Přitažlivost zarostlých mužů

Je pro Vás více sexy zarostlá mužská hruď, nebo naopak zcela holá? Ono, možná ani tak nepůjde o hruď jako takovou, ale spíše, jak muž dbá na hygienu. Zarostlý muž v nás může evokovat větší přitažlivost, ale jen do té chvíle, než se k němu přiblížíme.

Proč ženy úzkostlivě hledí, aby jejich nohy, třísla, podpaží nepokrývaly chloupky, či dorůstající strniště? Jedním z důvodů je jistě stránka estetická. Ono, takové, byť sebekrásněji tvarované nohy, moc žádostivosti u mužů nevyvolají, pokud budou „zkrášlené“ chloupky, či strništěm. Druhý důvod také souvisí se žádostivostí, jako takovou. Nepůjde však o oblast estetickou, ale čichovou. Je známo, že pot, kterému se nevyhne nikdo z nás, se rozkládá a dobře drží na chloupkách. A co tedy při představě, že by se muž zapotil, za což mu samozřejmě vinu nikdo nedává. Pokud by zapomněl na sprchu, asi by se nám moc nechtělo přitulit na jeho hruď.

Přitažlivost zarostlého muže

Řekne-li se muž, pak si každá žena může představit jinak vyhlížejícího jedince. K mužovi obecně však patří svaly, statnost, ale také zarostlá hruď. Muž sebestatnější, sebesvalnatější, který má však holou hruď, ať už od přírody, nebo díky svému přičinění, v nás může tak trochu evokovat muže „holátko“. Muž se zarostlou hrudí je více sexy, více přitažlivějším. Pokud by mužovi kromě zarostlé hrudi nechyběla i sportovní postava, byl usměvavý, milý, všímavý, pak se před námi objeví vskutku nebezpečná kombinace. O takovém muži sní nejedna žena.

Vášnivost zarostlého muže

Traduje se, že žena, která má knírek, je v posteli vášnivá, náruživá. Může to samé platit u mužů, kteří jsou zarostlí, mají chlupatou hruď? Chlupatá hruď v nás skutečně může evokovat mužnost se vším všudy. Muž s chlupatou hrudí pro nás bude svým způsobem divochem, kdy žena se stává jeho kořistí. Takový muž, který je v posteli vášnivý, mužný, nijak upejpavý, nebojí se ženy dotknout, a ví, jak jí udělat dobře, je pro ženu mužem vítaným. Muži sice chtějí muže hodného, milého, ale přílišná dobrosrdečnost, laskavost, může být až na škodu. Takový hodný muž může být pro ženu skvělým kamarádem, rádcem, ale ne milencem. Muž by měl být samcem, který ženu dokáže uspokojit.A takový až přespříliš slaďounký muž, který se dokonce ptá, zda může ženě udělat to, či ono, jen těžko vyvolá tu potřebnou žádostivost. Pokud by žena měla možnost si vybrat muže „do postele“, a na výběr by měla muže, ze kterého čiší dobrota sama a muže, z jehož očí šlehají jiskřičky, pak s největší pravděpodobností sáhne po druhém muži.

Důležitost hygieny u zarostlého muže

Hned v úvodu jsme zmínili otázku hygieny. To je snad jedna ze dvou stěžejních nevýhod, které čeká zarostlé muže. Muž se může začít potit po jakékoli větší činnosti, ale také při panujícím teplu, či z vypětí, ze stresu. Pokud nemá tu možnost, že by si odskočil do sprchy, pak je vydán na pospas svému odéru, který je přitažlivý jen do určité míry. Propocený muž, kdy se jeho pot postupně rozkládá, je všechno, jen ne přitažlivý. Uvedli jsme však dvě nevýhody. Ta druhá nevýhoda vlastně souvisí s první. Značně zarostlý muž se musí v horkých dnech potýkat s větším vedrem. Jeho „kožíšek“ ho totiž pěkně hřeje. Současně, pokud se zapotí, pak zase studí. No, a pak je tu onen zápach z rozkládajícího se potu. Jistě, v zimě je mu zase hej, protože nemusí mít tolik vrstev oblečení, jako jiní muži, kteří mají holou hruď. Tak trochu malá náplast na uvedená příkoří. Vše však zahojí fakt, že si může být muž se zarostlou hrudí jistý tím, že bude pro něžné pohlaví více žádoucím jedincem.

