Největší mýty o mužském penisu

Naprostá většina mužů je na svůj penis náležitě hrdá. Buď na jeho délku, tloušťku, nebo celkové vzezření. Muži svou chloubu považují téměř za naprosto nejdůležitější část svého těla.

Muži mají kolikrát ke svému penisu takový vztah, který ženy nedokážou pochopit. Proč na svůj penis muži tak často upozorňují? Proč se neustále vytahují, jak jsou dobře vybavení a jak dokážou ženu svým nářadíčkem uspokojit? Není se čemu divit, že jsou muži na své vybavení tak hrdí, když o mužském penisu koluje celá řada mýtu a polopravd, které musíme my ženy brát s rezervou. Sexuologové ve světě sestavili žebříček, který zahrnuje seznam těch nejčastějších a největších mýtů o mužském penisu. Teď Vás s nimi postupně seznámíme.

Největší mýty o mužském penisu

Existuje několik mýtů, které se snaží vybarvit mužský penis v tom nejlepším světle, nebo naopak které jeho funkci podceňují. Podívejte se, co se o mužském penisu traduje a co z toho je pravda.

Potřebuje větší kondom

Zřejmě naprosto největším mýtem o mužském penisu je ten, že muži kolikrát nestačí** normální velikost kondomu**, které se nabízejí na našem trhu. Muži velmi rádi tvrdí, že se jejich penis do kondomu nevejde a že by potřebovali XXL velikost, aby nebyl jejich penis přiškrcen. Zde bývá spíše opak pravdou. Z celé mužské populace vychází, že pouze jen maximálně 6 procent mužů si musí kupovat nadstandardní velikost prezervativů. Toto tvrzení vyplynulo ze studií, které provedli urologové a sexuologové, především však ze statistik, které vedou samotní výrobci prezervativů. Naprostá většina mužů tedy o velikosti své chlouby lže, aby vypadali v ženských očích lepší a mužnější, než skutečně jsou.

Průměrná velikost penisu

Dalším mýtem, který doprovází naši společnost a kterému také hodně lidí věří je, že průměrná délka penisu je asi 20 cm. Podle toho mají také muži tendence zveličovat délku své chlouby, aby se alespoň částečně přiblížili světovému průměru. Omyl. Podle celosvětově provedené studie lékařů je průměrná délka ve ztopořeném stavu 13 cm. Když si však začnete s mužem chatovat nebo se intimně bavit na téma velikost jeho penisu, většina z nich Vám řekne, že měří minimálně 18 cm, spíše však něco málo přes 20 cm. To by kolem nás byli samí nadsamci. Někteří z nich tedy zcela určitě lžou.

Obřízka má samá pozitiva

Říká se, že obřízka přináší mužům pouze samé klady. Není to pravda. Samozřejmě že má také pozitivní vlastnosti, ovšem stejně tak i negativní, pro které stojí za to pořádně zvážit, zda se nechat obřezat, či nikoliv. Lékaři tvrdí, že obřízka muže nepatrně chrání pouze před nakažením virem HIV. Současně má ale za následek snížení citlivosti žaludu. Jestliže u zdravého jedince dochází ke správnému vývinu a vývoji, pak jej předkožka nijak neohrožuje na jeho zdraví. Největší popularitě se obřízka těší v Africe a pak na Blízkém Východě. Ovšem pozadu není ani USA, kde jde dobrovolně pod kudlu až 80 % procent mužů, kteří se chtějí nechat obřezat.

Velká chodidla = velký penis

Jistě jste již někdy slyšeli mýtus, že muži s velkými chodidly mají také velký penis. Lékaři však i tento mýtus vyvrátili. Na základě svých studií dokázali, že neexistuje absolutně žádná spojitost ani přímá úměra mezi velikostí nohou, rukou, prstů či nosu a velikostí penisu. Pokud jste tedy měly tendenci vybírat si sexuální partnery dle velikosti jejich tělesných částí a odhadovat tak, že je dobře vybaven i tam dole, můžete od toho upustit. Není to pravda.

