Odmítání sexu kvůli postavě

Která žena alespoň jednou neřešila svoji postavu, její případné nedokonalosti? Která žena se pak po shledání nějakého toho tukového špíčku navíc nebo povolené postavy netrápila? Při milostných hrátkách trápení není třeba.

 

Myslíte si, že muži toužící po Vaší blízkosti, vůni, smyslnosti, po Vašem svléknutí začnou dychtivě prozkoumávat každičký centimetr Vašeho těla, aby naznali, zda jste, či naopak nejste pro ně sexy a žádoucí? Ale ano, prozkoumávat začnou, ale ze zcela jiného důvodu. To, co ženy trápí, že muž náhodou uvidí, že jejich zadeček již není tak pevný, jako dříve, či že pas není tak štíhlý, je pro muže nepodstatné. Proč myslíte, že se s Vámi muž chce milovat? Je to jen zástěrka, aby Vás zhodnotil, a podle toho se pak rozhodl, co dál?

Pro muže jste při milování přitažlivé

Muž se s Vámi chce mazlit, protože jste pro něj přitažlivá. Jste pro něj zajímavá jako bytost, jako celek. A nebudeme si nalhávat, ani muži nejsou dokonalými. Řada z nich se potýká například s větším bříškem. Je zase může trápit, že jejich paže nejsou tak svalnaté, jako u druhých mužů. A tak se nestyďte za Vaše tělo. Nebuďte na sebe tak příliš kritická. Snažte se oprostit od toho, že to jste Vy sama, co se do zrcadla díváte, a zahleďte se na sebe očima toho, kdo po Vás touží, pro koho jste sexy.

Milování po tmě či při světle

K jakému páru patříte? K těm, kteří se milují zásadně ve tmě, případně co největším šeru, kdy jsou vidět jen matně obrysy postav? Nebo naopak dáváte přednost milování při světle, abyste se mohli navzájem dívat do očí, sledovat jejich proměnu spolu se stoupajícím vzrušení? Mohli vysledovat, jestli se protějšku líbí zrovna to, co děláte? Nebo jste nad tím nepřemýšleli, neřešíte to, a prostě se milujete spontánně, a plánovitě ani nerozsvěcujete, ani nezatahujete? Každé milování, ať už při plném světle, polostínu, či za tmy, má co do sebe, a přináší jiné možnosti.

Milování po tmě – výhody

Jste-li stydlivými typy, pak pro Vás bude milování po tmě ideální možností, jak se nezaobírat postavou, a místo toho si naplno užívat sexu. Milování po tmě je také přínosné pro páry, které spolu již nějakou dobu žijí, a pomalu se do jejich vztahu vkrádá stereotyp, šeď všedních dnů. Při milování po tmě můžete nechat povolit uzdu fantazii, a rozehrát myšlenkovou etudu. Není na tom nic špatného, že si čas od času odskočíte myšlenkami někam jinam. Rozhodně to nemůže být považováno za nevěru, jako takovou. I když, každý má na nevěru jiný názor, pohled, a někdo považuje druhého za nevěrného již v ten moment, že jeho protějšek pozdraví opačné pohlaví, usměje se apod.

Milování za šera – výhody

Nechcete-li však v místnosti jen tak tápat, zakopávat o postel, či snad z ní dokonce spadnout, kdy neodhadnete při milování, kde jsou její hranice, pak nemusíte hned rozsvěcovat, ale můžete si navodit romantickou atmosféru pomoci svíček. Budete se svým způsobem cítit jako v pohádce ani oblečená, ani nahá. Mihotavé světlo vykreslí na stěně místnosti odraz Vašich siluet, zatímco na Vaší postavě vykouzlí zajímavé stíny, které Vás učiní tajemnými, jinými. Jen pozor, aby se svíčky nepostaraly také o překvapení v podobě plápolajícího ohně. Místo žhavého milování, by Vás čekalo hašení žhavého požáru.

Milování při denním světle – výhody

Že milování při denním světle moc výhod nepřináší? Do jisté míry jsme již výše naznačili, že tomu tak zcela není. Milování, kdy můžete sledovat pohyby Vašich těl, lesknoucí se krůpěje potu stékající po prohlubinách postavy. Milování, kdy si můžete plně vychutnat nejen Vaši rozkoš, ale i Vašeho protějšku. Milování, které nemá žádné zábrany.

