další se zase nemohou milovat, když žena menstruuje.

Je však skutečně něco špatného, nemorální na tom, mít sex s ženou, která má právě měsíčky? Je na tom něco úchylného, zvráceného, nechutného, špatného? Každý na to může mít tak trochu jiný názor. Jsou ti, kteří odsuzují** provozování sexu s ženou, která má měsíčky**. Jsou ti, kteří na tom neshledávají nic divného, a provozují takový sex běžně. A pak jsou ti, kteří proti „krvavému sexu“ také nic nemají, ale sami by do něj nešli. K jaké skupince patříte Vy?

Menstruující žena více touží po sexu

Je paradox, že v době, kdy žena není po stránce tělesné, dá-li se tomu tak říci, plně fit, tak naopak pociťuje větší touhu po sexu než v jiné dny. Ona touha může být způsobena větším prokrvením. Žena je vnímavější, stačí jen, aby jí zabloudily myšlenky k erotické scéně, a hned je vzrušená. Byla by toho škoda nevyužít, a to platí, jak pro samotnou ženu, tak muže.

Při menstruaci není třeba lubrikačních gelů

Milovat se při menstruaci může být pro ženu velmi příjemné. Není totiž, na rozdíl od jiných dnů, suchá, a tudíž může být milování uvolňující. Jsou dívky, ženy, kterým nevadí milování, když menstruují, a naopak jim vadí používání různých zvlhčovacích gelů. Zatímco menstruaci berou, jako něco přirozeného, tak naopak lubrikační gely ne. Když žena menstruuje, tak není také tolik sevřená, a tudíž ji i samotné milování nijak nebolí, a to ani v případě, disponuje-li partner poněkud větším mužstvím. Naopak v dny, kdy nemenstruuje, může být uvnitř vagíny stáhnutá, což je sice přínosné pro partnera, ne však již tolik pro ženu.

Milování při menstruaci může zbavit ženu bolestivých křečí

Výše jsme zmínili bolest při sexu. Jen málokterá žena prodělá své dny bez doprovodu bolesti a křečí. Nejedna žena musí zůstat doma, a vzít si volno, či dovolenou, protože křeče jsou natolik silné, že by nemohla normálně fungovat, a podávat pracovní výkon takový, na který je zaměstnavatel zvyklý. Ti, kdo považují sex při menstruaci za něco „špinavého“, neetického apod., by se však mohli divit v tom, že sex může ženě významně pomoci, a to právě se zmírněním bolestivých křečí. Křeče jsou první dny menstruace, kdy se teprve měsíčky rozjíždí. Partner může přispět svoji „troškou do mlýna“ tím, že průběh křečí urychlí, kdo dojde k potřebnému uvolnění. Nejenže tedy sex při menstruaci nevyžaduje žádné lubrikanty, ale je navíc pro ženu přínosný v rámci lepšího průběhu menstruace.

Důležitost dodržování hygieny

Co je však důležité při sexu během menstruace, je důsledné dodržování hygieny. Žena se sice může důkladně vysprchovat, ale jen stěží ovlivní to, že během sexu nebude penis partnera a prostěradlo zakrvácené. Hygienu by měl důsledně dodržovat i partner. Je to spíše on, kdo by mohl ženě způsobit nějaké zdravotní potíže, infekce, apod., i když je to žena, která krvácí. Je tedy nutné, aby se muž před milováním pečlivě vysprchoval, a to převážně na svých intimních místech.

Drsný sex raději nechte na příhodnější dny

Sama hygiena však ještě nemusí zaručit, že žena za pár dnů, týdnů neprodělá nějakou infekci. Nejeden pár se při milování do toho pěkně opírá. Patříte-li k takovým párům i Vy, pak se snažte ve dnech, kdy žena menstruuje, zvolnit ze svých ambicí a divokosti. Mohlo by se totiž také stát, že způsobíte ženě menší, či větší prasklinku, trhlinku na jemné sliznici. A pokud bychom pak připočetli to, že žena menstruuje, partner moc nedal hygieně, pak na sebe zdravotní těžkosti nejspíš nenechají dlouho čekat. Co tedy ve dnech, kdy má žena měsíčky, ji spíše rozmazlovat, hýčkat, starat se o její spokojenost? Pomineme-li zmíněné křeče a bolest, je tu také jistá nepohoda, rozladěnost, nateklost, způsobená zadržování vody, aj. A bezpochyby si žena jistě zaslouží trochu toho rozmazlování z mužovy strany. A tak během menstruace si může hrát na něžnosti, jemný, uvolňující sex, a ve dnech, kdy je žena bez menstruace, si sex můžete užívat naplno, tak, jak jste zvyknuti.

