Poznání muže podle objednaného jídla

Když máte schůzku s mužem, procházíte se ruku v ruce přírodou, městem? Dříve nebo později půjdete do restaurace na oběd či večeři. Podle toho, co Vám objedná, budete moci poznat, jakého muže máte před sebou.

I když jste zamilované, tak v otázce jídla si nenecháte nic diktovat? Při usednutí do restaurace, hospůdky, se rády probíráte jídelním lístkem, který Vám napoví, na co vlastně máte chuť? Nebo si nedokážete vybrat, tápete, a tak volbu pokrmu necháte na muži? Pak ovšem můžete být překvapena hned dvakrát. Za prvé Vás může čekat překvapení v tom, co Vám vlastně objednal. A druhé překvapení bude následovat, když Vám** objednané jídlo** napoví, s jakým mužem máte tu čest.

Volba jídla podle výše konta

To, že Vám muž objedná pokrm podle částky, kdy spíše zaměří k nižším cifrám, nejlépe pak dvoumístným, ještě nemusí znamenat, že je na tom finančně špatně. A to platí i opačně. Ocitne-li se před Vámi na stole specialita podniku, jejíž cena převyšuje částku 300Kč, pak na Vás muž může chtít udělat dojem, či Vám bude chtít udělat radost. Takováto radost, pokud budou Vaše kroky směřovat do restaurací často, ho však může svým způsobem zruinovat. Jeho výše příjmu nemusí být rozhodně vysoká, jak se možná domníváte. Takže, ač byste možná chtěla, tak to, jak je na tom muž po finanční stránce, podle objednaného jídla nejspíš nepoznáte. Na druhou stranu se však můžete chytnout dalších signálů, které Vám napoví. Jaké je jeho oblečení, boty, doplňky? Vše souvisí se vším. Bude-li mít vše poslední módy, luxusní, pak je ovšem pravděpodobné, že na podpoře nebude. Což Vám pak zase může něco naznačit, když se Vám od takto situovaného muže dostane nabídky hranolek s kečupem.

Spořivý a lakomý muž

Ovšem, nemusí to být jen hranolky s kečupem. Poměrně levnou záležitostí jsou polévky, špagety, smažený sýr apod. Takový muž, který hledí na každou korunu, kdy se od něj sotva dočkáte, že by Vám objednal luxusnější pokrm, může být buď spořivý, šetrný, nebo lakomý. Jaká varianta z uvedených by Vás více potěšila? Je-li spořivý, pak to může být do jisté míry výhodné. Neutratí totiž každou korunu, která se mu objeví v peněžence. Jenže i spořivost má své extrémy. Škudlit a škudlit, a přitom si nijak užívat, není zrovna pro pohodový, komfortní život. Od takového muže je možné také očekávat, že až budete mít společnou kasu, tak Vás bude hlídat na každém kroku, kolik, a za co budete utrácet. Nebo Vám dá jen směšné kapesné, se kterým budete muset vyjít. A to, že bude lakomý? Do značné míry to souvisí s již uvedenou přílišnou, chorobnou spořivostí. Takže, co říkáte? Asi, nic moc na výběr, že?

Rychlé občerstvení nehledě na místo restaurace

Zastavili jste se s partnerem u** stánku s rychlým občerstvením? Někdy takové jídlo přijde k chuti, zvláště, máte-li opravdu hlad, a nechcete se nijak zdržovat dlouhým čekáním na pokrm, kdybyste zašli do restaurace. Jak je to však v případě, že půjdete do hospůdky na jídlo? I zde Vám muž objedná rychlé občerstvení? Co to signalizuje? Pokud se před Vámi na talíři objeví pokrm typu burger, hranolky, klobása, párky, pak můžete chodit s mužem, který **žije uspěchaným životem, který doprovází stres. Takový muže dělá věci rychle, neplýtvá časem, a jídlo pro něj není nijak moc důležité, spíše potraviny bere pouze jako prostředek pro zasycení. Jak je to s takovým mužem po praktické stránce? To, že nad jídlem nijak zvlášť nepřemýšlí, chce se rychle najíst, a jít, se odrazí i v jeho dalších částech života. Neohlíží se za sebe, nedívá se ani před sebe, zbytečně by ho to zdržovalo. Nějaká plánování budoucnosti nepřipadá v úvahu. Žije totiž nyní, a teď. Má pocit, že musí stále něco činit, při svém konání se nezastaví. Jak v práci, tak v soukromém životě si nebude brát servítky. Jde totiž rovnou na věc, což se může týkat jak obchodních záležitostí, tak milování. Lehkomyslnost z něj bude přímo vyzařovat, což nemusíte vždy pozitivně kvitovat.

