Orální sex a jeho vliv na ženské zdraví

Orální sex prospívá ženskému zdraví. Ženy, které svému partnerovi provádí orální sex, se nejenže cítí lépe po zdravotní stránce, ale také lépe vypadají. Čím je to způsobeno? Dočtete se v našem článku.

Konečně je zde pozitivní motivace pro orální sex. Jsou ženy, které nebaví provádět muži orální sex, nebo se jim tato sexuální praktika nelíbí, raději ji vynechávají a přechází rovnou na věc. Je to škoda. Nejenže muži orální sex milují a častokrát by za něj dali cokoliv, ale je tu ještě jedna věc, proč se dobré orální sex muži poskytovat. Orální sex má totiž vliv na dobré zdraví ženy a její zdravý vhled.

Proč provádět orální sex muži?

Spousta žen provádí orální sex partnerovi s láskou, s potěšením a zcela dobrovolně. Vychutnávají si jeho penis, mazlí se s ním, hrají si s ním. Jsou ale bohužel i takové, kterým se do orálního sexu nechce, a hledají způsob, jak se mu vyhnout. Pro překonání nechuti k orálnímu sexu je však důležité si uvědomit jeho neskonalá pozitiva, která rozhodně stojí za zvážení.

Udělejte si radost

Jak si udělat radost? Jak mít ze sebe dobrý pocit? Muži milují, když je o ně pečováno. A muži milují orální sex. Samy jistě dobře víte, že pokud se o muže pěkně staráte a uděláte mu, co mu na očích vidíte, rádi a štědře se Vám odvděčí. Jestliže budete orální sex pravidelně procvičovat, stanete se jeho mistryní a žádná Vás nepřekoná. Muži dokážou ocenit dobrou práci a rádi se vrací tam, kde je jim nejlépe. Přesněji řečeno, rádi zůstávají tam, kde je jim nejlépe a nemají potřebu hledat jinde. Je dobré se ptát partnera, co přesně mu dělá dobře a jak byste měla postupovat, abyste orální sex vypilovala k jeho absolutní spokojenosti. Zkoumejte jeho penis milimetr po milimetru. Váš partner bude štěstím bez sebe a Vy ze sebe budete mít dobrý pocit a uděláte si radost. To vše se odrazí na Vaší pozitivní náladě.

Sperma jako pleťová maska

Vliv spermatu na dobrou pleť? To je přeci známá věc. Ani kapka ejakulátu by neměla přijít nazmar. Výživa a hydratace pleti za účasti ejakulátu je zaručena. A co je nejdůležitější? Tím, že budete pravidelně svému partnerovi provádět orální sex, bude docházet k procvičování obličejových svalů,  k jejich protahování včetně procvičování obličejových šlach. Vaše pleť bude zdravá a bude vypadat mladistvě bez drobných i hlubokých vrásek. Navíc se jedná o facelifting, který máte zcela zadarmo a ještě jím prospějete svému partnerovi, který Vás za to bude zbožňovat. Navíc procvičování mimického svalstva při orálním sexu je podstatně více příjemné a pro vztah užitečnější, než se šklebit před zrcadlem. Takové procvičování totiž poskytuje blaho i Vašemu partnerovi. Pravidelný tréning obličejových svalů navíc prokrvuje i Vaše rty. Pokud tedy zvládnete orální sex ráno před tím, než vyrazíte do práce, nebudete muset ani používat rtěnku. Vaše rty budou rudé a mírně zvětšené.

Proč polykat sperma?

Orální sex je zdravý. Dá se říct, že sperma je právem považováno za elixír života. Což je dobrá zpráva pro všechny muže, jejichž partnerkám se do orálního sexu nechce. Tímto je můžou motivovat. Američtí vědci z Newyorské státní univerzity totiž zjistili, že mužské sperma výrazně** prospívá duševnímu zdraví žen**. Mužský ejakulát účinkuje jako antidepresivum, které navíc obsahuje minerály a vitamín včetně látek, které zabraňují stárnutí. Takže další důvod, proč by se ženy a dívky měly přestat vymlouvat na to, že je bolí hlava a měly by začít urychleně polykat.

