Mužské erotogenní zóny

Někteří při sexu myslí především na svoje uspokojení, na které pak soustředí svoji pozornost. Jiní se zase snaží, aby si jejich protějšek užil v maximální míře slastných pocitů. Raději dávají, než aby jen brali. Víte, co se líbí Vašemu protějšku?

 

Tak, jako ženy mají erotogenní zóny, tak i mužské tělo je protkané jemnou pavučinkou, kdy jednotlivá vlákna můžete Vašimi prsty rozechvět na nejvyšší možnou vlnu. Erotogenní zóny můžete u každého muže najít de facto na stejných částech těla. Rozdíl však spočívá ve stimulaci, správném doteku, jeho intenzitě. A to je obdobné jako u něžného pohlaví.

Mužství jako stěžejní erotogenní zóna

Nemusíme nijak tápat ohledně erotogenních zón. Rozhodně neuděláte krok vedle, zaměříte-li Vaši stěžejní pozornost na mužství, chloubu Vašeho protějšku. Ostatně, kdybyste tuto** erotogenní zónu** přehlíželi, ať už ze studu, nezkušenosti, obavy, či snad nechuti, pak je velká pravděpodobnost, že muž moc spokojenosti při Vašem milování, nezažije. Pokud se tedy sám nepřičiní, a nepřevezme „otěže“. Mužství, jako erotogenní zónu, rozhodně nemůžete přehlédnout, i kdyby se zrovna nejednalo o „macka“.

Zaměřte pozornost na celé mužství

Když již spočinete Vaším zrakem na intimní části Vašeho partnera, nezaměřujte se jen na penis. Vedle něho také můžete Vašimi prsty, ale i ňadry, ústy, laskat jeho varlata. Muži si nijak nepotrpí na lehounké doteky, které sotva ucítí. Spíše se snažte o tlak, a větší intenzitu. Pozor však na přílišnou hrubost při masáži rukou, či stisk zubů kolem penisu, varlat. Od jemnosti k hrubosti v tomto případě vede krátká cesta. Penis může budit dojmu, že snese i více, než méně. Varlata mohou být mnohými dívkami, ženami přehlíženy, což je velká škoda pro samotného muže, ale v konečném důsledku i pro ženu. Spokojenost v sexu znamená i spokojený vztah. Spokojenost, jako taková, pak může mít mnoho úrovní a stupňů. A Vy máte tu možnost, aby se Váš milovaný protějšek dostal k vyvrcholení pěkně pozvolna, kdy každý vzrušující pocit si bude moci plně vychutnat. Popusťte uzdu Vaší fantazie, a využijete všeho, co může mužovi přinést potěchu.

Odhoďte stud a překvapte

Stydíte se před partnerem, nebo sama před sebou, že byste měla vzít jeho penis, varlata do rukou, a laskat je? Přijde Vám to jako nepatřičné, abyste vzala penis, varlata do svých úst, a sála je? Pokud je Váš stud příliš silný, tak si můžete vytvořit příjemnou přítmí atmosféru, která zahalí Vaše rozpaky, a dovolí Vám uvolnit se, a neřešit podružné myšlenky, které se Vám možná honí hlavou. Možná, že se stydíte, jak při laskání partnerova mužství vypadáte. Nemusíte mít žádné obavy. Věřte, že naopak by Vás protějšek při laskání viděl „v přímém přenosu“, tj. ne pod rouškou tmy, ale při denním světle. Možná, že i toto potěšení muži dopřejete. Bude záležet na Vašem oproštění se od předsudků a zbytečného studu.

Masáž hráze předčí mnohdy i soulož

Mezi konečníkem a varlaty můžete najít tzv. hráz. Místo, které při stimulaci může muži přivodit nevídané slastné pocity. Mnohdy tyto pocity předčí i „běžné“ souložení. Na intimních místech Vašeho protějšku tak můžete rozehrát skutečně výjimečnou hráčskou etudu, kdy budete střídat dráždění penisu, varlat a hráze. Vždy se můžete určitou dobu zaměřit na jednu z uvedených oblastí, nebo můžete dráždit hned dvě oblasti naráz, využijete-li obou rukou, či použijete kromě ruky také Vašich úst a rty.

Mužský G bod

Také muži se mohou těšit z orgasmu, který jim umožní jejich G bod, stejně tak, jako je tomu u žen. Zatímco G bod u ženy, je možné najít ve vagíně, u muže se nachází v konečníku. Budete-li partnerovi jemně dráždit konečník, můžete mu dokonce v těchto oblastech přivodit orgasmus. Stejně, jako v případě stimulace penisu, i u konečníku můžete využít Vašich šikovných rukou, ale také Vašeho jazyka, či speciální k tomu určené pomůcky v podobě análních erotických hraček. Konečník je však pro řadu, ne-li většinu mužů velmi intimní, delikátní oblastí. Nebuďte překvapené, že Vás možná hned na začátku Vaší snahy zarazí, a odmítne, abyste pokračovala. Může mít totiž pocit, že tato oblast je vyhraněna pouze pro homosexuální páry, a nechce se tak cítit. Není tedy od věci se dopředu s protějškem na tento druh laskání dopředu dohodnout, aby nedošlo k případnému roztrpčení apod.