Sexy vychytávky zarostlých mužů

Jistě, momenty, kdy se muž může ukázat v celé své mužné kráse jen v plavkách, šortkách, moc v roce není. Ovšem, ani mužům nechybí vynalézavost. Aby něžnému pohlaví naznačili, co je čeká, co jim muž může nabídnout, pak stačí rozepnout dva, tři knoflíčky u košile. Má-li muž zarostlou hruď prakticky až ke klíční kosti, pak plně postačí jeden knoflíček. Ženy hned zbystří, kdy posléze začne pracovat jejich představivost a fantazie. V prostředí, kde je tepleji, si muž může vzít také triko, či košili s krátkým rukávem. A má-li kromě hrudi porostlé i paže, pak je může vystavit na odiv. Ženy si u mužů všímají nejen obličeje, pozadí, ale právě i rukou. A takové mužné ruce, navíc pokryté chloupky, jsou pro ně výzvou. Je tak dobré vědět, že, jak ženy, tak muži „líčí“ na opačné pohlaví.

Muž s holou hrudí

Oproti tomu muž samá noha, samá ruka, který by měl holou hruď, v nás bude evokovat „chlapce“. Takový muž v nás jen těžko vyvolá představu, že by nás mohl ochránit před různým nebezpečenstvím. A pokud by muž byl postavou dokonce štíhlejší, než žena? Jen málokterá žena si „dobrovolně“ vybere muže štíhlejšího, než je ona sama. Měla by totiž neustále pocit, že je při těle, tlustá, ač by tomu vlastně ve skutečnosti nemuselo být. Jsou však i výjimky, kdy můžete spatřit korpulentnější ženu, jak se drží za ruku s mužem štíhlounkým, jako proutek.

Muž s vyholenou hrudí

Muž může mít od přírody hruď porostlou chloupky, nebo hruď holou. Jsou však i muži, kteří nemají ani zcela holou hruď, ale ani se mohou pyšnit hustou zarostlou hrudí. Sem tam se na jejich hrudi tkví chomáče chlupů. A pak se však můžete setkat s mužem, který má hruď vyholenou, ať už ta jeho přírodní byla původně zcela zarostlá, nebo se zmíněnými chomáčky. Muž, který si holí hruď může činit z různých důvodů. Jedním z důvodů je stránka čistě estetická, kdy jemu samotnému se nelíbí, že má hruď zarostlou. Dalším důvodem může být i jeho kariéra. Jedná-li se například o muže sportovce, tak takové chloupky mohou hrát roli ve výsledném čase, když plave, běží apod. A konec konců, když dojde na případné zranění, pak chloupky mohou způsobit nepěknou neplechu. Jenže, co taková hruď, když chloupky dorůstají. Každá žena nám jistě potvrdí, že mazlit se s mužem, líbat ho, když jeho tvář zrovna pokrývá jednodenní, či vícedenní pichlavé strniště, není zrovna to pravé ořechové. Což potom, kdyby takto drsná byla i mužova hruď? Sice jsou ženy, které mají rády drsnější sex, ale přeci jenom, asi málokterá žena by chtěla být celá popíchaná. Jít pak s takto vyzdobenou kůží na bazén, asi moc obdivných pohledů žena nesklidí.

Muž s vyholenou hrudí asociující gaye

Na muže s vyholenou hrudí se může každý jedinec dívat jinak, a to jak ženy, tak muži. Žena může posuzovat muže podle jeho zarostlosti tím směrem, že si řekne, zda pro ni je, či není přitažlivý. Zato muži mohou jedince s vyholenou hrudí spojovat s gayi.Nehledě na to, jak moc bude jedinec svalnatý, jak moc se bude vyjadřovat „normálně“. Opět se tak dostáváme k tomu, že onu mužnost si nejen ženy spojují spíše se zarostlou hrudí, než s hrudí holou. Také muži považují muže za skutečné muže, pokud jsou zarostlí, či mají nějaký ten chomáček chlupů. V případě, že by byl muž holý, ovšem ne vlastním přičinění, pak se k němu nijak nevyjadřují. Zato však, kdyby spatřili vyholeného muže, pak mají hned jasno, a prohlásí, nehledě na skutečnost, že se jedná o homosexuála.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9289 (magazinerotika.cz#183)


Přidat komentář