Proč chtějí muži velký penis

Zatímco něžné pohlaví řeší, zda je dostatečně atraktivní ve smyslu štíhlosti postavy, muže trápí zcela jiný problém. Muži a jejich mužství, respektive velikost penisu, bývá na pořadu dne, ať už je muž singl, nebo ve vztahu.

Velikost mužského přirození

Nelze se moc mužům divit, že hloubají nad tím, zda je jejich penis dostatečně velký. Na jedné straně je totiž očekávání žen. Ženy posuzují muže jako milovníka, nejen podle jeho přístupu, míře něžnosti, pozornosti, schopnosti, ale také podle velikosti mužství. Jenže to, co je pro jednu ženu příliš málo, může být pro druhou zase přespříliš. Obecně však platí, že ženy spíše uvítají pořádné nádobíčko. A pak, který muž by se chlubil penisem, který ani nedosahuje průměrné velikosti, nebo je dokonce menší? Muži se spíše chlubí svými přednostmi, což jim nemůžeme mít za zlé.

Penis jako mužská chlouba

Opět bychom mohli začít s ženami. Pokud bychom porovnali ženské a mužské zbraně, tak, co naplat, ženy jich mohou vlastnit více. Možná proto jsou ženy mistryněmi ve flirtování, zatímco někteří muži stojí „opodál“. S flirtem úzce souvisí míra sebevědomí. Pokud si muž nevěří, či něco ukrývá, pak je zřejmé, že bude jeho sebevědomí spíše na nižší rovině. Pomineme-li vzhled, charisma muže, pak je to právě jeho mužství, které může být, ale bohužel také nemusí být jeho chloubou. Jistě, pokud muž nosí volné kalhoty, tak jen těžko může žena poznat, co ukrývá, dokud nepřijde na věc. Jenže, jak jsme již předestřeli, je-li si muž jistý ve svých „kramflecích“, pak se podle toho také bude chovat. Mužovo ego bude větší, pokud bude sám přesvědčený, že jeho penis není malý. A jeho ego ještě více vzroste, stejně tak sebevědomí, pokud dojde na faktické zjištění ze strany ženy, že tomu tak skutečně je, tj. že se v jeho kalhotách neukrývá jen malý kašpárek, ale pořádný macek.

Mužský penis a sexuální výkonnost

Když by se řekl dokonalý milenec, jak by takový muž měl vypadat, chovat se? Vzhled s výkonností také úzce souvisí. Muž totiž může vypadat jako manekýn, za kterým se otočí každá sukně. Jakmile by však mělo dojít na něžnosti, projevy lásky, tak by také muž mohl být sebestředným sobcem, který myslí jen na své potřeby, nebo by byl prkenný, nevěděl by, co žena chce, co má ráda. Takže k dokonalému milenci patří nejen jeho vizáž, ale i šikovnost a empatie. Pod svrchní slupkou muže, jehož součástí je také penis, jeho velikost, se ukrývá jeho motivace, vůle a láska. Mužský penis, co do velikosti, nemusí mít svým způsobem žádnou souvislost se sexuální výkonností. Na druhou stranu je zde však psychika muže. I s malým penisem je možné zažít báječný, vášnivý sex, ví-li však muž, jak na to. A na druhou stranu, velký penis může být mužovi k ničemu, pokud je příliš násilnický, hrubý, a nebere ohled na křehkost ženy. Psychika, která má spojitost s mužstvím, se pak zákonitě odrazí na sexuální výkonnosti. Muž, chce-li být pro ženu dokonalým milencem, si musí věřit, ale zase nesmí být namyšlený. Může se zdát, že se jedná o bludný kruh. Cestu z něj má však v rukou muž i žena.

