Muž zvaný neosexuál

Který z mužů je pro Vás pravým ideálem? Nedá Vám spát dokonale vypracované mužské tělo? Nejste však na přílišnou hrubost, a spíše upřednostňujete mužnost spojenou s upraveností a pozorností směrem k Vám? Pak se Vám nejspíš líbí typ muže zvaný neosexuál.

 

Začínáte mít zmatek v jednotlivých kategoriích mužů, kdy se Vám začíná prolínat metrosexuál s neosexuálem? Nespatřujete prakticky žádný diametrální rozdíl mezi oběma mužskými typy? Metrosexuála od neosexuála však můžete velmi lehce rozpoznat. Následně si pak můžete říci, ke kterému typu spíše tíhnete, a který by pro Vás mohl představovat vhodného životního partnera.

Metrosexuál – úzkostná péče muže o zevnějšek

Potkáte-li metrosexuála, pak se sama můžete cítit poněkud nesvá, neboť v porovnání s ním, na sobě spatříte možná hned celou řadu nedostatků. Metrosexuá l by totiž mohl hravě strčit do kapsy nejednu dámu, která řekněme příliš nedbá o svůj zevnějšek, ale také styl oblékání, který ji padne, sladěnost doplňků, vhodnost vybraného parfému aj. Metrosexuál je vděčným klientem kosmetických, manikérských, pedikérských, kadeřnických, ale i masérských služeb. Pro metrosexuála je příznačné jedno slov, které zní dokonalost. A s dokonalostí souvisí i zahleděnost do sebe, a přílišná kritika druhého. Pokud tedy Vy sama nejste dokonalá, dokonale nevypadáte, pak jen těžko uspějete v očích muže metrosexuála. Pokud by ve Vás muž našel zalíbení, pak si můžete být jista, že po Vás bude tzv. dupat, kdy na Vás bude mít nemalé nároky na Váš vzhled a vystupování. Budete-li chodit, žít s metrosexuálem, pak je možné, že Vám ho bude každá žena v okolí závidět, ale jen do doby, než by ženy poznaly, o jakého muže uvnitř se vlastně jedná.

Neosexuál – charismatický muž

Neosexuál má minimálně jeden parametr společný s metrosexuálem, a to svoji krásu. V tomto případě se však jedná o oduševnělou krásu, mužovo charisma. Neosexuál tak není žádným vyumělkovaným mužem, který by musel trávit dlouhý čas zkrášlováním, aby u žen upoutal pozornost. Neosexuál Vás dostane svoji nenucenou elegancí, která Vás nenechá na pochybách, že muž ve svých očích ukrývá tajemství, které Vás bude lákat odhalit. Neosexuál se dokáže soustředit na svoje přednosti, který zdůrazní, aniž by musel být za každou cenu po všech stránkách jedinečný, a bez chyby, na rozdíl od metrosexuála. Jeho postava bude vypracovaná, přesto však můžete spatřit nějaký ten faldíček v oblasti bříška. U muže neosexuála je sport součástí jeho života, ale ne výhradní. Spíše bere sport jako zpestření, protáhnutí si těla, udržení se ve formě.

Neosexuál – žádný muž s vyholenou hrudí

Neosexuál je skutečně mužem se vším všudy. Svoji mužnost nebude nijak skrývat, či se jí dokonce zbavovat, jako jiní muži, například metrosexuálové. K mužovi zarostlá hruď patří, tak proč se hned sápat po holicím strojku, či podstupovat epilační procedury? Samozřejmě, ne každému muži byla dána do vínku zarostlá hruď. V případě, že se muž nemůže pyšnit hustým porostem, pak to sice u něj snižuje hodnotu ze strany žen, ale stále si ještě nehraje na sladké princátko, jako v případě metrosexuálů. Je velmi erotické spatřit muže v košili, či tričku, jak zpoza oblečení vykukují chloupky, které probudí zvědavost a vášnivost něžného pohlaví. Jste-li ženou, která neodolá zarostlé mužné hrudi, pak se můžete u neosexuála těšit vskutku na mužné objetí se vším všudy.

Neosexuál – zručný a šikovný kutil

Proč byste si musela hned volat řemeslníka, či hodinového manžela, máte-li partnera neosexuála? Neosexuál rozhodně není žádným všestranným broukem pytlíkem, který by zvládnul vše, co byste potřebovala opravit, zrekonstruovat atp. Na druhou stranu však můžete u muže ocenit jeho šikovné ruce, a především chuť do práce. Teprve až poté, co by muž řekl, že na danou práci jsou jeho znalosti krátké, můžete kontaktovat profesionálního odborníka.

