Nejvíce vzrušující polohy pro muže

Připravujete se na sex s přítelem a hledáte informace o erotických polohách, které Váš protějšek dokážou co nejvíce vzrušit? Chcete být v sexu s ním jedinečná a originální, aby na Vás nezapomněl? Pak je tento článek určen právě Vám.

Víte o tom, že existují erotické polohy, které dokážou muže naprosto** vzrušit a uspokojit? Že některé polohy jsou pro ně normální, běžné, ale u jiných zažívají přímo explozi? Věděli jste, že existují erotické polohy, u nichž muži dosáhnou toho nejbouřlivějšího orgasmu, jakého vůbec dosáhnout můžou? Dopřejte jim nezapomenutelný sex, na který nejenže nezapomenou, ale budou jej s Vámi chtít provozovat pravidelně, lépe řečeno co nejčastěji. Stačí si jen zjistit pár informací, zapamatovat si je a při nejbližší a nejvhodnější příležitosti je vyzkoušet. V okamžiku Vás bude mít Váš partner za sexuální bohyni**. Tyto polohy existují jak pro vaginální, tak i pro anální sex. Vyzkoušejte je a sami uvidíte, co Vašeho partnera nejvíce rajcuje, které poloze by se rád věnoval i nadále a která mu naopak až tolik nesedí.

Které sexuální polohy nejvíce muži milují?

Každý muž má rád něco jiného. Stejně jako my ženy. Nyní je nejvyšší čas odhodit osobní potřeby a sexuální preference stranou a zaměřit se na náš protějšek. Je Vaší touhou jej dokonale uspokojit? Chcete, aby na sex s Vámi dlouho vzpomínal a chtěl jej s Vámi co nejčastěji opakovat? Buďte tedy** dobrou milenkou.** Ukažte svému partnerovi, že ne vždy Vám záleží pouze na tom, abyste se Vy cítila skvěle a dokonale eroticky uspokojena, ale že Vám jde také o Vašeho partnera. Nesoustřeďte se pouze na své vyvrcholení, ale opečovávejte i svého partnera. Dokažte mu, že se v sexu vyznáte, že jste v něm dobrá, ba dokonce možná ta nejlepší, kterou dosud v posteli měl. Sami nejlépe víte, že v životě existuje mnoho situací, kdy člověk zapomíná na sobeckost a je velmi rád, když může svému partnerovi udělat radost. Stejně tak je tomu i v** sexuálním životě**. Chcete také svému partnerovi oplatit lásku, kterou Vám dává? Chcete jej překvapit a zároveň i obdarovat? Pak s ním vyzkoušejte ty zaručeně správné sexuální polohy, které si on maximálně užije.

Milostná poloha Kovbojka

Jistě není muže, kterému by se nelíbily erotické polohy, při kterých je partnerka nahoře. Takové polohy totiž našim polovičkám zajišťují co nejhlubší průnik, navíc mají dokonalý** výhled na ženské tělo**, na její tvary, můžou zapojit i ruce a zároveň při se při takové poloze nenadřou. Takové polohy jim činí nezapomenutelný zážitek, který si velmi rádi dopřávají. Na druhou stranu rozhodně většina žen tyto polohy neupřednostňuje právě proto, že i ony raději leží na zádech nebo v jiné poloze, při které se až tolik nenadřou. Chcete-li ale svého partnera dokonale uspokojit, vyzkoušejte erotickou polohu zvanou Kovbojka, při které muž leží pouze na zádech, užívá si pohledu na Vaše poprsí a pomalu se propracovává k orgasmu. Pokud např. nejste spokojená se svým poprsím a nestále myslíte na to, co asi na jejich vzhled říká, navíc, když má na ně takový výhled, nic Vám nebrání se otočit k příteli zády a nasednout na jeho penis obráceně. Sice uvidí pouze Vaše záda, ovšem i pohled na zadeček jej dokáže pořádně nažhavit, navíc změna směru průniku také dokáže s mužským tělem divy.