Odvažte se jít do milování při denním světle

Svým způsobem je milování při denním světle „pro odvážné“, ale současně i pro ty, kteří jsou natolik vyzrálými, že ví, že jim mazlení, blízkost toho druhého dělá velmi dobře, a nemají zájem řešit, jak na tom partner/ka s dokonalostí postavy je. Krom toho, dokonalost neexistuje, či spíše, pro každého má slovo dokonalost jiný význam, jinou váhu. Co když se zrovna Vy zbytečně trápíte nad zbytečnostmi, a přitom jste pro Váš protějšek naprosto jedinečná, dokonalá, a nic na Vás nechce měnit? Zeptejte se ho, za to nic nedáte. Jen pozor s opakovanými dotazy typu, zda se mu líbíte, zda vás má rád takovou, jaká jste. Mohl by se na Vás začít dívat jinýma očima. Mohl by Vás začít vidět ve Vašem světle.

Uvolněte se a nepřemýšlejte nad postavou

Jen těžko si můžete milování v plném měřítku vychutnat, pokud se Vám budou honit hlavou starosti o tom, jak zrovna při tom, či onom pohybu, té, či oné poloze, vypadáte. Myslíte, že Vaše trápení skončí v momentě, kdy shodíte jedno, či dvě, tři kila? Můžete klidně shodit i více na váze, ale je to především ve Vaší hlavě. Kdo říká, že sexy dívky, ženy, jsou jen ty, které tzv. chrastí kostmi, jsou štíhlé, a nemají žádný gram tuku navíc? Sexy ženu nedělá výhradně jen její postava.

Najděte v sobě kouzlo sexy ženy

Aby byla žena sexy, musí z ní vyzařovat kouzlo, oduševnělost. Myslíte, že pohled na velmi štíhlou ženu, které však chybí jiskra, je pro muže více sexy než žena, která se má ráda, taková, jaká je, vyzařuje z ní vnitřní spokojenost, klid a zároveň divokost? To, jestli máte padesát, nebo šedesát, či sedmdesát kilo, samo o sobě ještě nebude zárukou sex apelu. Ještě si také řekněte, zda je pro Vás důležitější „vysoustruhovaná“ postava, za cenu, že se budete stále hlídat, nebo spokojený život?

Muž, který hlídá, co sníte

Pokud však chodíte, žijete s protějškem, pro kterého je důležité, abyste ho reprezentovala, byla mu „estetickou vizitkou“, se kterou se může chlubit a pak ji doma „uloží“ k pozdějšímu použití, pak stojí za zvážení, zda Vás takový vztah naplňuje. Pak se ani nedivíme, že opravdu v posteli řešíte nějaké to kilo navíc, nějakou tu případnou nedokonalost Vaší postavy. Vaše postava však může být krásná, stejně jako Vaše nitro, duše, jen daný protějšek Vás může natolik ovlivnit, natolik vnitrně zničit, že o sobě začnete pochybovat. A toho možná chce i dosáhnout. Tak, jako Vy nemáte moc nad tím, abyste partnera ovládala, přikazovala mu, co smí, nesmí činit, tak i on nemá právo nad Vámi takovou mocí disponovat. Každý z nás má právo na spokojený život.

Spokojený život, nejen sex

A ke spokojenému životu patří i harmonický vztah, naplněný láskou, respektem, úctou, tolerancí. Ať už se nacházíte ve svazku, který Vás zrovna nenaplňuje, nebo jste momentálně osamoceni, bez stálého partnera, milující osoby, můžete se těšit na lepší dny. Ty určitě přijdou, budete-li chtít i Vy sami, a budete tomu vnitřně věřit. Opět se tak dostáváme k tomu, že je to ve Vaší hlavě. Co se odehrává uvnitř Vás, se pak promítá do samotné reality. A to, že jste do jisté míry strůjcem Vašeho štěstí, není frází, ani klišé. Jak se říká, na každém šprochu, je pravdy trochu.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9274 (magazinerotika.cz#56)


Přidat komentář