Polykání spermatu - rady a tipy

Polykání spermatu je poměrně kontroverzní sexuální praktika. Některým přijde velmi nechutná, pro jiné je to naopak velice sexy a vzrušující prožitek, který je s orálním sexem neodmyslitelně spojený.

Co se týče polykání spermatu, mezi lidmi panuje mnoho pověr, jaké bude mít tato** sexuální praktika** následky. Lidé často řeší třeba to, zda se mohou spermatem otrávit, některé ženy se naopak bojí toho, že je sperma příliš výživné a tak po něm ztloustnou apod.

Z čeho je složené mužské sperma?

Mužské sperma se skládá z proteinů, kyseliny citrónové, fruktózy, soli, malé množství čpavku, vitamínu C, vápníku, cholesterolu a jiných látek. Obava, zda je možné se spolknutím spermatu přiotrávit nebo dokonce otrávit, je zcela zbytečná. Na druhou stranu, sperma může obsahovat viry pohlavních i nepohlavních nemocí, a proto je polykání spermatu riziková záležitost. Pokud chcete maximálně snížit riziko přenosu chorob, polykejte sperma pouze svého stálého partnera, kterému můžete důvěřovat – to se samozřejmě netýká pouze polykání spermatu, ale všech sexuálních praktik, při kterých mezi partnery dochází k výměně tělních sekretů.

Je vhodné polykat mužské sperma, pokud držím dietu?

Pokud držíte dietu nebo se snažíte jíst nízkokalorické potraviny, rozhodně se nemusíte bát, že díky polykání spermatu vyjde vaše snaha na prázdno. Mužské sperma sice nějaké kalorie obsahuje, ovšem bylo by nutné spolknout ho velmi mnoho, aby jste po něm začali přibírat na váze. Průměrná dávka spermatu od jednoho muže totiž obsahuje pouze okolo 55 kalorií.

Jak chutná sperma a dá se jeho chuť ovlivnit?

Jak chutná** mužské sperma? Ti, kdo vyzkoušeli sperma více mužů, říkají, že **chuť spermatu je u každého muže jiná. Tomu nasvědčuje i fakt, že chuť spermatu je možné ovlivňovat pomocí toho, jaké potraviny má muž na svém jídelníčku. Neřesti, jako je pití alkoholu, kouření či dokonce užívání drog mají velmi špatný vliv na chuť spermatu. Paradoxně** chuť spermatu** kazí i konzumace obilovin, které jsou jinak považovány za zdravou součást jídelníčku. Taktéž chřest způsobuje, že je sperma chuťově nevábné. Po mase má sperma slanou příchuť. Pokud chcete své partnerce udělat radost, pak se zaměřte na konzumaci ovoce. Ovoce všeobecně chuť spermatu vylepšuje. Ovšem je potřeba jíst ovoce průběžně po celý den a po dobu alespoň dvou dnů, aby se jeho konzumace na chuti spermatu pozitivně projevila. Podobný efekt má také ananasový džus, skořice anebo celer. Pokud chcete svému spermatu dodat hustotu a objem, dejte si denně nějaký mléčný výrobek. Kromě chuti je možné ovlivnit i barvu spermatu – jako nejlepší barviva se osvědčily ananasový džus nebo borůvky popř. jiné potraviny, jejichž dužina obsahuje velké množství silného přírodního barviva.

Jak si polykání spermatu zpříjemnit

Pokud rádi polykáte sperma a hledáte způsob, jak si tento požitek ještě více zpříjemnit, přichystejte si například med, čokoládovou pomazánku, ovocný topping apod. Když je váš partner vzrušený, naneste na jeho penis vaši oblíbenou mňamku a sperma tak dostane úplně novou příchuť.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9270 (magazinerotika.cz#3)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 30.07.2014 18:15
Re: Polykání spermatu - rady a tipy jak chutná sperma když sní chlap houby ?


Přidat komentář