Mužská posedlost k velikosti penisu

Jaká je role muže v otázce sexu? Ženy to mají přeci jenom lehčí. Od muže totiž žena očekává, že bude sex jedna velká jízda, něžná, a přitom plná vášně a výbušnosti. Toho si je nejeden muž vědom. A tak, čeho nejvíce se muži obávají? Muži se bojí, že selžou, že očekávání ženy nesplní. A tak, pokud muž položí ženě po sexuálním aktu otázku, jaký byl, pak se nemusí vyloženě jednat o muže, který je zahleděný na sebe, na své ego. Muž se chce ujistit, že ženu nezklamal, že je žena spokojená, a případnou nespokojenost nebude ventilovat do širokého světa. A tak mužská posedlost směrem k velikosti jejich penisu, je tak trochu pochopitelná, omluvitelná. Na druhou stranu by se však vše nemělo točit jenom kolem jejich penisu. Muž sice o svých pocitech nemluví, nechává si je pro sebe, o to horší může být se v něm vyznat. Za jeho neprůbojností, špatnou náladou nemusí být „srážka“ s jiným jedincem, který mu nesedne, či špatné počasí, píchlá duše u kola atd. Za jeho špatnou náladou může stát jeho vlastní chlouba, se kterou moc nemůže udělat, na rozdíl od žen, které si mohou nechat zvětšit, zmenšit, vymodelovat ňadra, prodloužit vlasy, řasy, nehty atd.

Velký penis – mužská závist

Kdybyste si chtěly provést průzkum, komu vlastně záleží na velikosti penisu, jako takovém, pak byste mohly být překvapené. Již jsme výše předestřeli, že velikost penisu sama o sobě není pro něžné pohlaví zásadním artiklem číslo jedna. Stavba penisu, jeho velikost, mohutnost zapadá do celkové skládanky dokonalého, všímavého a něžného milence. Aby fungoval celek, je však třeba mít v pořádku celé soukolí, ne jen jednu část, byť by se jednalo z pohledu muže o veledůležitou část. Velikost penisu ještě neodráží, zda bude žena s mužem spokojená. Něco jiného si však myslí muži. Proč však mužům záleží tolik na velikosti jejich penisu? Velikostí penisu nechce muž ani tak ohromit svoji životní partnerku, či partnerku na sex, jako spíše kamarády, kolegy. Mužům dělá dobře, pokud jsou středem pozornosti, o tom není pochyb. Mužům však nestačí být středem pozornosti v ženském kolektivu. Muži také potřebují mít své obdivovatele v mužské řadě. Pokud by totiž muž sklízel úspěch jen u žen, zatímco jeho kamarádi, kolegové, známí, by neměli zájem mít s ním něco společného, pak by se také mohl cítit za méněcenného.

Mužství jako mužská zbraň

Opět se tedy dostáváme ke zbraním, v tomto případě k mužským zbraním. Čím se totiž může muž pochlubit, aby to ovšem zároveň nepůsobilo zženštile? Asi sotva bude druhé muže oslňovat svými lesklými vlasy, dlouhými řasami, či sametovým hlubokým hlasem. Pokud chce muž druhé muže oslnit, dát jim najevo, že on je někdo, pak musí vyjít ven s něčím, co mu ostatní muži budou opravdu závidět, s něčím, co dokládá jeho mužnost, a nijak ho nesníží. Řeč je tedy o penisu. Sotva se však muž může ostatním pochlubit tím, pokud by byl jeho penis průměrné velikosti, či dokonce podprůměrné. Ví-li však, jaké nádobíčko ukrývá ve svém spodním prádle, a že se jedná o slušnou munici, pak nemá důvodu nijak zamlžovat, či mlčet.

Penis jako prostředek soupeření se zástupci silnějšího pohlaví

Muž chce zůstat mužem za každých okolností. Žena může mít mnoho tváří, kdy se jednu chvílí chová a tváří, jako profesionální manažerka, vzápětí jí však zcela ovládnou emoce, a stane se z ní uzlíček nervů, který se choulí v náruči muže, či v koutě, a pláče. To si ovšem muž nemůže dovolit. Ani ženy nechtějí muže, kteří jsou slabochy. Ženy chtějí něžnou, a přitom pevnou náruč, nechtějí žádnou bačkoru. Ženy sice chtějí, aby jejich muž byl něžná duše, ale ne přecitlivělá povaha. U žen je omluvitelné, že jsou jednu chvíli takové, druhou onaké. Muži však mají jinou roli, v které se mohou utvrdit, že ji splní, věří-li si. A k jejich vyššímu sebevědomí jim pomůže jejich penis.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9330 (magazinerotika.cz#327)


Přidat komentář