Masturbace je škodlivá

Další nesmyslný mýtus o tom, jak je masturbace škodlivá, provází lidstvo již pěknou řádku let. Není to pravda. Pokud Vám to někdo bude tvrdit, můžete vše uvést na pravou míru. Právě a zvláště pro muže je pravidelné masturbování zdraví prospěšné. Dle výsledků lékařských studií, které byly v minulosti provedeny, by měl každý muž, který je mladší 50 let, ejakulovat přinejmenším** 5x týdně**. Proč by to tak mělo být? Ejakulace u muže velmi podstatným způsobem snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty, která je u mužů velmi častým onemocněním. Vzhledem k tomu, že málokterému muži se podaří mít sex tolikrát do týdne, nezbývá, než si pomoci sami.

Po požití alkoholu je sex lepší

Rozhodně neplatí tvrzení, že po požití alkoholu se z muže stává nadsamec, který je připraven uspokojit nejednu ženu. Vždy záleží na množství požitého alkoholu. Dle provedených statistik totiž většina mužů v alkoholovém opojení při sexu selhává, než aby podávala nějaké vrcholové výkony. Jestliže chcete mít s mužem dobrý sex, dohlédněte na to, aby to s alkoholem nepřehnal. Samozřejmě alkohol v malém množství dokáže s mužem udělat divy a sex je pak mnohem lepší, než za střízliva.

Penis se dá prodloužit

Dalším nepravdivým tvrzením, které je v naší společnosti rozšířeno je, že se dá penis prodloužit. Údajně existují tablety a další metody, kterými může muž zaručeně svůj penis o několik čísel prodloužit. Pokud by tomu tak bylo, tak by mezi námi běhali pouze muži s nadprůměrně velkými penisy. Jestliže je muži víc než 25 let, pak již bohužel s velikostí svého penisu absolutně nic nenadělá. Penis totiž přestává právě ve věku 25 let růst a muži a jeho partnerce nezbývá nic jiného, než si na tento fakt zvyknout a s velikostí penisu se smířit. Ani lékaři neznají žádný způsob, jak penis prodloužit, natož prodejci vitamínů.

Pár slov na závěr

Sami jste si teď mohli přečíst, že ne všechno, co se o mužském penisu dočtete nebo doslechnete, je pravda. Muži si rádi přibarvují skutečnost a každý by chtěl penis velký, silný, který by vydržel v pozoru tak dlouho, jak muž potřebuje a dokázal ejakulovat několikrát za sebou během jedné soulože. Možná by mužům pomohlo, kdyby se neustále nedovídali všude kolem, jak je pro ženy důležité, aby měl muž** velký penis,** jak je možné ženu přivést orgasmu pouze s pořádně dlouhým penisem a že s malým penisem toho moc muž nezmůže. Právě z těchto neustálých požadavků žen následně vznikají mýty, ke kterým se muži snaží co nejvíce přiblížit. I když často pouze řečmi. Přestaňme tedy klást na mužské přirození přehnané nároky a berme je takové, jací jsou. Vždyť oni taky neřeší neustále ženské přirození a neporovnávají je s nějakým ideálem. Pro každého je ideálem něco jiné, to stejné platí o penisech i vagínách. Nenuťme tedy muže, aby si museli neustále přibarvovat skutečnost. Budou se pak cítit lépe a nebudou mít potřebu nás neustále zásobovat historkami o délce, síle a vitalitě jejich penisů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9321 (magazinerotika.cz#301)


Diskuze a zkušenosti

Vojta | 28.03.2017 21:53
"Ovšem pozadu není ani USA, kde jde dobrovolně pod kudlu až 80 % procent mužů, kteří se chtějí nechat obřezat." TAK VY MÁTE DOST - VÁŽNĚ SE DVOUDENNÍ NOVOROZENCI V USA NECHÁVAJÍ DOBROVOLNĚ OBŘEZAT??? V současnosti je to někde okolo 50-55% novorozenců, kteří jsou v USA obřezáváni v některých nemocnicích/státech skoro povinně, v některých skoro vůbec.


Přidat komentář