Proč jsou muži s pivním bříškem sexy

Mají u Vás pouze šanci muži s dokonale vypracovaným tělem, za kterým stojí hodiny úmorného cvičení v posilovně? Nebo vzhledu muže až zase takovou důležitost nekladete? A co muži s pivním bříškem, jak na Vás působí?

 

O ženách s plnými křivkami, které nejsou samá kost a kůže, se říká, že jsou klidnější, milejší, přátelštější povahy. Ono na tom něco bude, protože žena, která se neustále hlídá, co sní, kolik toho sní, je svým způsobem nespokojená se svým tělem, se kterým musí den co den žít. Oproti tomu ženy, které se smíří s tím, že tzv. lepší již to nebude, dokážou hodit za hlavu do jisté míry malichernosti, a užívat si života, a to včetně soukromého a intimního života. A takto to může být i mužů. Za vysportovaným, namakaným tělem stojí skutečně dlouhé hodiny cvičení, ale také odříkání v jídle. Muž pak může být pro ženu sexy symbolem, ale třeba také jen do chvíle, než promluví. Muži při těle, muži s pivním bříškem se za nic neschovají, a nemají tak důvodu ze sebe činit něco, co nejsou. A jejich otevřenost, upřímnost se pak může pozitivně promítnout i do soukromé sféry jejich života.

Přitažlivost mužů s pivním bříškem

Již jako malé děti, když jste šly do zoologické zahrady, na jaké zvíře jste se nejvíce těšily? Nebyl jedním z těchto zvířátek také chlupatý, zakulacený, roztomilý medvídek? Medvídky máme spojené s řadou pohádek, ať už kreslených, nebo hraných, animovaných. Při pohledu na medvěda, který je však krotký, máme tak trochu chuť se k němu přitulit, a schoulit se do jeho bezpečí. Svojí mohutností dává totiž ostatním najevo, že nás ochrání, a přitom nám samotným dovolí se k němu přiblížit do těsné blízkosti, aniž by nám ublížil. A co muži s pivním bříškem? Nepřipadají Vám tak trochu jako takoví medvídci? A je prakticky jedno, zdali je muž chlupatý, se zarostlou hrudí, nebo ne. Jistě, více majestátně a ochranitelsky působí mohutný muž s bříškem, než muž menšího vzrůstu, kterému se pod košilí nápadně rýsuje vystupující bříško. Muži s pivním bříškem, i když nemají důvodu si nasazovat nějakou masku, vlastně nabízí dvojí tvář. Na jedné straně jsou muži se vším všudy, na straně druhé působí citlivěji, zranitelněji, než muži s tzv. ostrými lokty. Půjdou-li pak proti Vám muži, schválně si pak uvědomte, na kterého se Vám chtělo déle se dívat, zda to byl muž normální postavy, nebo muž s pivním bříškem. Je docela možné, že sama budete překvapená, kam Vás oči táhly.

Sexuální výdrž mužů s pivním břichem

Nebudeme si nalhávat, že fantazie žen, ale samozřejmě i mužů, se točí kolem oblasti sexu. Určitě i Vám samotným se alespoň jednou stalo, že když jste potkala zajímavý „objekt“, tak jste se zasnila s tím, jaké by to asi bylo, kdybyste se s daným mužem pomilovala. I v případě, že jste vlastně neměla šanci si s mužem promluvit, a nevíte, co je zač, si spřádáte fantazijní nitky. A podle čeho si pak dáváte dohromady milostný scénář? Nejspíš podle vzhledu muže, podle jeho chůze, gest, úsměvu atd. Nenechte se zmást prvním dojmem, který ve Vás může vzhled muže vyvolat. Je možné, že máte muže zavalitější postavy v oblasti bříška, spojené s jistou nemotorností. Ostatně i někteří muži se domnívají, že žena při těle je pomalejší, méně pohyblivá, že dokonce není schopna běhu atd. Budete však překvapena zjištěním, jak si muž poradí v posteli se svým řekněme handicapem. Bříško mu vůbec nemusí při milování vadit, a to nejen ohledně milostných poloh, ale také výdrže. Oproti muži s pivním bříškem takový muž „věchýtka“, se může potýkat s nedostatkem energie, kdy to budete spíše Vy, která bude v posteli akční. A ruku na srdce, radši byste se milovala s mužem, který je štíhlejší než Vy, nebo s mužem, který skutečně působí jako muž, a je pořádný kus chlapa?

