Požitek z análního sexu

Anální sex je sexuální praktika, která je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. V dřívějších dobách byl sice anální sex vnímán jako technika sexu, kterou používají pouze gayové, ovšem v dnešní době je stále oblíbenější i mezi heterosexuálními páry.

Co se análního sexu v heterosexuálním páru týče, aktivním může být jak muž, tak i žena. Existují totiž speciální nasazovací penisy, díky kterým může aktivní roli při análním milování velmi snadno převzít i partnerka. Pro mnoho heterosexuálních osob je anální sex něco, co stále vnímají jako velmi nepřirozenou sexuální techniku, která je vhodná jen pro homosexuály. Po vyzkoušení análního sexu však většina lidí rychle změní názor.

Je příjemnější anální nebo vaginální styk?

Anální sex je velmi příjemný pro většinu žen i mužů, i když tomu tak nemusí být hned napoprvé. Anální sex totiž vyžaduje určitý trénink, jednoduše řečeno, je potřeba se tuto techniku nejdříve naučit – poté většina lidí lituje, že ho nevyzkoušeli již dříve. Avšak může být anální sex vážně ještě příjemnější a intenzivnější, než klasický vaginální styk? Na tuto otázku nelze odpovědět úplně jednoznačně. Někdo by řekl že ano, jiný zase že ne. Záleží totiž na osobních preferencích, ale také na tom, zda je při análním styku v pasivní roli žena nebo muž.

Proč je anální sex tak příjemný?

Proč je vlastně** anální sex** tak příjemný a opěvovaný? Důvodem je to, že v těsné blízkosti konečníku se u ženy nachází Grafengergův bod, tzv. bod G, lidově nazývaný také jako ženská prostata a v případě muže je zase v těsné blízkosti konečníku umístěna prostata, která je občas pro změnu nesprávně označována jako mužský bod G. Při análním styku je ženský bod G nebo mužská prostata drážděna (podle toho, kdo přebere pasivní úlohu). Právě toto činí z análního styku velmi oblíbenou záležitost. Sám o sobě sice konečník na sexuální drážděni citlivý není, neboť neobsahuje nervová zakončení. Za erotogenní zónu je ovšem považován svěrač, který nervová zakončení má a který je při análním styku samozřejmě také drážděn. Dráždění svěrače a bodu G nebo prostaty je tak to, proč je anální sex velmi atraktivní záležitostí a proč se stává stále oblíbenější i mezi** heterosexuálními páry.**

Lze při análním styku prožít orgasmus?

Ještě přitažlivějším činí** anální styk** fakt, že při análním styku je možné prožít anální orgasmus. Samozřejmě nemáme na mysli klasický mužský orgasmus, kdy muž ejakuluje v aktivní roli do partnerčina zadečku. Anální orgasmus přichází tehdy, pokud orgasmus prožije pasivní partner. Jinak řečeno, pokud muž análně uspokojuje svou partnerku a ona i bez dráždění pochvy prožije orgasmus, jedná se o anální orgasmus. Naopak pokud žena análně dráždí muže a on bez dráždění penisu začne ejakulovat, došlo u něj k análnímu orgasmu. A jak je vůbec možné prožít orgasmus pouze pomocí dráždění análu? Za anální orgasmus je v případě ženy zodpovědné právě dráždění bodu G skrze stěnu konečníku a v případě muže zase dráždění prostaty skrze konečník.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9271 (magazinerotika.cz#4)


Přidat komentář