Noční prádlo muže prozrazující jeho sexuální potřeby

Nevyznáte se ve Vašem partnerovi? Marně tápete, zda povaha, kterou ukazuje, je povahou skutečnou? Ráda byste věděla dopředu, jaké sexuální potřeby a polohy muž preferuje? V tom případě se snažte zjistit, v čem spí.

 

Noční úbor, či prádlo, jak chcete, totiž může o mužovi mnohé prozradit. Vybrané noční prádlo, které si muž bere na spaní, vypovídá nejen o jeho vkusu, preferencích k módě, ale také o jeho potřebách v ložnici. A pokud byste zjistila, že muž chodí spát nahý, a tím byste se vlastně o něm nic nedozvěděla, protože vzorek na zkoumání chybí, pak vězte, že tomu tak není. I fakt, že muž spí zcela nahý, bez jakéhokoli prádla, Vám hodně sdělí. A dokonce můžete být mile překvapena, až zjistíte, co od muže spícího na Adama, můžete očekávat.

Muž spící v klasickém pyžamu

Myslíte si, že klasický pyžamový úbor sestávající se z pyžamových kalhot a kabátku, je příznačný spíše pro dědečky, než pro mladé a zralé muže? Jistě, pokud bychom vzali v potaz kabátek na knoflíky, pak by pohled na jinak sexy vypadajícího muže, mohl být řekněme zvláštní, až k pousmání. Krom toho, klasické pyžamové kabátky jsou na ústupu, a místo nich je možné spatřit slušivý vršek, připomínající lehčí mikinu, ať už s dlouhým, nebo krátkým rukávem. A k vršku pak ony pyžamové kalhoty zůstávají. Pohled na takto oděného muže Vás již bezpochyby neuvede do rozpaků, nerozesměje. Co Vám může o mužovi říci pyžamo, které by mohlo být považováno vlastně i za domácí úbor? Takový muž má rád své jisté.

Muž upřednostňující misionářskou polohu

I když muž o sobě může vědět, že by vypadal více sexy v jiném prádle, je pro něj důležité především pohodlí. A svým způsobem i takový sex od něj očekávejte. Nebude nijak líný, nudný, ale také nebude příliš výjimečný, kdy by si snad muž užíval v rozlišných sexuálních polohách. Muž, který spí v klasickém pyžamu, má i v sexu rád klasiku. Bude mile překvapený, když ho budete svádět ve svůdném erotickém prádle, ale jeho samotného hned tak v nějakých módních kreacích nespatříte. Máte-li rádi jistotu, bezpečnost, pevné mužské rámě, pak se Vám takový obrázek nabízí u muže spícího v klasickém pyžamu.

Muž spící pouze v pyžamových kalhotách

Ač pyžamový kabátek zaznamenal posun vpřed, kdy již nepřipomíná dobu, která je již dávno pryč, přesto jsou muži, kteří upřednostní jen pyžamové kalhoty. Co Vám napoví toto zjištění, když spatříte Vašeho partnera jen v pyžamových kalhotách, bez jakéhokoli vršku, případně v tílku? V prvé řadě si takový muž je jistý svým vzhledem, kterému vévodí vypracovanost jeho těla. Muž si je moc dobře vědom, že nejlépe jeho tělo vynikne v úboru, ve kterém může partnerce nabídnout tzv. ochutnávku. A samotný dezert se pak mužovi ukrývá v jeho pyžamových kalhotách.

Sebevědomý, do sebe zahleděný muž

O zdravé dávce sebevědomí muže již tedy víte. Co dalšího Vám o mužovi napoví samotné pyžamové kalhoty? Nevadívám-li, že budete muset projevovat určitou míru nadšení a obdivu, pak si můžete užít poměrně slušného sexu. Připravte se však na to, že to budete spíše Vy, kdo se chopí iniciativy. Muž je estét každým coulem, a bude se chtít kochat i při sexu. Nebude se však kochat jen sám sebou, ale i Vámi, a tak upřednostní polohu, kdy budete sedět nad ním. V poloze na koníčka Vás bude mít tzv. jako na talíři, kdy se mu pěkně v celé kráse naservírujete. A protože je pro muže důležité, aby byl za každé okolnosti bez chybičky, tak určité inovace v sexu, roztodivné polohy, které by působily neesteticky, vynechá. Vám to ovšem může vyhovovat, protože sexuální gymnastika se konat nebude. Na druhou stranu však ani neočekávejte klasiku v podobě misionářské polohy.

