Proč muž žárlí na vibrátor

Říká se, že ženy neví, co vlastně chtějí. Ovšem, i samotní muži si tak trochu protiřečí, a to svými zamýšlenými činy. Na jednu stranu by rádi do milování přinesli nové podněty. Na druhou stranu se jim pak nelíbí, že zavedené novoty nad nimi zvítězí.

 

S výše uvedeným pak úzce souvisí i žárlivost, která je také příznačná pro něžné pohlaví. Muži vůbec rádi ženám tzv. nasazují psí hlavu. Stačilo by však, aby si muži zametli před svým prahem. Možná, že jejich útok na něžné pohlaví pramení z jejich vlastních obav. Jedna z takových obav je ztráta jejich jedinečnosti, výjimečnosti a nenahraditelnosti. I když muž může být skvělým milovníkem, jeho výkonnost nemusí být stále neměnná, ale časem bude upadat. Může se pak lehce stát, že se žena „zamiluje“ do výkonnějšího milovníka, který nikdy nezklame, bude vždy připravený a po ruce, a ještě k tomu se s ním nemusí obávat případného otěhotnění, nebo stříkajícího ejakulátu do úst. Řeč je o vibrátoru, který má své čestné místo v nejedné ložnici.

Mužské komplexy v oblasti sexu

Komplexy trápí nejen ženy, ale také muže. Ani tak však nyní nemyslíme komplexy ohledně pracovní, společenské, jako intimní stránky života. Jakými nejčastějšími komplexy se muži sužují? Vše se točí kolem jejich penisu, pomineme-li jejich muskulaturu. Muži mohou žít v povědomí, že ženy chtějí muže s velkým penisem, který je během milování náležitě tvrdý. Má-li muž průměrný, či dokonce podprůměrný penis, co do délky, šířky, pak hned jeho sebevědomí klesá. A čím více se bude trápit, tím větší pravděpodobnost, že nejen velikost, ale také pevnost penisu, může být kamenem úrazu. Nevěří-li si muž, že jeho penis dokáže ženu náležitě uspokojit, pak je jen otázkou času, kdy ho mužství zradí, protože vlastně sám muž byl tím prvním, kdo svůj penis podceňuje. Kdyby muži věděli, že ani tak nezáleží na velikosti penisu, jako spíše mužské šikovnosti, ale také vstřícnosti směrem k ženám, pak je docela možné, že by množství vibrátorů, jejich obliba mezi ženami, se pohybovala v mnohem menším měřítku.

Vibrátor – výkonná sexuální hračka

I vibrátor má svoji historii, které předcházela tzv. ženská hysterie. Ona ženská hysterie se „léčila“ právě vibrátorem. A jak šel čas, tak vibrátor nejen rozšiřoval svoje možnosti ohledně materiálu, velikosti, ale také funkcí. Současná podoba vibrátorů se tak nedá srovnávat s dřívější nabídkou této oblíbené sexuální hračky. Pro některé ženy je pak vibrátor skutečně „jen“ hračkou. Pro jiné ženy je však vibrátor neocenitelnou sexuální pomůckou, která je dokáže přivést až k orgasmu. Dokonce není výjimkou, že ženy, které nebyly schopné dosáhnout vaginálního orgasmu klasickou souloží, se těší z orgasmu za využití vibrátoru. Muž, který řekněme selhal, může mít pochroumané sebevědomí, čemuž se ovšem ani tak nelze moc divit. Zvláště pak, pokud vztah za čas skončil, a žena dává k dobrému informaci, že vibrátor je pro ni výkonnějším milovníkem, než samotný muž, který zklamal na plné čáře.