Neosexuál – zábavný společník

Půjdete-li do společnosti, a spatříte hlouček lidí, můžete neosexuála rozeznat za pár okamžiků. Neosexuál má totiž smysl pro humor, který je však nenásilný, není upjatý. Neosexuál je ve společnosti velmi žádaný a oblíbený, protože dokáže panující atmosféru hned provzdušnit, a dodat jí nový rozměr. Nemusíte mít však obavy, že by Vás snad muž zahrnoval rádoby vtipnými historkami, a čekal pak z Vaší strany pochlebování, a nucení se do smíchu. Je velký rozdíl mezi humorným mužem a směšným mužem. Neosexuál však směšným típkem není, spíše naopak.

Neosexuál – inteligentní muž

Určitě ve Vašem okolí znáte nějakého muže, který si o sobě myslí, jak je zábavný, vtipný, a ještě k tomu chytrý. Tací muži mají pocit, že jsou středem světa, a všichni k nim musí vzhlížet, a uctívat je. V dnešní době však naštěstí nemusíte kývnout na první nabídku muže, který by s Vámi chtěl chodit. Vy samotné máte právo určit si, s kým chcete trávit čas. Trávit čas s někým, který Vám život neobohatí, naopak Vás svým způsobem přinutí, abyste učinila krok zpět, není zrovna přínosem. Inteligence a domýšlivost k sobě moc nejdou. Potkáte-li muže neosexuála, pak si můžete být jista, že ač budete mít vedle sebe inteligentního muže s přehledem, jeho namyšlenost bude kdesi v pozadí. Žádné pochlebování směrem k němu nebude třeba. Vnímejte muže, zaposlouchejte se do toho, co Vám říká, ale není nutné, abyste mu poklonkovala, a činila ústupky, které si přeje.

Neosexuál – ideální partner pro život

I když by se mohlo zdát, že krása je to první, co vládne světem, krásou se ne všichni uživí, o zajištění spokojeného života ani nemluvě. Mít vedle sebe krásného muže tak nemusí být hned výhrou. Pro život je mnohem praktičtější mít po boku muže, kterému nechybí charisma a současně je pro normální život použitelný. Jistě se shodneme na tom, že muž by měl být ženě oporou, přístavištěm bezpečí. V intimních chvilkách by pak muž měl ženu umět obejmout, uchlácholit, učinit jí pomyšlení. Vše uvedené můžete očekávat ne u supermana, ale u neosexuála. Nemusíte se bát, že by takoví muži byli k nesehnání, a byli dostupní jen pro vyvolené ženy. Stačí mít oči otevřené, a dívat se kolem sebe. Je možné, že Váš životní partner je velmi blízko, a ani si to neuvědomujete. Může se jednat o souseda, o kolegu z práce, ale třeba také o Vašeho kamaráda, muže, kterého berete čistě jen jako kamaráda, ne muže, jako takového.

Neosexuál – chuť dobývat úspěšné ženy

Jsou muži, kteří by vedle sebe nesnesli ženu, která sklízí jeden úspěch v práci za druhým. Řada mužů není zrovna nadšená, když je žena vzdělanější, či domů přináší větší obnos peněz, než oni. Není pak výjimkou, že se ženy stydí za své dosažené vzdělání, a skutečnou výši platu před mužem tají. Problém u dvojice nastane v případě, jakmile se muž dozví pravdu. Žádné obavy se Vás však nemusí týkat v tomto směru, potkáte-li neosexuála. Muž neosexuál není nijak domýšlivým typem muže, a ne, že jen snese vedle sebe ženu úspěšnější. Taková žena mu bude naopak imponovat. A jak je to jednou z domén mužů, tj. touha po dobývání žen? Sebevědomá a úspěšná žena je pro neosexuála velkou výzvou. Jste-li takovou ženou, pak si muž nemůže více přát. Právě v této roli se může nejvíce projevit, a ukázat, co v něm je. Muž lovec tak vstupuje do akce, a Vy jako kořist, ne však tak snadná, jak by se mohlo zdát, mu můžete unikat, jak dlouho budete chtít. Na druhou stranu, nechat se chytit takovým mužem, určitě nebude nepříjemné.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9310 (magazinerotika.cz#267)


Přidat komentář