Zkuste to v předklonu

Muži touží po co nejhlubším průniku. Tak jim ho dopřejme. Vzhledem k tomu, že naprostá většina sexuálních poloh neumožňuje dokonalé průniky, je potřeba trochu zaexperimentovat. Nejlépe k tomu může posloužit sex ve stoje. Možná se Vám stalo, že Vás muž přemlouval k sexu v kuchyni, kdy jste byla opřená o kuchyňskou linku a zrovna myla nádobí nebo jste se věnovala jiné činnosti, než zrovna jemu. Pokud se ohnete např. přes pračku, přes kuchyňskou linku nebo o jakýkoliv kus nábytku, rozkročíte nohy, a vystrčíte na svého partnera zadeček, bude do Vás moci hluboko proniknout  a můžete sledovat, jak se ocitl na vrcholku blaha.

Poloha zvaná lotos

I tato poloha je mezi muži velmi oblíbený. A to z jednoho prostého důvodu. Veškerou práci, která je u sexu třeba, odvede žena. Muž odpočívá a užívá si sexu bez jakékoliv námahy. Tato poloha by se Vám jistě nelíbila, pokud byste ji měla svému partnerovi dopřávat pokaždé, protože i žena si chce při sexu odpočinout a užívat si pozornosti a patřičné péče, ale jednou za čas byste ji mohla svému partnerovi dopřát. Při poloze lotos si sedne Váš partner se zkříženýma nohama na postel a Vy si nasednete na jeho klín. Nohy dáte kolem jeho pasu, obličeje budete mít oba dva k sobě. Jste to Vy, kdo určuje hloubku průniku rychlost tempa a rovněž bude záležet pouze na Vaší fantazii, jaké všechny pohyby budou součástí Vaší** erotické hry.** Nemusíte se zvedat pouze nahoru a dolů, ale můžete na svém partnerovi kroužit, vlnit se na něm dopředu a dozadu, apod.

Poloha zezadu

Sexuální poloha zezadu patří k velmi oblíbeným, a to nejen mezi běžnými milenci, ale také se s ní velmi často setkáte v erotických a porno filmech. Hádejte proč? Tato poloha totiž poskytuje muži dokonalý výhled a velmi hluboký průnik při sexu se svou partnerkou. Můžete si kleknout na všechny čtyři na kraj postele, rozpusťte si vlasy, vyšpulte zadeček, prohněte se v zádech a nechejte zbytek na partnerovi, který bude stát u postele a pronikat do Vás přesně tak, jak si přeje. Můžete samozřejmě i ležet na posteli na břichu, zadeček si můžete podložit polštářem a partner bude ležet na Vás a pronikat do Vás takto z lehu.

Vyzkoušejte polohu kleště

Muže nejvíce vzrušuje, když při sexu na celé dění vidí. Mají rádi, když můžou sledovat, jak se jejich penis zabořuje do pochvy. Pak jsou naprosto spokojení. Tento výhled jim krásně umožní poloha, zvaná kleště. Při této poloze je jejich partnerka navíc ještě k sobě přivine co nejtěsněji a pevně je sevře mezi svými stehny, aby neměli možnost uniknout, o což se však jistě nepokusí. Touto polohou svému partnerovi ukážete, že jste skutečnou milovnicí sexu a všeho, co se sexem souvisí. A jak tuto polohu praktikovat? Lehněte si na záda, pokrčte a roztáhněte nohy a pobídněte svého partnera, aby si mezi Vaše nohy čelem k Vám kleknul. Poté mu své** nohy obmotejte kolem jeho pasu** a pokud se Vám to podaří, spojte své nohy za jeho zády, abyste jej dokonale semkla. Někteří muži si přímo libují v mírném odporu nebo dokonce v zápasení. Dejte mu najevo, že tempo při sexu určujete Vy. To mu můžete dát najevo tak, že budete mít nohy nepřizpůsobivé, že se Vaše nohy nebudou chtít podvolit jeho rytmu, neboť Vy máte přece svůj vlastní, který Vám vyhovuje. Kleště jsou kleště a z nich není úniku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9277 (magazinerotika.cz#101)


Přidat komentář