Dosáhnutí orgasmu s vibrátorem

Ponechejme mužům to, že si myslí, že ženy to mají v životě jednodušší. Vše je skutečně diskutovatelné, a co jedinec, to jiný názor. Pokud bychom zůstali u intimní oblasti, konkrétně pak orgasmu, pak jsou to spíše ženy, které „bojují“ s orgasmem. Jistě, žena má možnost se těšit hned ze dvou orgasmů, kdy si řekněme může vybrat, zda dá přednost vaginálnímu orgasmu, nebo orgasmu při stimulaci klitorisu. Jenže, zase tak jednoduché to není. Jsou ženy, které bohužel doposud orgasmus nezažily, a to ani jeden z nich. Viníka je možné hledat všude, dokonce i v samotném muži, který se snaží ženu uspokojit. Pokud již žena vyzkoušela vše, respektive různé polohy s mužem, je docela možné, že přijde na řadu také vibrátor. A jaké překvapení, pokud vhodně zvolený vibrátor ženu uspokojí, a to do té míry, že zažije svůj první, neopakovatelný orgasmus právě s ním. Muž, který zjistí, že vibrátor, taková umělá věcička bez „kousky fantazie“, dokáže ženě přivodit slastné pocity, zatímco on ne, bude pociťovat značně pošlapané ego. Není snad třeba dodávat, že muži jsou ješitnými tvory. A zjištěním, že je někdo nahradil právě v oblasti, která jim přísluší, pro ně může být značně bolestivá. Vibrátor se pak dokonce může stát důvodem, proč se muž se ženou rozejde. Muž se totiž nepřenese přes fakt, že by vibrátor snad měl být lepší, než on sám.

Vibrátor jako výkonný milenec

Některá žena však může namítat, že vibrátor jí nemůže vynahradit něžnosti, milostné předehry. Ruku na srdce, který muž si v dlouhodobém vztahu všímá ženy podle jejích představ? Jistě, na začátku vztahu, kdy mezi mužem a ženou lítají žhavé plaménky lásky a zamilovanosti, muž činí pro ženu první poslední, a to včetně dlouhé předehry. Jenže předehra muže nudí, to si nebudeme nijak nalhávat. Po pár letech se pak, jako žena, ocitnete před nahou skutečností, kdy nejenže třeba nebudete mít orgasmus, ale ani předehru. Není pak divu, že se pro Vás pak sex stane svým způsobem povinností, tak jako pro řadu jiných párů. Láska může být stále mezi Vámi dvěma, ale ona divoká zamilovanost zákonitě vyprchá, stejně tak všímavost a vstřícnost muže k ženským potřebám. A k tomu všemu je ještě pamatovat na fakt, že nikdo z nás nemládne, a výkonnost, jako taková klesá. Muž se tedy opravdu nemůže nijak poměřovat, co do výkonnosti, spolehlivosti s moderním „nabušeným“ vibrátorem. I vibrátoru stačí vždy jen vyměnit baterky, a je hned připravený k další sexuální jízdě. Navíc, nemusíte mít jen jeden vibrátor, třeba dva, tři, nebo deset. I zde muž nemá možnost Vám více nabídnout, než „jen“ jeden penis, který navíc není stále stejný, ale s postupujícími lety může ochabovat.

Velikost mužského penisu – vibrátor XXL

Pokud bychom se vrátili k jednomu z nejčastějších mužských komplexů, pak jen málokterý muž je spokojený s velikostí svého penisu. I kdyby byl muž jaksepatří obdařený, jen těžko by se jeho penis mohl poměřovat s vibrátorem rozměru XXL. A toho jsou si muži také vědomi. Zvláště pak, pokud muž spatří ve Vašem stolku, či na Vašem „tajném“ místě pořádného macka, pak musíte tak trochu počítat s tím, že mu úsměv na tváři stěží jen tak vyloudíte. Muži rozhodně nejsou bez fantazie, a tak si hned představí, proč asi máte tak velký vibrátor, a nespokojíte se s vibrátorem běžné velikosti. Trpí-li navíc muž komplexem méněcennosti, co se týče jeho mužství, pak je partnerská, manželská hádka poměrně na spadnutí. Situaci můžete zachránit s tím, že jste například při nákupu neodhadla velikost vibrátoru, a nyní si ho již „musíte“ nechat. Rozhodně není na místě naznačit mužovi, že jeho penis je pro Vás spíše malým kašpárkem, který sice pobaví, ale neuspokojí. Muži jsou možná citliví jen v jedné oblasti, zato však ve značné míře. Pokud by muž zjistil, že je Vám k uspokojení pouze jeho jazýček, ale jeho mužství již ne, pak ho „udeříte“ na tom nejcitlivějším místě.

Možnosti vibrátoru – sex v jakoukoli dobu

I když to jsou spíše muži, kteří si stěžují, že jejich partnerky se vymlouvají na únavu, bolest hlavy, menstruaci atd., i muži mají dny, kdy prostě nechtějí, či nemohou. A hned tu tedy máme další důvod, proč muži mohou žárlit na vibrátor. S vibrátorem totiž můžete mít sex v jakoukoli dobu. Vibrátor Vás nepřekvapí svými náladami, či poruchou erekcí, nedostatečnou výdrží atd.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9318 (magazinerotika.cz#295)


Přidat komentář