Rady a tipy pro ženy - jak být neustále sexy pro svého manžela?

Ani po svatbě nezapomínejte neustále kořenit partnerský vztah. Sexuální život se může postupem času stát spíš stereotypem než příjemnou povinností. Netýká se to všech, ale raději se připravte na vyšší péči o sebe samu - buďte sexy i po svatbě!

Mnoho sexuologů se shoduje na tom, že pár měsíců po svatbě narůstá největší počet klientů. Jak je to možné? Vždyť ty páry spojuje nejen společná láska, přátelé a zájmy, ale většinou také společně překonaná těžká období. Jenže ordinace sexuologů plní zejména klienti, kteří si stěžují na něveru a špatný sexuální život. Sex je ve vztahu i po svatbě velmi důležitou součástí. Jak si ale pro svého manžela udržet status "sexy a přitažlivá"?

Co se všechno změní po svatbě?

Samotné zařizování svatby a svatební veselí je pro oba aktéry příjemným zážitkem, který ještě více stmelí jejich soudržnost a lásku. Po svatbě se však mohou věci trochu měnit. Najednou jste vdaná a na ruce máte snubní prstýnek. První měsíce se cítíte naprosto šťastná a důležitá. Vše je tak, jak má být. Ale u mužů se postupem času může projevit trocha lenivosti týkající se projevu lásky ke své manželce. Co všechno se může po svatbě změnit?

 • neustálé kompromisy - manžel chce jít na fotbal, Vy byste raději strávila romantický večer u vína. Vyhovíte mu a pustíte ho. Další den chcete jít společně na nákupy, manžel si však potřebuje u televize trochu odpočinout. Vyhovíte mu. A tak to je pořád dokola, dokud Vás to nepřestane bavit. Pokud chcete být doopravdy šťastní, musíte jeden druhému dopřát tolik svobody, kolik vyžaduje.
 • nuda a stereotyp - každou sobotu chodíte s přáteli na bowling, každou neděli k rodičům na oběd. Přes týden se vidíte často, protože oba pracujete jen na ranní směnu a dennodenně spolu usínáte i probouzíte se v jedné posteli. Tenhle stereotyp může vážně ohrozit Vaši vášeň v sexu. Ze sexu se stává povinnost a to se Vám samozřejmě nelíbí. Spokojíte se s jednou souloží za týden, a i ta Vám mnohdy dělá problém. Buďte originální a zkuste manžela překvapit něčím, co od Vás nikdy nečekal - navrhněte novou polohu nebo si oblečte sexy kostýmek.
 • komunikace na bodě 0 - dřív jste spolu klábosili celé hodiny a pořád bylo o čem mluvit. Teď si stěží řeknete, jaký jste měli den. Večer spolu tiše sedíte u televize a nikdo z Vás nemá chuť mluvit. Možná máte pocit, že všechno podstatné jste si už řekli a stejně se vidíte denně, takže není potřeba neustále o něčem debatovat. Jenže bez komunikace není vztah! Projevujte často zájem o jeho potřeby a koníčky.

Buď sexy i po svatbě!

Lámete si hlavu, jak být pro manžela atraktivní i po deseti letech manželství? Zkusíme Vám poradit. Říká se, že na vzhledu nezáleží, ale už Vám není 15 a dobře víte, že to tak není. Každý muž se rád ohlédne po atraktivní sexy ženské, i když je šťastně ženatý. Proto o sebe neustále pečujte. Jasně, starat se 24 hodin o malé dítě, je prostě náročné, ale učesat se určitě stihnete. Doma choďte v pohodlném ale pěkném oblečení. Nechte vyniknout své křivky, ale nepředvádějte se nikomu polonahá. Okouzlete svého manžela krásnou vůní parfému. Na to prostě slyší každý chlap!

 1. Nebojte se projevit své sebevědomí. Tato vlastnost u Vás bude přitažlivá v každé situaci.

 2. Oblékejte se do věcí, ve kterých se cítíte dobře a sexy.

 3. Vždycky používejte lesk na rty! Vždycky!

 4. Nikdy si před manželem nestěžujte na svůj velký zadek nebo celulitidu.

 5. Pravidelně se holte - všude.

 6. Dát si na sebe aspoň řasenku Vám prostě nemůže trvat déle jak 5 minut, tak se nevymlouvejte, že nemáte čas. Choďte alespoň lehce nalíčená.

 7. V podpatkách budete sexy vždycky!

 8. Nestříhejte si své dlouhé vlasy, i když Vás za ně děti pořád tahají.

Mnoho můžu si stěžuje na to, že jejich ženy po svatbě ztloustly a to se jim nelíbí. Nezapomeňte se udržovat fit, hodně sportujte a dodržujte zdravou životosprávu. To Vám v udržování štíhlé linie pomůže. Bacha si dejte na hříšné myšlenky! Pohlížejte na svého manžela jako na svůj soukromý sexsymbol. Zkuste se na sex těšit a užívat si ho, jako by byl Váš poslední.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9336 (magazinerotika.cz#376)


Přidat komentář