Mini vibrátory

Mini vibrátory jsou velmi diskrétní, schováte je prakticky kamkoliv. Záleží jen na vás, jaký typ mini vibrátoru si vyberete. Rozhodnout se můžete pro vaginální nebo klitoriální mini vibrátor.

Vibrátor je klasickou a velmi oblíbenou erotickou pomůckou. Nemalé procento žen má nějaký typ vibrátoru schovaný ve svém šuplíku. Tyto erotické pomůcky využijete sama nebo společně s Vaším partnerem. Současný erotický průmysl nabízí skutečně nepřeberné množství různých druhů vibrátorů.

Většina žen v současné době nakupuje raději erotické pomůcky diskrétně na internetu. V e-shopech si stačí vybrat vibrátor podle Vaší chuti. Luxusnější vibrátory vám zašlou také v estetickém balení. Tak jaký typ vibrátoru bude ten pravý pro Vás? Nechcete vyzkoušet např. mini vibrátory?

Mini vibrátory

Jak už sám název napovídá, mini vibrátory jsou vibrátory malých rozměrů. Mini vibrátory můžeme rozdělit do dvou skupin. Za prvé jsou to klasické vaginální vibrátory malých rozměrů. Za druhé se jedná o klitorální vibrátory. Mini vibrátory jsou vhodné ke stimulaci klitorisu, varlat, bradavek nebo jiné vnější stimulaci. Vzhledem ke své malé velikosti se tento typ vibrátorů skutečně nehodí pro anální použití. Malé hladké mini vibrátory by mohly velmi snadno vklouznout do konečníku. Anální vibrátory mají speciálně rozšířenou základnu, která tomuto brání.

Mini vaginální vibrátory

Malé vaginální vibrátory mají většinou délku do 15 centimetrů a jejich průměr se pohybuje okolo 1 až 2 centimetrů. Tento typ vibrátorů je samozřejmě velice skladný. Snadno jej schováte do kabelky a můžete vyrazit na cesty. Tyto malé vaginální vibrátory jsou také vhodné pro drobné ženy.

Mini vibrátory na klitoris

Malé vibrátory na klitoris mohou mít např. délku 10 centimetrů a průměr 1 centimetr. Tento typ vibrátoru slouží ke stimulaci klitorisu či jiné vnější částí těla. Mini vibrátory na klitoris mohou být vyrobeny např. ve tvaru rtěnky.

Jaké jsou výhody mini vibrátorů

Jednou z výhod mini vibrátorů je samozřejmě jejich velikost a skladnost. Tento vibrátor můžete schovat v každé Vaší kabelce. V některých případech by okolí ani nepoznalo, že se jedná o vibrátor. Mini vibrátory jsou zkrátka velice diskrétní. Další výhodou mini vibrátorů je jejich cena. Nejlevnější typy mini vibrátorů můžete koupit už za 200 korun. Cena luxusnějších typů mini vibrátorů se pohybuje už výše, přibližně okolo 1 000 korun. U těchto typů si však zaplatíte kvalitnější zpracování, krásný vzhled, větší výkonnost a zdravotní nezávadnost.

Jaké jsou nevýhody mini vibrátorů

U levnějších typů mini vibrátorů se můžeme setkat s horším zpracováním vibrátoru. U mini vibrátorů také nemůžeme mít přehnané nároky na vibrace a pulzní programy. Samozřejmostí je, že při výběru levného typu mini vibrátoru je dobré zjistit výrobní materiál a zdravotní nezávadnost.

Zaujali vás mini vibrátory? Tak v tom případě máte na výběr z velkého množství druhů. Vyberte si mini vibrátor podle materiálu, na základě ceny, kvality, tvarů nebo barevného provedení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id9335 (magazinerotika.cz#352)


Přidat komentář