Ješitnost mužů – mužovo ego

Tak, jako muži mají o ženách své mínění, tak i něžné pohlaví ví své, jací mohou muži být. Obecně pak muži mají dvě hlavní slabiny, kolem kterých je třeba chodit po špičkách. Jedná se o jejich ješitnost a ego. Za těmito dvěma slůvky se však může ukrývat celý mužův svět, na který nedá tzv. sáhnout. A nutno podotknout, že čím většího krasavce budete mít před sebou, nebo čím většího chytrolína, ale také tvrdohlavce, tím bude jeho ješitnost na velmi vysoké úrovni. O ženách se hovoří, že jsou namyšlené, urážlivé, tvrdohlavé. Jenže muži si mohou v této oblasti podat s ženami ruce, a co více, mohou je svojí ješitností ještě předčít. Dáte-li muži pocítit, že nemá pravdu, a budete si stát na svém, pak se také můžete dočkat tiché domácnosti, kdy to pak můžete být zase Vy, která přijde se smířlivou rukou, i když pravda byla na Vaší straně. Nebudeme si nalhávat, že by muži s pivním bříškem měli dokonalou postavu, právě naopak. Majitel pivního bříška, či zavalitější muž, si je vědom toho, že není žádným krasavcem, na kterého by letěly modelky, královny krásy atd. Díky svému uvědomění, pak muži nejsou tolik ješitnými, tvrdohlavými, jako muži, kteří mají za to, že jsou dokonalými, a tak si mohou vybírat, přebírat, odkopávat, ponižovat atd. Větší klid v partnerském vztahu tedy může svým způsobem nabídnout muž s pivním bříškem, či tlouštík, který má jiné hodnoty, než se obrazně řečeno honit za svým ocasem, myšleno v dobrém.

Ideál mužské krásy

Již jste našla ideál mužské krásy? Zjistila jste, že Vás vlastně přitahují, jak hnědovlasí, blonďatí muži, tak muži s pleší? Ani v případě zarostlé, či holé hrudi nemáte vyhraněný typ? A jak je to s postavou, muskulaturou muže? Nebylo by také špatné při hledání, stanovování ideálu mužské krásy, pamatovat na skutečnost, že postupující věk se může nemilosrdně podepsat na každém z nás, tedy i na muži, který je ve svých třiceti, čtyřiceti samý sval, žádný tuk. Jednoho dne totiž muž přestane vyvíjet tolik aktivity ohledně cvičení, kdy se mu buď již nebude dostávat času, fyzické síly, nebo bude mít jiné zájmy, například životní partnerku, rodinu atd. Ne náhodou se říká, že zamilovaný muž a muž v manželském vztahu se zakulatí, přibere. A tak, i když jste třeba doslova zatížená na sportovní typy muže, je dost možné, že za pět, deset let společného soužití zjistíte, že muž po Vašem boku, již není takový atlet, jakým býval. Co poté? Zachováte se jako řada mužů, kdy přesedláte na mladšího muže, opět se sportovní postavou? Nebo mávnete rukou nad tělem muže, protože Vás více bude zajímat jeho nitro? I z atleta se může za pár let stát „taťka“, který bude na své vysportované tělo jen vzpomínat. S takovým mužem vlastně získáte dva v jednom, jen půjde o to, zda muž bude se svým tělem ztotožněný, a nebude o to nevrlejší, protivnější.

Charisma muže – charismatický muž s pivním bříškem

Tak, jako se partnerský vztah točí kolem sexu, pak se svět točí kolem krásy, modernosti, kolem všeho, co je zrovna in. A když jsme již u té krásy, a když jsme se výše dotkli nevrlosti a protivnosti mužů, pak postava muže souvisí i s jeho charismatem. Může před Vámi stát model, který by klidně mohl být vyhlášený za muže roku, ale nebude z něj nic vyzařovat. Vedle něj pak může stát bodrý a veselý muž s pivním bříškem, ke kterému Vás to bude zvláštním způsobem přitahovat. Charisma jde ruku v ruce s celkovou osobností. I dokonalost může být nudná, oproti tomu škraloup nedokonalosti může přinést sladkou pochoutkou. Je to jako s teplým kakaem, či mlíkem. Zatímco někteří s odporem takový nápoj odloží, protože na něm plave škraloup, jiní zjistí, že škraloup vlastně není ničím špatným, nebo ho jednoduše dají stranou a pochutnají si na zbylém obsahu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9319 (magazinerotika.cz#297)


Přidat komentář