Ožehavé otázky na téma sex

Na některé otázky týkající se sexu se stydíme zeptat i nejlepší kamarádky. Proč by měl být sex něco, o čem se nemluví? Musíme se naučit s partnerem komunikovat a na rovinu mu říct, co si přejeme a co nám dělá dobře.

Někdy nám může pomoci kapka alkoholu, aby se nám rozmotal jazyk a zahodili jsme stud. Stydíme se na něco zeptat svých blízkých? Pomůže diskuzní fórum na internetu. Jaké jsou nejožehavější otázky na téma sex? Představíme Vám je!

1. Předstíráš orgasmus?

Žena může předstírat orgasmus, když ji už dlouhý sex nudí a ona orgasmu stále nedosáhla. Většinou to je tak, že své muže chceme potěšit a zvednout jejich ego, proto orgasmus předstíráme. Časté předstírání však může ovlivnit i nás samotné. Může vážně poškodit naše sebevědomí. To, že orgasmus nedosahujeme, může mít různé příčiny. Jsou i tací, kteří předstírání orgasmu doporučují pro blaho partnerského vztahu i jako prevenci nevěry.

2. Co se stane, když spolknu sperma?

Říká se, že polykaní spermatu je zdraví prospěšné a otěhotnět díky tomu opravdu nemůžeme. Traduje se několik úsměvných důvodů, proč polykat: zlepšuje to náladu u obou partnerů, pomoc při bolesti v krku, dodává krásnou pleť. Rozhodnutí by mělo být na každé z Vás. Partner by Vás do toho nutit neměl. Pokud už se rozhodnete polknout, rozhodně se netvařte znechuceně ani se hned nechoďte na záchod vyzvracet! To by partnera určitě nepotěšilo. Jaká je chuť spermatu? Pokaždé jiná. Ovlivňuje ji strava a zdravotní stav. I alkohol může chuť značně dotvořit sám. Vašemu zdraví to nic neudělá.

3. Neublíží sex v těhotenství dítěti?

Mnoho žen se obává, že sex v těhotenství může poškodit zdraví plodu. Není to pravda! Milování nemá na dítě v bříšku žádný vliv. Vyhnout byste se mu měla jen v případě, že trpíte silným krvácením, máte problémy s poševním hrdlem nebo Vám hrozí předčasný porod. Touhu po sexu v těhotenství ovlivňuje hlavně únava partnerky a sexuální apetit, který se může vlivem hormonů měnit ze dne na den. A co sex po porodu? Rozhodně s ním počkejte až po šestineděli.

4. Sex na prvním rande?

Záleží na situaci! Sexu na prvním rande podléhají zejména citově slabší jedinci, kteří se bojí, že by nový vztah mohli znovu ztratit. Mají totiž touhu po blízkosti a objetí.** Milovat se s někým hned na prvním rande není nic špatného**, nezapomeňte se však chránit a měli byste také vynechat alkohol. Pozor byste si měla dát zejména na muže, kteří vyhledávají ženy pouze za účelem sexu na jednu noc. Obecně se však doporučuje skočit muži do postele až na čtvrtém rande.

5. Můžu mít sex při menstruaci?

Sex během menstruace by měl mít své zásady. Musíte dbát opravdu na kvalitní hygienu před i po sexu a soulož provozovat výhradně s kondomem, aby jste se ochránila od možných pohlavních nemocí nebo bakterií. Mnohé ženy doslova vyhledávají sex při menstuaci, protože jejich sexuální apetit je v tomto období vysoký a prožitek o to víc slastnější. Orgasmus v době menstruace pomáhá od bolestivých křečí. Orální sex je však určen pouze otrlým mužům.

6. Jak říct partnerovi, že jsem ještě panna?

Panenství je další ožehavé téma. Většina dívek se za svůj stav stydí. Čím jsou starší, tím mají větší problém se svému partnerovi svěřit. Také se bojí bolesti a možného krvácení. Někteří muži panenství odsuzují, zvlášť když je dívka starší 25 let, jiní ho berou s nadhledem. Říct svému milému, že jste ještě panna, byste měla chtít sama a bez nátlaku. Měla byste mu to rozhodně říct dřív, než mezi Vámi dojde k sexu. Pokud Tě bude mít upřímně rád, určitě to pochopí a možná i se samotným sexem počká.

7. Chci navštívit swingers party a trojku v posteli!

Pokud partnerovi řeknete, že chcete navštívit swingers party nebo si to v posteli rozdat se dvěma lidmi, můžete ho šokovat. Dokonce Vás může osočit z toho, že mu chcete zahýbat a obviňovat Vás z toho, že Vám v posteli nestačí. Musíte mu vysvětlit, že o nevěru nestojíte. Cílem je ozvláštnit Váš stereotypní vztah a vyzkoušet něco nového. Pokud partner uvidí, že jste opravdu velmi akční a otevřená novým věcem, postupem času svolí. Pokud ne, může dojít až k rozchodu. Toto přání si důkladně rozmyslete. Swingers party můžete navštívit i sama. Svobodným ženám je zde vstup povolen zdarma.

8. Anální sex? Ne!

Anální sex je pro mnohé muže slastí, pro jiné naprosto nepřípustná věc. Není zkrátka vhodný pro každého. Většině žen se bohužel nelíbí a ani si ho nepřejí zkusit. Možná byste však partnerovi měla dopřát něco nového a k análnímu sexu svolit. Určitě Vás za to ocení. Chce to jen dodržovat jistá pravidla. Před análním stykem se snažte zcela vyprázdnit, pomoci může klystýr nebo anální sprcha. Samotný akt by neměl ženu bolet. Používejte při něm lubrikační gel a snažte se co nejvíc uvolnit. Pro trénink vyzkoušejte různé erotické pomůcky.

Některé otázky nám může zodpovědět i někdo zkušenější např. na internetu nebo z řad našich přátel. Může se stát, že máte na srdci otázky, které ve Vás vyvolávají stud, i přesto chcete znát odpovědi. Nebojte se s partnerem probrat, co byste ráda vyzkoušela a jaké jsou Vaše pocity při orgasmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9337 (magazinerotika.cz#381)


Přidat komentář