Muž spící v trenýrkách

A co muž, který spí v trenýrkách, boxerkách, případně slipech? Co když muž takto nalehko spí v každém ročním období, nehledě na právě panující počasí? Může Vám to napovědět, že s takovým mužem se v posteli zahřejete, protože ví, jak se netřást zimou, přestože je spoře oděný. Může se však také jednat o muže, který prostě není zimomřivý, a necítí se dobře v kvantu oblečení. Dost na tom, že přes den má na sobě několik vrstev. V noci, když si může užívat svobody, aniž by ho někdo hodnotil, soudil, tak upřednostní naprostou volnost. Gumička u pasu mu již nijak vadit nebude. Jaký je však muž v posteli, po stránce sexuální? I když by se mohlo zdát, když je muž prakticky nahý, že bude značně sebevědomí, vnitřně silný, a odvázaný. Nenechte se však zmást zjištěním, že malý kousek prádla znamená velkou odvahu a jistotu. Spíše můžete mít před sebou muže citlivého, bojácného, vnitřně křehkého.

Pocit bezpečí s mužem v trenýrkách

S mužem, který chodí spát jen v trenýrkách, se budete cítit jako v bavlnce. Nabídne Vám svoji bezpečnou mužnou náruč, do které se můžete schoulit. I Vy samotná mu tímto krokem poskytnete službu, protože i on na oplátku potřebuje míru bezpečí. Nejste-li na vše hr, nechcete ve vztahu spěchat, spíše si užívat každého momentu, co jste s protějškem, pak Vás tento muž dostane. Budete-li si souzeni, pak nezávazný sex na jednu noc se Vás rozhodně nebude týkat. Spíše se budete moci těšit z dlouhodobějšího vztahu, ve kterém budete vzájemně pěkně slupku po slupce odkrývat tajemství lásky a něhy. Jste-li však na akci, akční milování, pak Vás možná tento muž zklame. Milování s ním bude krásné, plné, vášnivé, smyslné, ale ne odzbrojující, energické, výbušné. Pokud byste chtěla partnera přesvědčit o výjimečnosti energického sexu, pak také můžete pocítit jistou bariéru. Onu stopku v podobě červené barvy, jako na semaforu, nepřehlédnete. Muž se najednou odtáhne, začne být nesvůj, a jeho dobrá nálada a nadšení, budou ty tam.

Muž, který spí nahý

A jak je to s mužem, který spí zcela nahý? Důvod, že by snad chtěl ušetřit na prádle, není tím pravým důvodem. Ve Vás to možná bude asociovat určitou bariéru hygieny, kdy si nedovedete představit, jak bude jeho prostěradlo po pár dne vypadat. Na druhou stranu, takový muž, co do hygieny, může být velmi pečlivý, důkladný. A tím i dostáváte odpověď, jaký sex Vám může muž nabídnout. Pro muže, který spí nahý, nebude žádný problém se zcela odvázat, zbavit se případných komplexů ze svého těla. Takový muž, i když ví, že jeho tělo pokrývá nějaký ten faldík, na to nedbá, a je-li v posteli, tak si onoho útočiště užívá plnými doušky, ať už, když jenom spí, nebo při sexu.

Praktikování nových sexuálních poloh

Pokud Vám doposud u výše uvedených mužů chyběla kreativita, vášeň, inovace, pak ji najdete právě u muže, který spí na Adama. Muž, který spí nahý, nic neskrývá, a jde do všeho s vervou. Pokud byste si hrála na spící pannu, kdybyste myslela, že misionářská poloha vše spraví, pak budete pěkně na omylu. Naopak se připravte na divokou jízdu, do které se zapojíte i Vy, nehledě na to, jaké byly Vaše dřívější plány. Co Vás však jistě potěší je fakt, že muž bude hledět na to, abyste z „jízdy“ nevyšla naprázdno. Bude se plně snažit o Vaše uspokojení, ať už bude trvat pět minut, nebo půl hodiny. Tento muž se nespokojí s tím, že by nenašel Váš bod G.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9295 (magazinerotika.cz#204)


Přidat komentář