Exotická jídla

Zamířili jste s partnerem do restaurace, jejíž prostředí již napovídá, že zde se jen těžko bude podávat vepřové s knedlíkem a se zelím? Poté, co od Vás odešel obsluhující personál, jste před sebou spatřila talíř s exotickými delikatesami? Pak si ovšem můžete zatleskat, a to, i když jste doposud podobnou krmi nejedla, a to třeba z důvodu, že do chobotniček, krevet se Vám nechtělo přes určitý blok. Muž, který nelpí na pokrmech, na kterých vyrostl, rád poznává nové věci, příležitosti, zůstává otevřený novým možnostem. S takovým mužem rozhodně nezažijete nudu, a to po všech stránkách. Jeho krédem, životním postojem, není jen poznávání nových chutí určených do žaludku, ale i nových chutí života, jako takové. Čeká Vás dobrodružná část života, vydáte-li se s mužem jeho cestou. Pozor však na moment, kdy se budete chtít usadit. Takový muž totiž žije pro dobrodružství, novoty. Rodina by pro něj znamenala obrazně řečeno okovy. Muž, který žije s noblesou, dobrodružně, nekonvenčně, se nebude chtít hned usadit. A i ve věci lásky bude otevřený tím, že i když Vás bude milovat, stále v podvědomí si bude říkat, co když někde na něj čeká ještě větší láska. Zvažte, zda chcete takto výjimečně, ovšem nejistě žít.

Typická česká kuchyně

A to by bylo, abychom nezmínili ryze českou kuchyni pěkně s knedlíky, zelím, či s hustými omáčkami. Na české kuchyni, jako takové, rozhodně není nic špatného. Co Vám však napoví talíř s kachním stehnem, bramborovými knedlíky a červeným zelím, a ještě k tomu půllitr vychlazeného piva? Máte mít důvody k obavám, či se můžete ukonejšit pocitem, že život s takovým mužem bude jako v útulném pokojíčku? Po spořádání poctivé porce české kuchyně totiž budete zasycena na dlouhé hodiny, a budete jakoby v útlumu. Sama můžete zvážit. Muž, který upřednostňuje naši českou kuchyni, nemá rád nijaké novoty. Ani nemá důvod na tom něco měnit. Jedná se o muže klasika, který uctívá tradice. Život s takovým mužem může být poklidný, na druhou stranu však také do jisté míry poněkud nudný. Pokud sama patříte k těm jedincům, kteří žijí podle určitého zažitého plánu, pak může být pro Vás tento muž vhodnou volbou. Muž pro Vás bude jistotou, žádnou sázkou na nejistotu. Dobrodružství nemá muž klasik v krvi. Jak se to může projevit ve Vašem společném životě? Budete jezdit na stejná místa, která máte prozkoumaná. Dostat ho například na palubu letadla, když ještě letadlem v životě neletěl, pro Vás může být i nadlidským úkolem. Vášeň neočekávejte ani v milostném životě. Žádné experimenty se nejspíš konat nebudou.

Kuchyně pokaždé z jiného koutu světa

A jak to bude v případě, že Vám muž jednou objedná klasiku, tj. českou kuchyni, jednou pizzu, další schůzku exotickou kuchyni, a ani rychlé občerstvení mu nebude proti vůli? Může Vám tato změť pokrmů napovědět, že se jedná o muže nevyhraněného, co se ještě nenašel, a zkouší, kde je jeho místo. Může jít o muže „hledače“, který tápe, ale také objevuje. Jeho hledání však může trvat příliš dlouhou dobu. Jste-li trpělivá, nevadí Vám, jeho změna názorů, ale také nálad, pak Vám nic nebrání v tom, abyste s ním šla na další schůzku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9285 (magazinerotika.cz#138)


Přidat komentář