Proč ženy při sexu hekají víc než muži

Jste při sexu hlučné? Říkáte si, zda je to ještě v normě, nebo zda by nebylo lepší být zticha? Líbí se to vůbec mužům? Neomezujte se. Při sexu se projevujte tak, jak to cítíte.

Jsou ženy, které při sexu nevydají ani hlásku, pak jsou ty, které si tu a tam povzdechnou, ale jsou i ty, které se bez pravidelného a hlasitého hekání neobejdou. Dokonce bylo zjištěno, že ženy hekají víc než muži? Proč tomu tak je? Nicméně ženy jsou hlasitější nejen v posteli, ale i při sportu. Jen si vzpomeňte na tenistky Šarapovovou či Serenu Williamsovou. Ty trápí své hlasivky  a uši diváku mnohem více než muži. Samotné ženy si jsou vědomy toho, že jsou v posteli při sexu hlučnější než muži. Dokonce celých 94 procent žen přiznalo, že se projevují v posteli hlasitěji, než jejich protějškové. A 70 % mužů přiznalo, že jejich partnerky v posteli hodně křičí. Rozhodně mnohem více, než oni sami.

Proč jsou ženy v posteli hlučnější než muži?

Na tuto otázku se snažila nalézt odpověď i sexuoložka Coxová, která se nakonec dobrala k závěru, že vědecký důvod vlastně neexistuje. Jak sama uvedla: někteří lidé řvou na rockových koncertech, zatímco jiní si je užijí v naprosté tichosti. Stejně tak je tomu i při sexu.  Ženy jsou zkrátka celkově více emotivní, než muži. Proto i dávají své city a pocity v posteli více najevo. Ženy svým hekáním také dávají partnerovi vědět, že jsou vzrušené, a že se jim líbí přesně to, co s nimi partner v posteli dělá. A určitě je důležité také uvést, že ženy hekají i tehdy, kdy před svým partnerem předstírají orgasmus, což se děje také dosti často. Ženské hekání je součástí erotické hry a svádění. A když na to muži tak slyší, tak proč nevzdychat?

Co je na hekání vzrušující?

Jsou ženy, které hekají proto, že je to samotné vzrušuje. Po některých to vyžadují jejich partneři, kterým to dodává odvahu a pocit, že jsou těmi nejlepšími milenci, kteří dokážou svou partnerku uspokojit tak, až hlasitě heká. Některé ženy si při hekání ještě k tomu pohrávají s hlasem, aby působily smyslně, svůdně a vzrušivěji. Obecně je vyšší ženský hlas považován za rajcovnější, než hekání hlubokým hlasem. Vyšší ženský hlas značí mládí a nevinnost. Hlubší hlas zase ohlašuje** výbušnou erotiku**. Muži podvědomě dávají přednost ženám, jejichž hlas se jim líbí a je pro ně příjemný. Co muže na ženském hekání vzrušuje je to, že jsou ženy zřejmě dobře svými partnery uspokojovány a sex se jim líbí. Mužům se hekající ženy líbí. Snad i proto existuje spousta horkých linek, kde se ženy předhání, která bude lépe vzdychat a pomáhat tak muži k dosažení orgasmu.

Jsou skutečně ženy v posteli hlučnější?

Někdy se může pouze zdát, že jsou ženy hlučnější než muži. Je to dáno především tím, že ženský hlas je vyšší, je pronikavější. Přesto, že muži vzdychají taky a kolikrát i hodně nahlas, ženský hlas je zkrátka slyšet více a nemusí to vždy znamenat, že ženy vzdychají víc.

Co ženy vede ke vzdychání při sexu?