Mužský zadeček

Přesuneme se od konečníku trochu výše k mužskému zadečku. Nejednomu muži se líbí, stejně jako ženám, když jsou hlazeni, či zlehka poplácáváni na zadních partiích. Pozor však jen, opět může být Váš protějšek na tuto oblast tak trochu háklivý, a může se cítit nekomfortně, začnete-li Vaši pozornost příliš soustředit právě na jeho zadeček. Místo vzrušení se mohou dostavit pocity rozladění, rozpaků, kdy si bude připadat, jako by byl se stejným pohlavím, tj. mužem. Začněte tedy zlehka, kdy jen tak přejedete rukou po jeho zadku, či sem tam ho plácnete. Neberte tedy pozadí jako jedinou stěžejní oblast, kterou právě nyní budete „operovávat“.

Vnitřní strana stehen

Také erotogenní zóna vnitřní strana stehen je pro muže stejně vzrušivou oblastí, jako pro něžné pohlaví. Můžete se na tuto erotogenní zónu maximálně soustředit, nebo ji spojit například s laskáním jeho penisu, varlat. Zatímco budou Vaše ústa obemknuta kolem penisu, ruce mohou hladit a hníst stehna, případně i zadeček.

Mužský podbřišek

Podbřišek můžeme označit za místečko předehry. Místečko, které, když se navštíví, dává podněty očekávání, že možná přijdete něco dalšího, něco více hříšného. Pokud hned při laskání muže nepřejdete na jeho mužství, ale pěkně si ho „vychutnáte“, kdy budete dráždit jeho podbřišek, můžete ho dostat do extáze očekávání. Bude natolik napnutý, nedočkavý a připravený, že pak následné samotné dráždění penisu, varlat, hráze, ho doslova vystřelí na vrchol orgasmu. Záleží tedy na Vás, zda budete chtít protějšku usnadnit, urychlit jeho cestu vzruchů, nebo ho pěkně potrápíte, ale o to sladší a smyslnější odměna ho bude v závěru čekat.

Krk, šíje, uši

Pomalu se přesouváme směrem nahoru, kde určitě nesmíme opomenout tři erotogenní zóny, kterými jsou krk, šíje a oblast uší. Zatímco krk můžete jemně líbat, hladit, u šíje můžete trochu přitlačit. A uši ty přímo zvou k laskání za pomoci úst, respektive zoubků, kdy budete ušní lalůčky velmi jemně jakoby okousávat, ale pouze v náznacích. Do hry pak také zapojte Váš jazýček, kterým můžete prozkoumat jeskyňku uší. Ovšem i oblast uší, respektive jejich laskání se některým mužům nemusí líbit. Jiní jsou zase v sedmém nebi, pokud jim začnete uši a ušní lalůčky dráždit. Vše je tedy o vyzkoušení, experimentování. Zpočátku jen lehce, abyste se ujistila, že můžete zajít „dál“.

Mužská ústa a líbání

 

 

A samozřejmě, v neposlední řadě zde máme jako erotogenní zónu mužská ústa, stejně tak, jako u žen. Kdo z nás by se rád nelíbal? Tím, že chodíte, či žijete se svým partnerem, máte to privilegium, že ho nemusíte líbat jen kamarádsky, ale pěkně vášnivě, intimně. Nemusí se tedy jednat jen o takovou „suchou“ pusu, kterou mu lípnete na jeho ústa.** Líbání** může být předehrou každého milování. Líbat se můžete i během samotného milování, a po dosáhnutí vrcholu. Líbání je vůbec prospěšné pro naše zdraví, jsme-li tedy zdraví, a může Vás vždy myšlenkově přenést do jiné dimenze, pokud se na něj plně soustředíte, a neberete ho již jen jako zautomatizovanou činnost. Líbání, jako takové, pak může být různé. Líbání je pro vztah velmi důležité, a to, zda oběma vyhovuje daný způsob, se odrazí i na tom, jestli spolu budou dále chodit, či nikoliv. Ne náhodou je první opravdový polibek očekáván s nedočkavostí, a zároveň obavou. Pokud se Váš protějšek líbá rád, a vzájemné líbání se Vám líbí, pak si ho plně užívejte.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9275 (magazinerotika.cz#73)


Přidat komentář