Jaké látky obsahuje sperma?

Sperma je složeno z blahodárně působících látek. Jestliže se ženy zamýšlejí, proč by měly polykat tu nahořklou a kluzkou bílou tekutinu, ze které se jim kolikrát zvedá žaludek, pak je dobré, aby byly informovány o pozitivech spermatu. Mužské sperma obsahuje látky, které působí příznivě a pozitivně na organismus ženy. Nejenže polykáním udělá žena svému partnerovi radost, ale prospěje i svému organismu.

Jak sperma působí na duševní pohodu?

Mužské sperma působí jako antiderpesivum. Tato skutečnost byla zjištěna při výzkumu, který byl proveden na vzoru 293 žen. Sperma totiž obsahuje látky zvané melanin a serotonin, které mají významnou schopnost velmi pozitivně ovlivňovat duševní pohodu ženy. Ženy, které tedy provádí orální sex partnerovi a sperma polykají, jsou v pohodě, pozitivně naladěny a mají dobrou náladu. Dokážou si více užívat života.

Orálním sexem proti stárnutí

Sperma dále obsahuje látku, která se jmenuje spermidin. Tato látka má tu schopnost, že dokáže omladit buňky a zabránit jejich stárnutí. A to až o 30 %. To kolikrát nedokáže ani sebelepší a velmi finančně nákladná a bolestivá plastická operace. Nejvyšší koncentraci spermidinu mají ve svém ejakulátu především muži mladšího věku. Se stoupajícím věkem spermidin klesá. Mužské sperma obsahuje i další látky, které jsou zdraví prospěšné a které ženské tělo jistě ocení. Jedná se o hořčík, sodík, zinek, vápník, kreatin, cukry, bílkoviny, vitamín C. A co je velmi zajímavé a stojí za zmínku je, že vědci v mužském spermatu objevili i stopové množství zlata. Komu se jen tak poštěstí mít zlato v hrdle?

Jak změnit chuť spermatu?

Přesvědčily Vás výše uvedené poznatky v to, že je na čase začít sperma polykat? Přesto byste jej rády zbavily nahořklé chuti a nepozvracely se u provádění orálního sexu? S chutí se dá samozřejmě experimentovat. Jestliže Vám partnerovo sperma nechutná, postačí, když zapracujete na partnerově jídelníčku. Zkuste mu zakázat i určitého jeho zlozvyky, které nejenže negativně ovlivňují chuť jeho spermatu, ale také výrazně škodí jeho zdraví. Jde o konzumaci alkoholu a o kouření. Partner by se dále měl vyhnout česneku, neboť po něm má sperma ještě více hořkou chuť, červenému masu, aby sperma nebylo příliš slané, chřestu, po kterém má sperma žluklou chuť také by měl vynechat konzumaci rýže a obilovin. Po nich má sperma totiž hnilobnou chuť. Po konzumaci ovoce má sperma výrazně lepší chuť. Váš partner by měl ovoce požít nejlépe alespoň hodinu před orálním sexem. Osvědčený je např. ananasový džus, dále banány, borůvky, pomeranče nebo kiwi. Vašemu partnerovi byste také do jídelníčku měly celer a skořici, protože po nich sperma chutná sladce. Zkuste ale experimentovat i s jinými potravinami a kořením.

Zajímavé informace o spermatu

Věděli jste, že jedna čajová lžička spermatu obsahuje** asi 7 kalorií?** Muž při jedné ejakulaci ztratí až 300 milionů spermií. Za celý svůj život muž v průměru vyprodukuje až 62 litrů ejakulátu. A jaká je rychlost ejakulátu? Průměrný muž dokáže ejakulovat rychlostí téměř 50 km za hodinu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9327 (magazinerotika.cz#320)


Přidat komentář