Některé ženy při sexu vzdychají, jiné hekají, některé ani nemuknout a naopak, aby nevydaly ani hlásku, zatají raději dech. Je nějaká souvislost mezi hlasovými projevy při sexu a prožíváním rozkoše? Vědci, kteří se touto souvislostí zabývají, zjistili, že většina žen je skutečně při sexu hlučná. Ovšem většinou v průběhu sexu, nikoliv při prožívání orgasmu. Při orgasmu je naprostá většina žen zticha a** samy v sobě prožívají orgasmus** a vychutnávají si jeho vliv na organismus. Mnoho dotázaných žen přiznalo, že při sexu vzdychají proto, aby urychlily partnerovo vyvrcholení. Téměř 90 procent dotázaných žen uvedlo, že vzdychají proto, aby zvýšily partnerovo sebehodnocení. Nejvíce vzdychají ty ženy, které jsou exhibicionisticky založené.

Líbí se mužům vzdychání při sexu?

Ano, líbí. Muže ženské vzdychání nebo hekání vzrušuje. Sami se o tom můžete přesvědčit, když se podíváte na jakýkoliv pornofilm. Zřejmě v něm nenajdete ženu, která by byla zcela zticha. Některé křičí hodně, jiné mírně vzdychají. Muže vzdychání povzbuzuje, vzrušuje a rajcuje. Vzdychání zkrátka patří ke spektru těch nástrojů, jak se dá co nejlépe a nejvěrohodněji předstírat rozkoš a orgasmus. Když totiž žena předstírá orgasmus, do toho vzdychá nebo přímo heká, pak si muž myslí, jak dělá vše naprosto perfektně a že je to ten nejlepší** milenec pod sluncem**. I když to tak ve skutečnosti není. Je lepší používat vzdychání spíše jako výraz toho, že se Vám sex s mužem líbí, nikoliv hekáním zakrýt to, že vzrušená nejste. Nevzdychejte záměrně jen proto, že máte dojem, že je to tak správné. Navíc takové vzdychání může být i nápadné a mužům se přestane líbit.

Jaké jsou výhody vzdychání při sexu?

Pozitivní stránkou vzdychání je fakt, že díky němu dochází k podstatně** většímu okysličení a prodýchnutí těla**. To může nejen u ženy, ale také u vzdychajícího muže navodit orgastický stav, při němž dotyčný dosáhne orgasmu. Jestliže muž nebo žena dosáhnou orgasmu a při tom vzdychají, přispívá to k lepšímu prožití orgasmu, k jeho intenzivnímu prožití. Člověk se při hekání lépe uvolní. Každý je ale jiný. Někdo je při sexu tichý, a přesto si dokáže užít a vychutnat ten nejsilnější orgasmus.

Pokud patříte k těm, které při sexu spontánně vzdychají, buďte si jisté, že se to mužům líbí a že je vzdechem dokážete vyprovokovat k ještě lepšímu erotickému číslu. Jestliže se Vám hekat nechce a nutíte se do něj, raději se na to hned vykašlete. Takové vzdychání Vás samotné může zaměstnávat natolik, že přestanete vnímat to krásné, co Vám sex s partnerem přináší a zaměřujete se pouze na vaše hekání, které navíc může být až dost nápadné. V tomto případě může mít hekání opačný efekt a muže nějaké přehnané výkřiky spíše odradí od pokračování v sexu s Vámi. Držte se hesla, že všeho s mírou. Jestliže si nejste jistá, zda se Vašemu partnerovi hekání při sexu líbí, zkuste jednou při sexu vzdychat mírně, podruhé hlasitě a potřetí buďte zcela zticha. Sledujte jeho reakce a poznáte, při jakém sexu si nejvíce užil. Rozhodně však neplatí, že pokud jednou Vaše hekání partnera vyprovokovalo k ještě lepšímu sexu, že tomu tak musí být pokaždé. Nikdo nemá rád stereotyp, takže nic nepřehánějte a všeho s mírou. Je velmi pravděpodobné, že hekání nebude vzrušovat pouze Vašeho partnera, ale že bude rajcovat také Vás samotné. Pokud jste se dosud styděla vydat při sexu hlásku, odhoďte zábrany a zkuste si pořádně zakřičet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9325 (magazinerotika.cz#315)


Přidat komentář