Při sexu během menstruace si odpusťte anální sex

Pokud se rozhodnete pro milování během menstruace, či již takové milování běžně praktikujete, pak přeci jenom mějte na paměti jedno tabu. Na mysli máme anální sex. I když Vás možná bude lákat, že je žena svým způsobem vlhká, více vzrušivá, tak to ještě není důvodem k tomu, abyste příliš experimentovali, a „zabloudili“ do zadečku ženy. I zde je riziko určitých zdravotních těžkostí. A už vůbec není dobré, pokud byste snad provozovali střídavě vaginální a anální sex, aniž byste si měnili kondom, či dbali na opakované umývání penisu. Velmi lehce by se ženě do vagíny dostal s největší pravděpodobností nějaký zánět. Anální sex je vždy do jisté míry riskem. V případě menstruace to pak platí dvojnásob. Opatrnost a ohleduplnost je zde rozhodně na místě.

Sex při menstruaci jen když žena chce

Ne vždy jde vše podle plánu, jak si přejete. A tak, pokud se normálně milujete i během ženiny menstruace, mohou přijít měsíce, kdy si žena v tomto období sex nepřeje. Mohou ji trápit zmíněné bolesti, křeče, ale také si může připadat ošklivá, může být unavená apod. Tlačit na pilu za každou cenu, nemá smysl. Zbytečně byste tak mohli rozjitřit hádku, a to zbytečnou. Krom toho, je to spíše výjimkou, že menstruující žena je svolná k divokému sexu. Již totiž při té představě, že bude ložní prádlo i partner od krve, nemá co moc společného s erotikou, vzrušivostí. A tak, pokud Vaše dívka, žena nechce mít sex během své menstruace, určitě jí do toho nenuťte. Sama dobře ví, co jí dělá dobře, a co nikoliv. O to více se můžete těšit na dny, kdy bude žena připravena, a bude s Vámi chtít pomilovat.

Škodlivost sexu při menstruaci

Sex při menstruaci nijak škodlivý není. Není tedy za předpokladu, pokud budete dbát na výše uvedená opatření. Jít do sexu s tím, že krev stejně veškeré případné nečistoty vyplaví, není zrovna rozumné a ideální. Za mužskou sobeckost by pak mohla platit jen žena. Muž jen těžko půjde ke gynekologovi na prohlídku, protože má zánět. To žena je ta, která menstruuje, a z důvodu nedostatečné hygieny, či příliš drsného sexu, se nyní potýká se zdravotními problémy. Pokud by již k tomu náhodou došlo, že i přes zvýšenou míru hygieny, opatrnosti při pohlavním aktu, bude mít následně žena nějaké potíže, je dobré ji v tom nenechat samotnou. Ostatně, proč nechtějí být ženy samotné? Proč chtějí mít mužské protějšky? Aby se mohly o koho opřít, mít v někom důvěru. A tak kroky mužů mohou směřovat do ordinace ženských doktorů, nejen při vyšetřeních spojených s pořízením ultrazvuku miminka, ale i méně radostných chvil. Vztah dvou lidí však spojuje nejen radost, ale i nějaká ta starost. A jsou to spíše dny strastí, kdy žena opravdu potřebuje oporu, pomoc, útěchu. A tu může muž ženě dát.

Možnost otěhotnění, když žena menstruuje

Vše je možné a nic není nemožné. O tom by ostatně mohli povídat ti muži, kteří použili při sexu kondom, a přesto žena otěhotněla. A to samozřejmě platí i v případě, že žena použila například hormonální antikoncepci. A to, že není možné otěhotnět, když žena menstruuje? Jedná se o výjimku, ale co když zrovna Vás se tato výjimka bude týkat?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9284 (magazinerotika.cz#134)


Přidat komentář